Обява

Свий
Няма добавени обяви.

12 Европейски столици

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 12 Европейски столици

    Понеже с Драго Варвар коментирахме бензина - прав си приятелю. При идентични скорости (средно над 130) и натоварване на мотора с багаж (куфари и сак зад мен) немския бензин 95 ми дава разход 6.2 - 6.3. В Сърбия разхода беше 7.3. И това че е по евтин реално няма такава значимост.

    Коментар


    • #17
      От: 12 Европейски столици

      Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
      Чудесен маршрут . Само за такива като мен, предпочитащи разходка вечер из Латинския квартал пред
      препускане из обширните полета на Монголия , и бъргър кинг пред супа от агнешки очи. Важното е
      да има каране . Скоро и аз ще направя един Париж, но ще е през Алпите и прованса. И аз чакам пътеписа.
      На нас това ни е маршрута назад: Париж - Алпи - Италия - Любляна- Загреб. ..

      Коментар


      • #18
        От: 12 Европейски столици

        Стигнахме до Брюж. С какво е интересен - ето тук има достатъчно http://interesen.com/?p=3866

        Коментар


        • #19
          От: 12 Европейски столици

          Брюж, ще трябва да стигна един ден до там. Поздрави.
          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

          Коментар


          • #20
            От: 12 Европейски столици

            Гадно време - студено, мокро, ветровито. .. и така е в цяла Белгия. За Брюж пише, че вали минимум 200 дни в годината и че най-топло е през август - максимално 20 градуса. В момента е като късна есен в София :-(

            Коментар


            • #21
              От: 12 Европейски столици

              Първоначално публикуван от maticard Преглед на мнение
              Гадно време - студено, мокро, ветровито. .. и така е в цяла Белгия. (
              Обаче ще имате късмета да станете съпричастни с Енеко тур (колоездачната обиколка на Бенелюкс)
              за което ви завиждам .Това събитие, там е нещо като национален празник.

              Коментар


              • #22
                От: 12 Европейски столици

                Първоначално публикуван от ianakiev Преглед на мнение
                Обаче ще имате късмета да станете съпричастни с Енеко тур (колоездачната обиколка на Бенелюкс)
                за което ви завиждам .Това събитие, там е нещо като национален празник.
                Ние се движим 1 ден преди обиколката и няма да ги видим. Но като гледам какъв дъжд ни пердаши всеки ден, не им завиждам на състезателите. Няма ден без хубав дъжд и съхнене по бензиностанции. Добре че асфалта е добър и маркировката не е хлъзгава. Впрочем аз я разглеждах - боята е релефна и все едно е нанасяна с шпакла за теракол - на ивици и отделно самите ивици са във форма на големи "осмици".

                В момента сме с Люксембург, утре тръгваме за Париж. И дано дъжда да ни забрави, защото от Прага насам нямаме сух ден

                Коментар


                • #23
                  От: 12 Европейски столици

                  Вижте този маршрут и го обмислете, точка В аз лицхо бих я посетил.
                  http://maps.google.bg/maps?saddr=A39...=9&via=2,3&z=8
                  Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                  Коментар


                  • #24
                    От: 12 Европейски столици

                    Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                    Вижте този маршрут и го обмислете, точка В аз лицхо бих я посетил.
                    http://maps.google.bg/maps?saddr=A39...=9&via=2,3&z=8
                    Благодаря Драго. Нека стигнем до Dijon и ако може да не вали. ..

                    Коментар


                    • #25
                      От: 12 Европейски столици

                      Какво интересно има в този Колмар- гледам, че ми е на 105км. от едната дестинация, та ако си струва бих го посетил?
                      08седемшест5едно513четири

                      Коментар


                      • #26
                        От: 12 Европейски столици

                        Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
                        Какво интересно има в този Колмар- гледам, че ми е на 105км. от едната дестинация, та ако си струва бих го посетил?
                        Видях снимките в Google maps и google earth и ако бях на 105км. бих отишъл до Колмар

                        Коментар


                        • #27
                          От: 12 Европейски столици

                          Колмар, Франция

                          Столицата на френската провинция Елзас е абсолютно прекрасно и сладко романтично местенце и трябва да бъде посетено ако чошек е в околността.

                          вкл и малката Венеция на Колмар
                          дори и обиколката на Франция (tour de France) минава от там
                          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

                          Коментар


                          • #28
                            От: 12 Европейски столици

                            http://thebesttraveldestinations.com/colmar-france/

                            Изглежда добре

                            Коментар


                            • #29
                              От: 12 Европейски столици

                              Пристигнахме в Париж. Ако някой е гледал SPOTа, ще види, че минахме през местността Шампан. Тя е сравнително малка, но е известна като производител на естествено газираното вино, познато ни като "Шампанско".

                              Информация за статистиката:

                              Белгия - няма винетки, бензин 1.50 - 1.63
                              Люксембург - няма винетки, бензин учудващо евтин 1.35
                              Франция - магистрални тол такси, бензин1.50 - 1.67

                              Следващите два дни сме тук и няма да пускам спота ;-)

                              Коментар


                              • #30
                                От: 12 Европейски столици

                                Привет! Вчера обиколих с мотора Триумфалната арка и "целта" на пътуването е постигната; -) Париж е столица 10.
                                Днес е ден за почивка. Дайте идеи и маршрути за замъците по Лоара - мисля да тръгнем натам по пътя към Алпите и София

                                Аз знам повече от тук http://elizazheleva.com/2010/%D0%B7%...0%D1%80%D0%B0/
                                Последно редактирано от maticard; 12-08-11, 13:09.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X