Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ и съвет!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ и съвет!

    Нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително.

    От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка. Ако вдигна аз телефона - затварят. Взе често да се среща с "приятелки", а като я питам с кои е била, казва че не ги познавам. Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва от зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла.
    Както и да е, никога не бих я разпитвал такива работи, но когато снощи късно пак тръгна нанякъде, не се сдържах. Слязох до джипа, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане.

    И гледам - ужас! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо! Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните, или ще трябва да се изръся и за амортисьори?
    Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

    тел. 0897818449

  • #2
    От: Помощ и съвет!

    Ако нещата са такива, каквито ги описваш, май ще се наложи и фейслифт на маската. Може в мелето и някоя ламарина да поддаде, та се подготви и за тенекеджия и бояджия. Пък за другото - пробвай с тампони, ако вече не е късно, пък ако е- ще се бъркаш и за амортисьори.
    ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
    LZ1YBB

    Коментар


    • #3
      От: Помощ и съвет!

      Жоре - БОЙАН......
      Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
      Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

      Коментар


      • #4
        От: Помощ и съвет!

        Явно с БОЙАН ще трябва да правим ФЕЙСЛИФТ
        Grand Cherokee ZJ 96 5.9 Limited + 4'' Rubicon Express Coils. 4'' Rough Country 2.2 shocks, MAxxis Mudder 33/12.5/15

        тел. 0897818449

        Коментар


        • #5
          От: Помощ и съвет!

          Сменяш всичко с ново и не се занимаваш с глупости и усложнения

          Коментар


          • #6
            От: Помощ и съвет!

            бих ти препоръчал да подмениш всичко с ново но лифтово
            5 инча по високо окачване
            5 инча по дългокрака мацка
            такива ми ти работи
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • #7
              От: Помощ и съвет!

              Жоре, за тампоните не мога да помогна ама ако има нужда от помощ за другото свиркай. Мусад никога не спи .
              Jeep Cherokee Liberty 2.8 CRD

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X