Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SHINERAY XY200 проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SHINERAY XY200 проблем

    Има едно АТВ SHINERAY XY200 , но имало проблем
    собственика ми каза че зимата замръзнал карбУратора и заради това не можело да се форсира ... Според мен е пипал жиглиорите и за това не иска да се форсира .
    Вие какво ще кажете по този въпрос ?
    И изобщо заводските дефекти които трябва да оправя ... ..?
    Още един бъг имало, задната нещо се базикала когато искала работела когато не?

  • #2
    От: SHINERAY XY200 проблем

    Първоначално публикуван от pet1r90 Преглед на мнение
    Има едно АТВ SHINERAY XY200 , но имало проблем
    собственика ми каза че зимата замръзнал карбУратора и заради това не можело да се форсира ... Според мен е пипал жиглиорите и за това не иска да се форсира .
    Вие какво ще кажете по този въпрос ?
    И изобщо заводските дефекти които трябва да оправя ... ..?
    Още един бъг имало, задната нещо се базикала когато искала работела когато не?

    И иглата, не само жигльорите!!!

    Коментар


    • #3
      От: SHINERAY XY200 проблем

      Взех това атв само че не е 200 а 150цц ,стигнах до там че сега отива много гориво и се дави според мен започва да хвърля яко през въздушния филтър .
      Пали работи и започва да си губи оборотите давам газ но все едно не натискам , и гасни след това пускам бензина от карбуратора, на дъното има мъркиче ( което смятам че е за източване на бензина ) паля качва си бензина пали бачка и същата процедура губи оборотите.
      Кажете от какво може да е вдигнах подплавака да затваря по рано но все тая утре ще е 4 ден в които ще си играя с това АТВ
      Гей да беше щях а му оправя резбата , но това нещо не се поддава на оправия
      Ако има някои от Добрич да може да помогне това ми е тела 0894379971

      Коментар


      • #4
        От: SHINERAY XY200 проблем

        Първоначално публикуван от pet1r90 Преглед на мнение
        Взех това атв само че не е 200 а 150цц ,стигнах до там че сега отива много гориво и се дави според мен започва да хвърля яко през въздушния филтър .
        Пали работи и започва да си губи оборотите давам газ но все едно не натискам , и гасни след това пускам бензина от карбуратора, на дъното има мъркиче ( което смятам че е за източване на бензина ) паля качва си бензина пали бачка и същата процедура губи оборотите.
        Кажете от какво може да е вдигнах подплавака да затваря по рано но все тая утре ще е 4 ден в които ще си играя с това АТВ
        Гей да беше щях а му оправя резбата , но това нещо не се поддава на оправия
        Ако има някои от Добрич да може да помогне това ми е тела 0894379971
        Пич,
        Свали, разглоби и почисти добре карбуратора, развии жигльрите и ги продухаи. След това направи центровка на карбуратора и би трябвало да нямаш ядове!

        Коментар


        • #5
          От: SHINERAY XY200 проблем

          Здравей,колега значи за ATV един приятел има такова и прави същия проблем с карбураторите,първо който ти е казал,че е замръзнало и след това не може да се форсира та е излъгал яката-това е невъзможно или е имало вода в карбуратора и той си е играл да го чисти и е преместил иглите или почести жигльорите и пробвай пак.Хубавото на Atv от тоя вид,че са им евтини частите и се поръчват на килограм.Когато го изчистиш и го пробваш и пак се базика и не иска да се форсира поръчай един нов

          Коментар


          • #6
            От: SHINERAY XY200 проблем

            Не се занимавай,не е за теб.В Добрич има един моторджия казва се Галин намери го той ще ти го оправи,трябва ти регулиране на карбуратора.Малко си ми далеко иначе и аз щях да ти го оправя.

            Коментар


            • #7
              От: SHINERAY XY200 проблем

              Първоначално публикуван от Rosen-shumen Преглед на мнение
              В Добрич има един моторджия казва се Галин намери го той ще ти го оправи
              3 години ми прави китаеца Галио и винаги ми го връща перфектен и стегнат отвсякъде , цени народни само дето не е от най-бързите че това му е само хоби но пък е много добър , можеш да му намериш контакти при "Мила Мото" - магазина за моточасти малко над летен театър нагоре по булеварда, точно на ъгъла на пресечката за "Русалка" (там където продават акумулатори и прочие).
              Няма кал - Няма кеф !!!
              Suzuki Samurai LJ410 1984
              Suzuki LTZ400 2008
              Honda Accord 2.0i SE Exec. 2002

              Коментар


              • #8
                От: SHINERAY XY200 проблем

                здравейте,колеги извинявам се ,че ползам чужда тема ама имам сходен проблем,миналата година си взех една шинера 200 кубика и още тогава се форсираше сам-изреждаше ниски и високи обороти,зимата си слагах ръката на въздушния филтър за да запали(като загрее няма проблем) отделно пълнеше с бензин филтъра.Като се по стопли преди 2 месеца някъде разглобих карбуратора,почистих го и от тогава започнаха проблемите-да уточня ,че до тогава не бях пипал никакви обороти за смес и въздух.Започна да пали но държеше само високи обороти и тогава започнах да бутам оборотите,до нагласих го уж ама голяма мъка сега до като запали и вчера вече тотално отказа.Свеща е чисто нова,моля ви кажете ми с два реда колко да са навити или развити 2-та болта или от къде да си поръчам нов карбуратор марката му е шенг уей PD17

                Коментар


                • #9
                  От: SHINERAY XY200 проблем

                  Сигурно е счупил някое колело или е изронено на задната скорост.

                  Коментар


                  • #10
                    От: SHINERAY XY200 проблем

                    Първоначално публикуван от danger-a Преглед на мнение
                    здравейте,колеги извинявам се ,че ползам чужда тема ама имам сходен проблем,миналата година си взех една шинера 200 кубика и още тогава се форсираше сам-изреждаше ниски и високи обороти,зимата си слагах ръката на въздушния филтър за да запали(като загрее няма проблем) отделно пълнеше с бензин филтъра.Като се по стопли преди 2 месеца някъде разглобих карбуратора,почистих го и от тогава започнаха проблемите-да уточня ,че до тогава не бях пипал никакви обороти за смес и въздух.Започна да пали но държеше само високи обороти и тогава започнах да бутам оборотите,до нагласих го уж ама голяма мъка сега до като запали и вчера вече тотално отказа.Свеща е чисто нова,моля ви кажете ми с два реда колко да са навити или развити 2-та болта или от къде да си поръчам нов карбуратор марката му е шенг уей PD17
                    Можеш да поръчаш карбуратор отhttp://motobg.net/zcart/index.php?ma...=&pto=&x=0&y=0
                    eat my dust

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X