Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новак с Фероса- няколко въпроса :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Новак с Фероса- няколко въпроса

    Колеги, като новак с Фероза да споделя: Вчера смених масла и ангренажен ремък, само че си загубих листа с разбивка на цените от сервиза, ще цитирам по памет, масло дв около 13 лв/л., трансмисионни масла 17лв./л, ангренаж 42 лв, ролка 89 (забравих на каква фирма затова толкоз скъпа), филтър въздушен 18лв., маслен не понмя, задна тръбичка спирачки 32 лв. Сменен антифриз и спирачна течност. Всичко това ми струваше 502 лв., като 128 лв са труд, (смяна масла, филтри, ангренаж и задна тръбичка спирачки).
    Трябваше да ми сменят и предните амортесьири, но нямало в момента... и по добре, че нямаше да ми стигнат мангизите. Предлагат ми Монро 100 лв. бройката.
    Последно редактирано от iiiopo; 08-06-07, 18:51.
    О899 2б2 1З2

    Коментар


    • #32
      До: Re: Новак с Фероса- няколко въпроса

      [left][quote=[/LEFT]
      Иначе един приятел който бачка в магазин за части ме наплаши с някаква фантастична цена за шарнир, на теб колко ти казаха?...:[quote]
      Наистина един шарнир за Фероза върви от140....нагоре кой как те кръсти...вервайте ми.Ако не стане с гресиране вижте вариант рециклиране и....шарнирите ви може да карат и по-дълго от новитеУспех.
      NISSAN FOREVER
      -----------------------------------------------------------------------------
      Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

      Коментар


      • #33
        До: Re: Новак с Фероса- няколко въпроса

        Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
        Наистина един шарнир за Фероза върви от140....нагоре кой как те кръсти...вервайте ми.Ако не стане с гресиране вижте вариант рециклиране и....шарнирите ви може да карат и по-дълго от новитеУспех.
        За сега моя шарнир дето леко хлопа яго съм го натъпкал с грес. Но за в бъдеще имаш ли идея къде рециклират??
        О899 2б2 1З2

        Коментар


        • #34
          До: Re: Новак с Фероса- няколко въпроса

          Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
          За сега моя шарнир дето леко хлопа яго съм го натъпкал с грес. Но за в бъдеще имаш ли идея къде рециклират??
          Има... ама не знам как да го обясня.
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • #35
            До: Новак с Фероса- няколко въпроса

            Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
            Има... ама не знам как да го обясня.
            Добре пич ако научиш точния адрес кажи го аз ще го видя в БГмап. В кой кеартал на София се намира?
            О899 2б2 1З2

            Коментар


            • #36
              До: Новак с Фероса- няколко въпроса

              В БГмап и аз мога да го покажа
              Глей са бързо, щот ще изтече сесията а ме мързи да записвам картинката.
              Те тука в кръгчето е:
              http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=68...Name=&oType=57
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #37
                До: Новак с Фероса- няколко въпроса

                Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                В БГмап и аз мога да го покажа
                Глей са бързо, щот ще изтече сесията а ме мързи да записвам картинката.
                Те тука в кръгчето е:
                http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=68...Name=&oType=57
                ОК ясно и благодаря.
                О899 2б2 1З2

                Коментар


                • #38
                  До: Новак с Фероса- няколко въпроса

                  ако под рециклиране разбирате да напълнят болта с тефлон няма да стане
                  Bertone freeclimber 1.8 115hp

                  Коментар


                  • #39
                    До: Новак с Фероса- няколко въпроса

                    Да споделя и аз за вчерашното "изваждане" :

                    Ремък агренаж- 55лева
                    Ролка /НТН/ - 50 лева
                    ремък алтернатор- 8 лева
                    гарнитура на капак- 18 лева
                    Бензинов филтър 15 лева
                    Дистриб.капачка+палец 35 лева
                    семеринг на разпределит.вал 8 лева
                    Водна помпа 80 лева
                    свещи 25 лева

                    При тия цени си издействах 20% отстъпка и платих точно 240 лева за частите

                    Днеска майстора ще продължи и с ходовата част и ще пиша за развитието на въпроса.....
                    2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                    Toyota Land Cruiser KDJ 125

                    Коментар


                    • #40
                      До: Новак с Фероса- няколко въпроса

                      quadra, моля те дай адреса за речиклирането, щото нищо не ми се отваря.... Дори не като линк а само като адрес, аз ще си го намеря.....мерси предварително !!!
                      2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                      Toyota Land Cruiser KDJ 125

                      Коментар


                      • #41
                        До: Новак с Фероса- няколко въпроса

                        Там е проблемът че изтича сесията в БГмапс, а адреса не го знам точно.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #42
                          До: Новак с Фероса- няколко въпроса

                          Първоначално публикуван от vladko33 Преглед на мнение
                          quadra, моля те дай адреса за речиклирането, щото нищо не ми се отваря.... Дори не като линк а само като адрес, аз ще си го намеря.....мерси предварително !!!
                          Ето:
                          Прикачени файлове
                          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Новак с Фероса- няколко въпроса

                            Здравейте,

                            Влади кажи от къде намери гарнитура за капака на главата???

                            Поздрави,
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Новак с Фероса- няколко въпроса

                              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                              Здравейте,

                              Влади кажи от къде намери гарнитура за капака на главата???

                              Поздрави,
                              Гарнитурата е гумена. Има я на две места със сигурност- На Ботев като тръгнеш от Сливница по посока Пиротска от ляво, преди Кирил и Методий. Там е 15-тина лева. Има я и в магазина на Козлодуй от дясната страна по посока гробищата на 20-тина метра от кръстовището с Мария Луиза.

                              p.s. Правя малко уточнение- гарнитурата, за която говоря , е на капака на клапаните, а не на главата !!!!!



                              А иначе днес изникна следното по ходовата част- Четири шарнира......като им знам цената, и ми прилоша. Някой знае ли колко взима този човек за рециклирането на бройка ?
                              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                              Toyota Land Cruiser KDJ 125

                              Коментар


                              • #45
                                До: Новак с Фероса- няколко въпроса

                                Здравейте,

                                Благодаря ти Владко, за супер подробния отговор.

                                Много поздрави,
                                Бъдете живи и здрави!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X