Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качествени елементи 18650- откъде да си купя?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Качествени елементи 18650- откъде да си купя?

    Трябват ми 1-2 бройки unprotected 18650 батерии. Търся нещо с максималния капацитет за момента. Като гледам елементи с реален капацитет над 2600 mAh май няма?
    Откъде в Бг да си купя качествени елементи?
    Като ги гледам по китайските сайтове и се плаша- батерия 1800 ма я продават с стикер 3000 че даже си го и написали че е фейк.


    http://computer-expert.bg/Battery-Li...-SANYO/?&cat=3
    Това става ли?

    Няма да ги ползвам за батерия на лаптоп а за една друга джаджа.

    Ако на някой му се намира стара непотребна батерия от лаптоп- приемам подарък, без значение от какъв модел и дали работи
    Последно редактирано от infineon; 19-07-11, 11:46.
    Ники

  • #2
    От: Качествени елементи 18650- откъде да си купя?

    Ти от София ли беше? Ела ще ти дам един чифт използвани, но изкарващи 2200мАч (измерено, но и толкова си пише на тях) от бракуван лаптоп. Имам и една цяла батерия с 3 елемента, която е пак с такъв произход, но тя е използвана доста и не съм я доразглобил още, за да я измеря.

    Тия от линка, ако са Саньо, стават.

    При мен тези батерии седят, защото периодично някой ми изпросва "телефона за бедствия" - обикновен GSM, но със елегантно залепени 2 или 3 такива на гърба и със 2-4 месеца StandBy. И се налага да си правя нов.

    Коментар


    • #3
      От: Качествени елементи 18650- откъде да си купя?

      Да, от София съм. На мен ми трябват точно за една подобна идея за аварийно зарядно за телефон.
      От кой квартал си или къде ти е удобно да дойда?
      Ники

      Коментар


      • #4
        От: Качествени елементи 18650- откъде да си купя?

        Глупости, зарядно. Направо си ги вгради в телефона. Веднъж на 2 месеца все ще се докопаш до ток. По-простите телефони стават доста елегантни.
        Ако ще правиш зарядно, ще трябва да измислиш и как да ги зареждаш, и как да изкараш от тях заряден режим за телефона.

        Трети вариант - батерия като за твоя телефон, изкормена и с вкарани кабели от резрвната. Евентуално заедно с капак.

        Иначе съм в Дианабад, 0878605583 - ще се разберем.

        Коментар


        • #5
          От: Качествени елементи 18650- откъде да си купя?

          Имам ето такава батерия от Dell, след 3 години вярна служба я смених -накрая държеше по 40 мин. Ако ти трябва - твоя е.

          Коментар


          • #6
            От: Качествени елементи 18650- откъде да си купя?

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Глупости, зарядно. Направо си ги вгради в телефона. Веднъж на 2 месеца все ще се докопаш до ток. По-простите телефони стават доста елегантни.
            Ако ще правиш зарядно, ще трябва да измислиш и как да ги зареждаш, и как да изкараш от тях заряден режим за телефона.

            Трети вариант - батерия като за твоя телефон, изкормена и с вкарани кабели от резрвната. Евентуално заедно с капак.

            Иначе съм в Дианабад, 0878605583 - ще се разберем.
            Благодарско за предложението, утре ще ти звънна. Всъщност основната идея ми е да ги ползвам и за воксхун-а който е на 7.2 волта, телефона покрай другото, пък ако се наложи и друга електроника да зареждам.
            Даже си намерих и едно китайско зарядно за тези батерийки.
            Ники

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X