Обява

Свий
Няма добавени обяви.

САМОКОВ 4X4 -2011-

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: САМОКОВ 4X4 -2011-

    Матей Георгиев/после /Нисан Патрол;гр.Русе

    Коментар


    • #32
      От: САМОКОВ 4X4 -2011-

      Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
      Чакай малко аз ли не разбирам или просто съм си тъп.
      Значи ще караме траял 5-6км с хард елементи.
      А втория ден чист кратък траял?

      Както и да е
      Асен Иванов-Радан Кънчев-Сузуки самурай
      Асенчо , незнам дали си тъп ,ама сигурно си направил( земя- въздух) и не можеш да включиш програматора . Звънни ми утре да ти обясня подробно , но по- рано преди да си се заземил .

      Коментар


      • #33
        От: САМОКОВ 4X4 -2011-

        Александар Грозданов-Георги Захариев-'Самоков4x4'-Лада Нива

        Коментар


        • #34
          От: САМОКОВ 4X4 -2011-

          Ако за някой представлява интерес втория ден от състезанието през 2010https://htftp.offroad-bulgaria.com/optisprint_teteven/sam%202010-2%20den.wmv


          Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
          Пламен Златарев 0888 66 03 18

          Коментар


          • #35
            От: САМОКОВ 4X4 -2011-

            Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
            Асенчо , незнам дали си тъп ,ама сигурно си направил( земя- въздух) и не можеш да включиш програматора . Звънни ми утре да ти обясня подробно , но по- рано преди да си се заземил .
            Мисля че схванах за ко става на въпрос.Ще се повозим.Пък акъл не ни требва!Дайте и хотели каде може да се пробва да са спи!
            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

            Коментар


            • #36
              От: САМОКОВ 4X4 -2011-

              Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
              ..................................................................................................
              3 - Матей Георгиев -...............-Нисан Патрол-Русе ......................................................................................................................
              И по-точно:
              3 - Матей Георгиев - Милен Милков - Нисан Патрол-Русе
              Милен Милков
              Offroad-Русе

              Коментар


              • #37
                От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                Александър Трендафилов/Захарин Грозданов - Самоков 4x4 - Jeep Cherokee 4.0

                Коментар


                • #38
                  От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                  Виждам,че някои хора си карат само на тяхното състезание и това прави лошо впечатление.Надявам се че от 30 участници няма да запишете 10 от Самоков.
                  Един съвет момчета-карайте си,но извън класирането-така е прието на всякъде,но вие си знаете най-добре.Нищо лично към никой!Това Ви го казвам с добри намерения,за да избегнете после скандали и приказки!
                  0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                  Коментар


                  • #39
                    От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                    Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                    Виждам,че някои хора си карат само на тяхното състезание и това прави лошо впечатление.Надявам се че от 30 участници няма да запишете 10 от Самоков.
                    Един съвет момчета-карайте си,но извън класирането-така е прието на всякъде,но вие си знаете най-добре.Нищо лично към никой!Това Ви го казвам с добри намерения,за да избегнете после скандали и приказки!
                    Влади , говорихме нещо с теб на твоето състезание и се консултирах с теб като колега . Явно не си ме разбрал . Не мога да спря да карат, двадесет и пет процента от участниците във всички състезания . Знаеш много добре ,че най масовото участие в състезанята е Самоковско. А и не виждам кой хора си карат само на тяхното състезание . Ако греша обясни . Все пак ти размести датите без да се съобразиш с никой , съжалявам , че никой от Самоков не кара на Нови Искър , но повечето колеги искат да са им здрави джиповете за за местното състеание а времето е кратко .

                    Коментар


                    • #40
                      От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                      Румене, не си прав! И при нас имаше поне 10 джипа готови (и не чак толкова готови), но с желание, да карат от нашия клуб. Нямаше да е коректно, да ги пуснем - в това число съм и аз, да карат трасетата, които сме правили и познаваме.
                      Ако четеш в онази тема за "селската кушия", може и да се сетиш за какво ти говоря.
                      ...процента на ваши участници, който си посочил не е реален просто
                      За Самоков - може и да си го познал
                      Поздрави и се надявам да видим едно добро състезание тази година.
                      NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                      SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                      GSM: О887б97З79

                      Коментар


                      • #41
                        От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                        [QUOTE=ogitoBG;1633277]Румене, не си прав! И при нас имаше поне 10 джипа готови (и не чак толкова готови), но с желание, да карат от нашия клуб. Нямаше да е коректно, да ги пуснем - в това число съм и аз, да карат трасетата, които сме правили и познаваме.
                        Ако четеш в онази тема за "селската кушия", може и да се сетиш за какво ти говоря.
                        ...процента на ваши участници, който си посочил не е реален просто
                        За Самоков - може и да си го познал
                        Поздрави и се надявам да видим едно добро състезание тази година.[/QUOTE Гледай сега Оги . Първо процента съм го познал и то от раз , като изключим Нови Искър на всякаде автовоза бе пълен плюс 1-2 платформи , не знам от кой град има по 7-8 екипажа . Трасето няма да е дълго като при вас за да има какво да се знае . Ще може да се огледа преди старта . Трасето ще го правя аз , без каквато и да била помощ от всички участници на това мероприятие . И на последно място как ти се прикара на ващо състезание като до сега не съм те видял да участваш никаде или просто разбрал , недоразбрал се опитваш да се правиш на интересен или подкрепяш нечий интерси . Ако обичаш не се обаждай неподготвен моля те .

                        Коментар


                        • #42
                          От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                          Нито искам да се правя на интересен, нито подкрепям нечии интереси. Имам си причини, да не карам по състезания, които не пожелавам на никого. Траяла така или иначе не ме привлича, а по-скоро преходите, като първия ден на Нови Искър. ...абе разходкаджия съм явно
                          Не е нужно обаче, да се отнасяш с пренебрежение към хората, които не карат по състезания. Не е приятно!
                          Пожелавам ти успех!
                          Поздрави!
                          NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                          SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                          GSM: О887б97З79

                          Коментар


                          • #43
                            От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                            А аз немога да разбера за какво се карате.Данеби някой да търси титла за шампионат или нещо подобно.Спрете да се карате защото става глупаво.Дали ще карат самоковци на тяхното състезание си е лично тяхно решение.
                            Не искам да казвам имена но на всяко състезание си има някой който е карал даден район в който се състезава.Според мен е важно участието и купона.Не веднъж сме си говорили с кой ли не по тази тема.Всеки който мисли че е нещо повече или печели или се отказва.За сега всички сме купонджий и гледаме да си правим кефа.Според мен това е смисъла на тези състезания.Ако ще започваме с тежките правили и забрани се свършва с купона.
                            Румен е решил да пробва нещо ново което според мен ще е интересно.Надявам се повече хора да се решат да участват.Аз лично ще направя всичко възможно да карам.Смятам че ще е купон.Който ще си го направим със сигорност.
                            Тук имам една молба!
                            Румба кажи моля те каде и за колко пари ще се спи?
                            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                            Коментар


                            • #44
                              От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                              Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                              А аз немога да разбера за какво се карате.Данеби някой да търси титла за шампионат или нещо подобно.Спрете да се карате защото става глупаво.Дали ще карат самоковци на тяхното състезание си е лично тяхно решение.
                              Не искам да казвам имена но на всяко състезание си има някой който е карал даден район в който се състезава.Според мен е важно участието и купона.Не веднъж сме си говорили с кой ли не по тази тема.Всеки който мисли че е нещо повече или печели или се отказва.За сега всички сме купонджий и гледаме да си правим кефа.Според мен това е смисъла на тези състезания.Ако ще започваме с тежките правили и забрани се свършва с купона.
                              Румен е решил да пробва нещо ново което според мен ще е интересно.Надявам се повече хора да се решат да участват.Аз лично ще направя всичко възможно да карам.Смятам че ще е купон.Който ще си го направим със сигорност.
                              Тук имам една молба!
                              Румба кажи моля те каде и за колко пари ще се спи?
                              +++1111111

                              Коментар


                              • #45
                                От: САМОКОВ 4X4 -2011-

                                Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                                А аз немога да разбера за какво се карате.Данеби някой да търси титла за шампионат или нещо подобно.Спрете да се карате защото става глупаво.Дали ще карат самоковци на тяхното състезание си е лично тяхно решение.
                                Не искам да казвам имена но на всяко състезание си има някой който е карал даден район в който се състезава.Според мен е важно участието и купона.Не веднъж сме си говорили с кой ли не по тази тема.Всеки който мисли че е нещо повече или печели или се отказва.За сега всички сме купонджий и гледаме да си правим кефа.Според мен това е смисъла на тези състезания.Ако ще започваме с тежките правили и забрани се свършва с купона.
                                Румен е решил да пробва нещо ново което според мен ще е интересно.Надявам се повече хора да се решат да участват.Аз лично ще направя всичко възможно да карам.Смятам че ще е купон.Който ще си го направим със сигорност.
                                Тук имам една молба!
                                Румба кажи моля те каде и за колко пари ще се спи?
                                Асенчо , цените за спане варират между 15и 25 лева , ще пусна утре хотелите . Очаквам от теб добро представяне с тия големи ходове .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X