Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4Х4 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
    Дайте малко подробности за трасето,ако не е тайна ,дължина,брой екстреми...
    Хайдеда не издребняваме трасета, снимки и т.н. ако си бил на предния събор в Приморско това ще е трасето и екстремите. Допълнително ще дам инфо за дължината на трасето което ще се кара по книга за да знаят колко да зареждат.

    Коментар


    • #17
      От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

      Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
      Ок, харесва ми. Предлагам на Стоян следното: да има ATV и мото клас, само при наличието на минимум 10 записани участника (общо). И да видим какво ще правят те в деня с навигацията. Имам идея за ендуро драг на 400 метра с елиминации
      Да но ако има драг трябва да има и класове по кубатури и ще трябват още повече участници,според мен ще е най добре да е трасе както миналата година на Пловдив и също съм съгласен с това да се осъществи ако има достатъчен брой участници уточнени предварително

      Коментар


      • #18
        От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

        кога ще започне записването.

        Коментар


        • #19
          От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

          Ако местото за записване е тук, да го направя аз:
          Николай старши Вилик Казаков, Сузуки Самурай Ямбол.
          Красимир младши АТВ - Ямаха Раптор 700R Ямбол.

          + 2 палатки.
          ТЛК-120 Николай Колев
          0898521295

          Коментар


          • #20
            От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

            Двудневно състезание с единия ден траял на плажа по старото трасе с доста хард елементи и другия в гората по роудбук 100 + км. не се връзва. По добре и двата дни да е на плажа с по-леки елементи и обратен ред на каране. Ще стане голямо шоу и купон. В гората няма кой да дойде и да гледа ,а и трябват по-вече хора за организация.
            0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

            Коментар


            • #21
              От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

              [QUOTE=ivan popov;1595909]Двудневно състезание с единия ден траял на плажа по старото трасе с доста хард елементи и другия в гората по роудбук 100 + км. не се връзва. По добре и двата дни да е на плажа с по-леки елементи и обратен ред на каране. Ще стане голямо шоу и купон. В гората няма кой да дойде и да гледа ,а и трябват по-вече хора за организация.[/QUOTE

              И ние сме за. Няма смисъл от карането в гора по роудбук и то 100 км. Защо ?
              Samurai Gemax

              Коментар


              • #22
                От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                Няма да има 100 км навигация - максимум - 30 ще е... Хора, ще си правим шоуто все пак, спокойно, мисля че Стоян, Дамян и ко. пак няма да ви разочароват.

                Коментар


                • #23
                  От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                  аз съм също за траяла,то и без това не е сезона на гъбите.

                  Коментар


                  • #24
                    От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                    От седмица обикалям района около Приморско. По горските пътища има неочаквани капани - официални и частни бариери, затворени и/или приватизирани пътища, нарочно побити камъни и т.н. Затова би било джентълменска проява, ако пуснете в нета поне карта на оф-роуд расето 1:50 000, с всички капани, маркирани в червено.
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #25
                      От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                      От седмица обикалям района около Приморско. По горските пътища има неочаквани капани - официални и частни бариери, затворени и/или приватизирани пътища, нарочно побити камъни и т.н. Затова би било джентълменска проява, ако пуснете в нета поне карта на оф-роуд расето 1:50 000, с всички капани, маркирани в червено.
                      Карането по роудбук ще е максимум 10-12км. Колкото да загреете гумите. Идеята е , че никой вече не иска да кара по трасе 5-7 мин. Освен това по този начин ще имате шанс да компенсирате някоя грешка в преминаването на определено препятствие с малко по - бързо каране през гората. Не се напрягайте излишно. Относно трудността на трасето - гледайте клиповете от предния събор и сами преценете. Може ли трасе което се премина от няколко джипа без да ползват никакви помощни средства да се нарече ХАРД? Който иска хард ще му бъде уредено но извън състезанието!

                      Коментар


                      • #26
                        От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                        [QUOTE=СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim);1596635]Не се напрягайте излишно.

                        Никакво напрежение! Давай правилника, ние сме готови да караме, разбира се с ясни правила.
                        ТЛК-120 Николай Колев
                        0898521295

                        Коментар


                        • #27
                          От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                          [QUOTE=Николай Колев-Krasio 46 Никакво напрежение! Давай правилника, ние сме готови да караме, разбира се с ясни правила.[/QUOTE]

                          Правилника е като в повечето любителски състезания. Изискванията към колите са стандартните ( не е необходимо наличието на клетка)
                          Засега се въздържам от публикуване на детайлен правилник, понеже може да настъпят промени в последния момент, но това което е сигурно, че , че ще се кара около 10-12 км по роуд бук, след което ще се влиза по ленти в траялната зона. Тя ще включва каране по пясъка, изкачване на хълм, преминаване през водно препятствие, през яма по греди и т.н.н.н

                          Коментар


                          • #28
                            От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                            Пускайте каране по роуд бук-това ще внесе повече емоций в състезанието.Ако всичко се нареди както съм планувал съм там да покарам и аз.Поздрави и успех в начинанието!
                            0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                            Коментар


                            • #29
                              От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                              Списък на Участниците в ПРИМОРСКо 4Х4 2011

                              клас 4Х4

                              1. Николай Колев старши /Вилик Казаков, Сузуки Самурай / Ямбол.

                              2. Михаил Войнов/ Стефан Войнов, Mitsubishi Pajero 3.0 / Офроуд Клуб Приморско

                              3. Милен Танев / Валентин Танев, Suziki Vitara V6/ Офроуд Клуб Приморско

                              3. Груд Костадинов / Живко Градев , Mitsubishi Pajero 2.5 био дизел / Офроуд Клуб Приморско

                              4.Матеи Георгиев / Милен Милков , Нисан Патрол / Русе

                              Клас АТВ

                              1. Красимир младши /АТВ - Ямаха Раптор 700R /Ямбол.
                              Последно редактирано от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim); 08-08-11, 17:55.

                              Коментар


                              • #30
                                От: ПРИМОРСКО 4Х4 2011

                                клас 4/4 Матеи Георгиев/Милен Милков-Нисан Патрол-Русе

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X