Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Купувам малък ъглошлайф

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Купувам малък ъглошлайф

    Купувам малък ъглошлайф, втора употреба, да не е китайска марка.
    ф115-125, задължително с регулиране на оборотите.
    Давам до 50 лв.
    тел. 0897808254

  • #2
    От: Купувам малък ъглошлайф

    За 50 лева щеси купиш чисто нов раидер 900 вата с реголатор и ще си спреш мъките. Аз също реших да купя втора употреба и като почнах едно обикаляне по пазари и битаци,заложни та даси бях купил спарки с тия пари за разходи.
    За бърза помощ,полиция и пожарна тел. 112.
    За ядене и пиене - 0876 74 99 88 - Михаил Рашков

    Коментар


    • #3
      От: Купувам малък ъглошлайф

      Райдъра ги видях, ама не знам дали да им вярвам. Стария ми ъглошлайф беше Ейнхел и изгоря от най-обикновено рязане на дурал. Същата ламарина строши и китайско зеге от 25 лв. Затова вече не ми се иска да е китайче.
      Вече обиколих битаците и заложните къщи, тея искат цени като от магазаина. Добре поне, че скутера гори 3,5

      Коментар


      • #4
        От: Купувам малък ъглошлайф

        Послушай го човека за Райдъра - няма да сгрешиш!Вече 3-та ли 4-та ли година режа всичко с едно 800в и нищо,ама нищичко му няма.Гледай да е с по-тъмно червената пластмаса,те са по-така профи.Имат си и 2г. гаранция.На мен лично ми потрябва ненадейно и го купих от Галата след кръста в дясно една строителна борса и инструменти продават.Познавам го човека ми вика: ...ще забравиш за какво си ги дал тез 45лв....и верно,не се бях замислял,че още е здраво и в момента режат гранитогрес с него...

        Коментар


        • #5
          От: Купувам малък ъглошлайф

          Адаш и аз давам своя глас за Райдъра. С ъглошлайфите им не съм се сблъсквал, но имам техен шмиргел и пистолет за горещ въздух. Не се отнасям особенно вежливо към шмиргела, но да чукам на дърво все още си бичи вече 2г. С пистолета за горещ въздух също проблеми нямам.
          Иван Маринов
          Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
          ЕНДУРО ВАРНА

          Коментар


          • #6
            От: Купувам малък ъглошлайф

            Вземи си Спарки. По форумите ги продават без гаранция за по 90-100 лева. Части има - четки, статори, ротори, ако нещо се случи. Остави ги тия ментаци, не държат и като откажат са за коша. От заложните къщи не си струва, цените наистина са нереални.

            Коментар


            • #7
              От: Купувам малък ъглошлайф

              За 140лв ще си вземеш чисто ново хитачи ,преди бях с един боклук акита,който изгоря мноого скоро , след това взех хитачи , и досега нямам проблеми,някога не му достига мошноста ,но е много добро и ми върши страшна работа ,особено за заваряването.И немога да разбера,защо всеки избира българското ,при положение че има машини японски,които са на светлинни години пред българска , и най интересното е че цените са еднакви ,даже завишени в полза на българското...... спаркито вече не е елпром и елтос, даже незнам дали все още ги сглобяват пенсионери у Ловеч с китайски части
              имам голям флекс на елпром ,който неможе да се сравнява.Просто вземи нещо японско-макита ,хитачи, там е истината и все още няма нещо пред тях в тоя ценови диапазон. и ще забравиш за каквато и да е друга машина. Освен това новите ,за макита съм сигурен че имат 3години гаранция,но едно флексче на макита е около 250-300лв.

              Коментар


              • #8
                От: Купувам малък ъглошлайф

                Като стигнеш до големите ъглошлайфи се обади да ти дам от старите "Елтос",ония дето тежат много,за едни сто лева.

                Коментар


                • #9
                  От: Купувам малък ъглошлайф

                  Както казах, търся си марков, втора употреба, до 50-на лв.
                  Други оферти не ми вършат работа.
                  А голям ъглошлайф имам под ръка, но не ми се е налагало да ползвам.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Купувам малък ъглошлайф

                    Първоначално публикуван от petkof Преглед на мнение
                    Като стигнеш до големите ъглошлайфи се обади да ти дам от старите "Елтос",ония дето тежат много,за едни сто лева.
                    Е та аз да клъвна на хвърлената стръв....???

                    Коментар


                    • #11
                      От: Купувам малък ъглошлайф

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0231.jpg
Прегледи:1
Размер:121.5 КБ
ID:5290506Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0232.jpg
Прегледи:1
Размер:87.4 КБ
ID:5290505Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0233.jpg
Прегледи:1
Размер:104.8 КБ
ID:5290504

                      Коментар


                      • #12
                        От: Купувам малък ъглошлайф

                        По снимките съдя,че е кораво,но все пак - каква марка е,модел,мощност?

                        Коментар


                        • #13
                          От: Купувам малък ъглошлайф

                          то по онова време имаше само една марка"Елтос".Няма я табелката с данните, но мисля че е 1,8 кв.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Купувам малък ъглошлайф

                            Търси си Макита. Това нещо няма убиване, но за посочената от теб цена не вярвам да намериш, дори на старо.
                            Иначе и аз ползвам безпроблемно един Райдер 900W, вече трета година.
                            Макитата ми е 750W, Но е сравнително нова...
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Купувам малък ъглошлайф

                              Първоначално публикуван от petkof Преглед на мнение
                              [ATTACH=CONFIG]346469[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]346468[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]346467[/ATTACH]
                              Това ще реже и след деня на страшния съд.

                              Не си вземай от новите спаркита. Не струват. Имам и старото и новото. Докато старото си реже, новото ходи вече 3 пъти на ремонт. Иначе от мен глас за Девалт, но няма за такива пари.
                              "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X