Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Авторски права

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Авторски права

    Съвсем завинаги ли? Аз очаквах развръзката на историята около рестарта му в Нефтохима. Това, без сарказъм.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #17
      От: Авторски права

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Съвсем завинаги ли? Аз очаквах развръзката на историята около рестарта му в Нефтохима. Това, без сарказъм.
      Нали е посочил сайтове, в които го публикуват с благодарност, потърси там, също не съм саркастичен.
      Тук, на това вонящо място/познай кого цитирам/, няма да разбереш за рестарта му в Нефтохима, понеже не се предвижда такъв за него като участник във Форума.

      Коментар


      • #18
        От: Авторски права

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Съвсем завинаги ли? Аз очаквах развръзката на историята около рестарта му в Нефтохима. Това, без сарказъм.

        Забраната на настоящия етап е постоянна. Иначе знаеш - никога не казвай "никога".

        Със сигурност ще продължи до промяна на сегашната му линия на поведение + личен контакт с администрацията на сайта. В светлината на публикацията която окончателно му издейства почивката - първото май няма изгледи да се случи.

        За Нефтохима - разрови се в най-старите му публикации, ако не ме лъже паметта - поне от преди няколко години, когато беше Симеон-ът който помня, а не самозабравила се примадона. Имаше я цялата нефтохимска сага там някъде. Всичко ново е добре забравено старо. Когато не е директен копи/пейст от други автори, за помнещите тези моменти. Но да речем че няма значение.
        Издъних се на Тюринг теста

        Коментар


        • #19
          От: Авторски права

          По някакво случайно съвпадение прочетох "онова" мнение, така че съм наясно.
          В тези сайтове, май циркулират пътеписите му от Сърбия (с които той блесна и тук всъщност) и надали се занимават със спомените му от РабФак-а.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #20
            От: Авторски права

            Днес Съветът на министрите на Европейския съюз прие удължаване на срока на защита на правата върху музикалните записи от 50 на 70 г.

            Срокът на защита в САЩ е 95 г., а срокът за защита на авторските права е докато авторът е жив + 70 г.

            Решението касае пряко изпълнителите и произведенията, създадени през 60-те г. на миналия век (The Rolling Stones, The Beatles и др.).

            Новата Директива трябва да бъде въведена в българското законодателство (и в законодателството на всички страни-членки на ЕС) до 2 години след оповестяването й в Официалния вестник на ЕС.

            Това е в общи линии смисълът на иначе неприлично фанфарното съобщение, което днес Профон радостно разпращат.
            www.offnews.bg

            Коментар


            • #21
              От: Авторски права

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Имам въпрос: Къде мога да прочета списък на произведенията на които горепосочените дружества "защитават" авторските права?
              Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
              Хехе, според мен не. А би трябвало. Предполагам, че ще ти обяснят областите, в които защитават авторските права. И ще ти кажат, че в тези области са подписали договор със всички защитаващи права организации в галактиката и ти можеш да си спокоен, че твоите пари ще стигнат до Бон Джоуви например, нищо, че не е чувал за Мюзикаутор.
              Но ще проверя за всеки случай, само няма да имам време днес.
              Сетих се за това, че по БНР казаха, че имали спорове с Музикаутор за класическата музика и затова излъчвали само такава, на която автора е починал преди повече от 70 години, в случая снощи Бетовен.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X