Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ланд Ровър Фрилендър 99г. 1,8 бензин Свети ТС

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ланд Ровър Фрилендър 99г. 1,8 бензин Свети ТС

    Здравейте, имам проблем с Ланд Ровър Фрилендър 99г.
    Клаксона не работеше, оказа се че е лентов кабел във волана смениха ми го с нов. В него е включен SRS, след смяната ок . Клаксона работи, SRS не свети-надявам се че работи-, но светнаха ТС и наклонена кола. Преди да ми разглобят волан нищо не светеше. ТС си работеше .
    Въпроса ми е дали нещо в този лентов кабел е свързано с компютъра и има някакви грешки, днес мъжа ми ще го закара за грешки.
    Джипа го карам аз и то само градско.Сега си върви нормално както преди но това че свети ме притеснява.
    Ако някой зане моля да ми каже къде може да е проблема.
    Благодаря

    Съобщение от модератор:
    Моля, напишете си в профила от къде сте.
    Прочетохте ли това
    ...ЦЪК
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 25-07-11, 10:41.

  • #2
    От: Ланд Ровър Фрилендър 99г. 1,8 бензин Свети ТС

    Първоначално публикуван от Luba_ioan Преглед на мнение
    Здравейте, имам проблем с Ланд Ровър Фрилендър 99г.
    Клаксона не работеше, оказа се че е лентов кабел във волана смениха ми го с нов. В него е включен SRS, след смяната ок . Клаксона работи, SRS не свети-надявам се че работи-, но светнаха ТС и наклонена кола. Преди да ми разглобят волан нищо не светеше. ТС си работеше .
    Въпроса ми е дали нещо в този лентов кабел е свързано с компютъра и има някакви грешки, днес мъжа ми ще го закара за грешки.
    Джипа го карам аз и то само градско.Сега си върви нормално както преди но това че свети ме притеснява.
    Ако някой зане моля да ми каже къде може да е проблема.
    Благодаря

    Съобщение от модератор:
    Моля, напишете си в профила от къде сте.
    Прочетохте ли това ...ЦЪК




    Здравейте, ходих на диагностика на 2 места на едното казаха че не работи помпата на АВС , а на другото датчик на колелото . Може ли някой да ми каже къде да закарам колата за да видят какъв е проблема наистина. Разликата в парите е много голяма.
    Благодаря аз съм от София

    Коментар


    • #3
      От: Ланд Ровър Фрилендър 99г. 1,8 бензин Свети ТС

      В мото пфое пробва ли ?

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X