Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на първа пушка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Избор на първа пушка

    Моя единия е блокиран с Лего дебела тройка,кьстьм мамасиджаса

    Дайте пак на темата,тая тукашната е мътна и все още не кьрвава
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #62
      От: Избор на първа пушка

      ахаха - верно че имахте някакви странни рестрикции, на фона на общия ви режим за придобиване на оръжия... Но мисълта ми беше, че един добър регулируем приклад върши същата, ако не и по-добра работа от доста по-скъпия поръчков...
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • #63
        От: Избор на първа пушка

        Вярно е- а само като си помисля за какво да е поръчково, и портмонето ми започва да мирише на изгоряла гума. Взимаш едно “Лего” като AR15/AR10 и си го правиш както ти в кеф. Ама това при нас, при вас не знам, еле пък за лов.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #64
          От: Избор на първа пушка

          Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
          Вярно е- а само като си помисля за какво да е поръчково, и портмонето ми започва да мирише на изгоряла гума. Взимаш едно “Лего” като AR15/AR10 и си го правиш както ти в кеф. Ама това при нас, при вас не знам, еле пък за лов.
          Това "за лов" е някаква типично ловджийска мантра! Пушката е за да стреля точно, бързо с повтаряемост и ергономичност. С регулируемите приклади всичкото това се постига в по-голяма степен на по-ниска цена. Сега, че не били красиви и класически е друга тема...
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • #65
            От: Избор на първа пушка

            Аааа, сигурен съм, че има ловци да си ги избират само по красота. Ама аз говорех за друго- един е тръгнал за патки или някакви там пернати, друг за глигани. С моята гладкоцевна 12ка и #7 съчми, глигана... или пък с 7.62х39 пъдпъдък... И понеже от лов нищо не вдявам, гледам да не давам съвети.
            Колкото до точност и ергономия- имам няколко AR15, сам съм си ги сглобявал. Като Лего са, можеш да си ги нагласиш както си искаш. Ама не знам при вас колко и до къде може.
            За оръжие, трябва да е качествено и надеждно. Колко е красиво, дреме ти. Един Глок каква красота вади...
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар


            • #66
              От: Избор на първа пушка

              Много се отплеснАхте. Регулеруеми-нерегулеруеми. Естествено, че има разлика "за лов" и не "за лов". Стрелба с нарезно по неподвижни мишени е едно, с нарезно по подвижни животни е друго, а с гладка по бързи цели - съвсем трето. Регулируем футуристичен пластмасов приклад за АР-ка или пък същия, ма дървен за спортно Пераци, съвсем не са за тая дискусия. Тука се говори най вече за евтино решение за първа пушка. И за евтиното и приспособяване за съответния ползвател, по български. Евтин нов приклад.

              Коментар


              • #67
                От: Избор на първа пушка

                Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                Много се отплеснАхте. Регулеруеми-нерегулеруеми. Естествено, че има разлика "за лов" и не "за лов". Стрелба с нарезно по неподвижни мишени е едно, с нарезно по подвижни животни е друго, а с гладка по бързи цели - съвсем трето. Регулируем футуристичен пластмасов приклад за АР-ка или пък същия, ма дървен за спортно Пераци, съвсем не са за тая дискусия. Тука се говори най вече за евтино решение за първа пушка. И за евтиното и приспособяване за съответния ползвател, по български. Евтин нов приклад.
                Искаш да кажеш еФтинко и правене на нов приклад по моя мярка. Онзи ден пипнах една Бюхаг.....стори ми се,че все едно е правена за моята ръка
                C20Nе '94 KБ

                https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

                Коментар


                • #68
                  От: Избор на първа пушка

                  Първоначално публикуван от emilganev Преглед на мнение
                  . Онзи ден пипнах една Бюхаг.....стори ми се,че все едно е правена за моята ръка
                  Ако можеш - взимай я. Птичето каца веднъж...
                  сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                  dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                  Коментар


                  • #69
                    От: Избор на първа пушка

                    Ще коментирам въпроса със собственика. Той е на възраст и мисля, че иска да се отказва вече. Но като нямам аз разрешително, мисля има начин да я запиша на друг човек и в последствие да я взема
                    C20Nе '94 KБ

                    https://www.youtube.com/watch?v=SJ7ganVQGjA&t=7s

                    Коментар


                    • #70
                      От: Избор на първа пушка

                      Нещо да спомена за "лягането", понеже "гледай да ти легне" е класически съвет. Е, аз съм си купувал така, прикладвам, прицелвам, няколко пъти примерно в магазина, и уж ми е "легнала" пък след някой месец в практиката устаноеявам,че всъщност не ми ляга толкова. Та така, да няма изненади след едни похарчени пари. Майсторлъка е да постигаш резултати с каквото докопаш.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • #71
                        От: Избор на първа пушка

                        Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                        Нещо да спомена за "лягането", понеже "гледай да ти легне" е класически съвет. Е, аз съм си купувал така, прикладвам, прицелвам, няколко пъти примерно в магазина, и уж ми е "легнала" пък след някой месец в практиката устаноеявам,че всъщност не ми ляга толкова. Та така, да няма изненади след едни похарчени пари. Майсторлъка е да постигаш резултати с каквото докопаш.
                        Така е. В магазина едно, август по тениска потен друго, а декември с шубата - трето.
                        Но все пак ако още от магазина не ти "ляга", значи не е твоята.
                        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                        Коментар


                        • #72
                          От: Избор на първа пушка

                          Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                          Така е. В магазина едно, август по тениска потен друго, а декември с шубата - трето.
                          Но все пак ако още от магазина не ти "ляга", значи не е твоята.
                          ... мъдър си...!

                          Коментар


                          • #73
                            От: Избор на първа пушка

                            Обстановка максимално близка до бойната- Август със шубата и в магазина да прикладваш.
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • #74
                              От: Избор на първа пушка

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              Обстановка максимално близка до бойната- Август със шубата и в магазина да прикладваш.
                              Ставa, може и януари по къс ръкав. Миналата зима на една оран така ми измръзна чушката, че ми беше все едно дали ще си прикладвам и на фуя. А не беше много студено минус 13.
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • #75
                                От: Избор на първа пушка

                                Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                                Обстановка максимално близка до бойната- Август със шубата и в магазина да прикладваш.
                                Ти се майтапиш, но аз на една от пушките ми рязах приклада един пръст заради шубата. То и ремъка на раницата минава точно там на рамото и като се "накокошиниш" зимата...
                                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X