Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От два месеца на олио .....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: От два месеца на олио .....

    Не знам, моя туч все на недоизгоряла нафта си мирише. На тиган не - включително когато го почерпих с изостаналите от предишния собственик олио и зехтин.

    Коментар


    • От: От два месеца на олио .....

      Колеги, чисто рафинирано олио може ли да се слага на Ваг, 1.9помпа-дюза?

      Коментар


      • От: От два месеца на олио .....

        Дали ще имам проблеми на Mazda 323F BJ 2.0TD 90hp с тази вълшебна смес олио+нафта : ) ?

        Коментар


        • От: От два месеца на олио .....

          Да споделя и моя опит с олиото, от 10г. карам ГОЛФ 3 ТД на 100% на олио. От 2г. синът ми караГОЛФ 4 тди 90кс. на100% олио. Аз ползвам голф 3 за работна кола и съм изминал
          с нея над 150хил. км. до сега без проблем. Сина е младо момче и я юрка също без проблем. Тази година на 18.06. си купих КРАЙСЛЕР ВОЯДЖЕР 2.5срд. 2008г. и на втория ден
          беше зареден с микс от олио и дизел 50% на 50% и до сега вече 5000км. никакъв проблем.

          Коментар


          • От: От два месеца на олио .....

            Къде карате тези коли и как замръзването прези зимата, или дори само сгъстяването при захлаждане, не пречат?

            Коментар


            • От: От два месеца на олио .....

              Пречат.

              Коментар


              • От: От два месеца на олио .....

                Първоначално публикуван от Stbd Преглед на мнение
                Къде карате тези коли и как замръзването прези зимата, или дори само сгъстяването при захлаждане, не пречат?
                Здравейте, за зимата съм направил ел. подгрев на двигателя , в тубата има доста клипове как се прави,а при нас по черноморието не става много студено.
                Сутрин слизам и пускам кабел до колата 5-6м. и при външна т.минус 3-4гр. след 15мин. двигателя е вече около30-40гр. В резервоара не държа много олио 9-10л.
                и то се стопля от излишнато олио което минава през воден подгревател, също по идея от тубата. Как ще са нещата с крайслера зимата не знам.

                Коментар


                • От: От два месеца на олио .....

                  Да повдигна темата малко.
                  Гледам на Лидл олиото 1.59, а нафтата по моя край 2.20.
                  Обаче нещо не мога да се реша да карам 50/50 олио, дизел.
                  Не знам защо ?
                  Изчел съм цялата тема и въпреки това дали си заслужава келепира, който не е кой знае колко голям ?
                  Автомобила е Нисан Терано 2 2.7TDI.
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • От: От два месеца на олио .....

                    В Лидъл по едно време имаше и нафта по 1.30 в 10л туби ама докато се организирам и свърши.

                    Коментар


                    • От: От два месеца на олио .....

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      В Лидъл по едно време имаше и нафта по 1.30 в 10л туби ама докато се организирам и свърши.
                      Последния път когато имаше хубава промоция на олио, имаше ограничение максимум един стек на клиент.

                      Коментар


                      • От: От два месеца на олио .....

                        Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                        Да повдигна темата малко.
                        Гледам на Лидл олиото 1.59, а нафтата по моя край 2.20.
                        Обаче нещо не мога да се реша да карам 50/50 олио, дизел.
                        Не знам защо ?
                        Изчел съм цялата тема и въпреки това дали си заслужава келепира, който не е кой знае колко голям ?
                        Автомобила е Нисан Терано 2 2.7TDI.
                        Да купуваш олио от магазина няма никакъв келепир, аз карам с старо олио получено почти без пари.

                        Коментар


                        • От: От два месеца на олио .....

                          Първоначално публикуван от ktch_1964 Преглед на мнение
                          Да купуваш олио от магазина няма никакъв келепир, аз карам с старо олио получено почти без пари.
                          Съгласен съм колега. Въпроса е, че цената на която намирам използвано олио е 1 лев за нефилтрирано и 1.20 лв за филтрирано олио.
                          Което за мен е абсурдно но явно това е резултата от голямото търсене на въпросния продукт.
                          Който търси , намира !
                          Човекът е човек, когато е на път !

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X