Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Група- ТРЯВНА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Група- ТРЯВНА

    В неделя в 9.00 часа на кафе в бижуто

    Коментар


    • #32
      От: Група- ТРЯВНА

      http://vbox7.com/play:226201eb18

      Коментар


      • #33
        От: Група- ТРЯВНА

        Снощи писах но не е публикувано в неделя 9.00ч на кафе в бижуто

        Коментар


        • #34
          От: Група- ТРЯВНА

          Първоначално публикуван от borkatasx
          Хубав форум но не мойе да се качват снимки и да се пише вече за трети път пиша в неделя 9.00 на кафе в бижуто
          Имай търпение,модераторите не те познават още и ти проверяват написаното буква по буква за това се бавят съобщенията.
          Като ги убедиш,че си грамотен нещата ще стават по-бързо.
          Аре до утре в 9.

          Коментар


          • #35
            От: Група- ТРЯВНА

            Планът беше да тръгнем от с.Музга с колегите, да се качим на Узана от там на Шипка ,след това на Бузлуджа там да се срещнем с вас, после да слезнем в с. Енина , да заредим да хапнем и обратно, но нещата се пообъркаха, да се надяваме че следващата седмица времето ще е с нас и ще организираме подобно каране GSM 0888 832288
            Последно редактирано от ДАКАТА; 26-11-11, 17:03. Причина: добавяне на телефонен номер
            Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

            Коментар


            • #36
              От: Група- ТРЯВНА

              Първоначално публикуван от ДАКАТА - crf 250x Преглед на мнение
              Планът беше да тръгнем от с.Музга с колегите, да се качим на Узана от там на Шипка ,след това на Бузлуджа там да се срещнем с вас, после да слезнем в с. Енина , да заредим да хапнем и обратно, но нещата се пообъркаха, да се надяваме че следващата седмица времето ще е с нас и ще организираме подобно каране GSM 0888 832288
              Абе Данчо като гледам какъв прехот си измислил със
              Анатоли защо невземеш да се облечеш като
              ДЯДО КОЛЕДА че като знам със какво темпо карате докато утидете до Енина ще стане коледа и да занесете некои подарак на Шорца и чичко Фър а Анатоли може да го облечеш като СНЕЖАНКА и без това му е бял мотора а твоя червен ще ви пасне пък и за баба
              Марта може да измислите нещо
              За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

              Коментар


              • #37
                От: Група- ТРЯВНА

                Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                Абе Данчо като гледам какъв прехот си измислил със
                Анатоли защо невземеш да се облечеш като
                ДЯДО КОЛЕДА че като знам със какво темпо карате докато утидете до Енина ще стане коледа и да занесете некои подарак на Шорца и чичко Фър а Анатоли може да го облечеш като СНЕЖАНКА и без това му е бял мотора а твоя червен ще ви пасне пък и за баба
                Марта може да измислите нещо
                Aaaaaхххх,,,, Аматиор такъв!!! Ми ти си бил и майстор на късия раСкаС бре! Написаното тук от теб,макар че се съмнявам дали някой не ти е диктувал с право може да се нарече ПОСТ НА ГОДИНАТА!!!
                Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                Коментар


                • #38
                  От: Група- ТРЯВНА

                  Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                  Абе Данчо като гледам какъв прехот си измислил със
                  Анатоли защо невземеш да се облечеш като
                  ДЯДО КОЛЕДА че като знам със какво темпо карате докато утидете до Енина ще стане коледа и да занесете некои подарак на Шорца и чичко Фър а Анатоли може да го облечеш като СНЕЖАНКА и без това му е бял мотора а твоя червен ще ви пасне пък и за баба
                  Марта може да измислите нещо
                  Поне Данчо и Анатоли ходят да карат по балкана а не по полето да събират гъби
                  Последно редактирано от borkatasx; 27-11-11, 09:26. Причина: правописна грешка

                  Коментар


                  • #39
                    От: Група- ТРЯВНА

                    Първоначално публикуван от borkatasx Преглед на мнение
                    Поне Данчо и Анатоли ходят да карат по балкана а не по полето да събират гъби
                    Колега позачетох се в темичката ,но да ти кажа явно не четеш форума добре.В Плевен всеки си кара където иска и както иска,сега на шегата на Ренди която наистина може да се каже че е ПОСТ НА ГОДИНАТА не знам как му ги ражда главата за момент си го представих и какво да ти кажа шоуто ще е ненормално.По баири поляни двайте снимки да гледаме и това е.
                    Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                    0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Група- ТРЯВНА

                      Браво тъи като гледам има напредък в темата, прописали сте наи накрая.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Група- ТРЯВНА

                        Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                        Абе Данчо като гледам какъв прехот си измислил със
                        Анатоли защо невземеш да се облечеш като
                        ДЯДО КОЛЕДА че като знам със какво темпо карате докато утидете до Енина ще стане коледа и да занесете некои подарак на Шорца и чичко Фър а Анатоли може да го облечеш като СНЕЖАНКА и без това му е бял мотора а твоя червен ще ви пасне пък и за баба
                        Марта може да измислите нещо
                        Ей полянкаджия на тебе по ще ти подхожда да станеш Дядо Коледа,но можеш да минеш и за Снежанка едновременно,абе направо ставаш за 2 в 1.
                        А относно карането ни съм те виждал един единствен път да караш с нас и никога не си бил пред мен.А като гледам как караш от вашите репортажи ми става ясно ,а и на всички останали
                        колко си добър и колко добре се справяш с карането.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Група- ТРЯВНА

                          http://vbox7.com/play:698957ef58

                          Коментар


                          • #43
                            От: Група- ТРЯВНА

                            Първоначално публикуван от anatoli_petkov Преглед на мнение
                            Ей полянкаджия на тебе по ще ти подхожда да станеш Дядо Коледа,но можеш да минеш и за Снежанка едновременно,абе направо ставаш за 2 в 1.
                            А относно карането ни съм те виждал един единствен път да караш с нас и никога не си бил пред мен.А като гледам как караш от вашите репортажи ми става ясно ,а и на всички останали
                            колко си добър и колко добре се справяш с карането.
                            Еми тогава защо не доидеш някои път с нас да покараш да видим тогава ти докъде ще стигнеш.Ренди където е ходил по балкана ти едва ли можеш да си го представиш.Относно репортажите които правим ако отидеш да караш с Ренди едва ли ще те има на тях.Поздрави и всичко наи хубаво от полянкаджиите около Плевен
                            Последно редактирано от asenzdravkov; 28-11-11, 15:44.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Група- ТРЯВНА

                              Хахах , много ме кефите всичките типичната черта на българина кои е по-велик.
                              Не мисля че това е целта на форума да си ги мерим просто се кефете на това което правят хората без да злобеете,а пак като искате да си ги мерите има състезания там е мястото.

                              Коментар


                              • #45
                                От: Група- ТРЯВНА

                                Първоначално публикуван от z_ba4i Преглед на мнение
                                Хахах , много ме кефите всичките типичната черта на българина кои е по-велик.
                                Не мисля че това е целта на форума да си ги мерим просто се кефете на това което правят хората без да злобеете,а пак като искате да си ги мерите има състезания там е мястото.
                                Много си прав.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X