Обява

Свий
Няма добавени обяви.

САМОКОВ 4X4 -2011-

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • САМОКОВ 4X4 -2011-

    Колеги, официялно учреденият клуб Самоков 4x4 , взе решение , че датата на тазгодишното състезание ще бъде 15 и 16 октомври 2011 г. Състезанието ще се проведе на миналогодишното място(село Говедарци) . Още обмисляме дали да бъде двудневен траял, или първи ден трофи, а вторият ден траял . Очаквайте много изненади и атрактивен награден фонд .

  • #2
    От: САМОКОВ 4X4 -2011-

    Румене, пускай първия трофи!
    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

    Коментар


    • #3
      От: САМОКОВ 4X4 -2011-

      Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
      Румене, пускай първия трофи!
      ...втория ден - затворено трасе
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • #4
        От: САМОКОВ 4X4 -2011-

        И аз така мисля .

        Коментар


        • #5
          От: САМОКОВ 4X4 -2011-

          По-разнообразно предразполага повече участници.

          Коментар


          • #6
            От: САМОКОВ 4X4 -2011-

            Остава един месец до състезанието - нещо ново/трасе,регламент/.

            Коментар


            • #7
              От: САМОКОВ 4X4 -2011-

              Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
              Остава един месец до състезанието - нещо ново/трасе,регламент/.
              Трасета има много , но са ми в главата само две , регламент също има , но ще пусна всичко официялно след Трофито на Нови Искър , все пак е такъв редът .

              Коментар


              • #8
                От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                Благодаря,ще чакаме подробности!

                Коментар


                • #9
                  От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                  по добре да е само траял и двата дена защото и участници няма и публика няма на трофито вижте на Тетевен тази година хората и от миналата каква е разликата

                  Коментар


                  • #10
                    От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                    +1.....И все пак да видиме и Нови Искър !

                    Коментар


                    • #11
                      От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                      Първоначално публикуван от nikolinape Преглед на мнение
                      по добре да е само траял и двата дена защото и участници няма и публика няма на трофито вижте на Тетевен тази година хората и от миналата каква е разликата
                      екстра си е трофито.Участници си има.Румбата обеща нещо на тетевен ще видим дали ще го спази
                      По въпрос за публиката ще каже каде има интересни места за гледане.Пък втория ден ще е траял.Ще може да се гледа навсякаде!
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • #12
                        От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                        Той Румен,може да ви обещае много неща,но нещата не зависят само от него.Нали знаеш кой плаща оркестара,той поръчва музиката.

                        Коментар


                        • #13
                          От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                          Той Румен,може да ви обещае много неща,но нещата не зависят само от него.Нали знаеш кой плаща оркестара,той поръчва музиката.
                          ....................................................................................................................... Епа бате Румене ако зависят нещата от теб , аз съм съгласен да ме смениш и да поемеш мойта раница . Щом плащаш поръчвай музика и това е .Няма да се сърдя на никой ако иска да ме замести в организацята на Самоковското състезание с нетърпение чакам момента да наблюдавам от страни и да си пия биричка с кюфтенца и да упреквам организаторите за всичко различно от моя поглед . А това дето съм обещал на Асенчо ще го спазя и както искам така ще го направя състезанието . И много моля всички който са решили да оцапат и тазгодишното състезание нека бъде на лични поне да не ни се смеят пак всички колеги .

                          Коментар


                          • #14
                            От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                            Ако не искаше да организираш състезанието,никой не може да те накара,насила.Нали затова има оффроад клуб в Самоков,не да се взимат самосиндикални решения.

                            Коментар


                            • #15
                              От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                              Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                              Ако не искаше да организираш състезанието,никой не може да те накара,насила.Нали затова има оффроад клуб в Самоков,не да се взимат самосиндикални решения.
                              Гледай сега , с който е трябвало и за каквото е трябвало съм се съветвал а до колкото знам съвети и решеня се взимат само от хора който са членове на клуба и са си платили членският внос .

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X