Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Диво прасе с/у възд. пушка

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Диво прасе с/у възд. пушка

    Аз съм на 14 (четиринадесет) години.
    Нито пиша за да ви лъжа, нито имам интерес да го правя.
    Пушката ми е регистрирана в КОС на името на баща ми. Стрелях между очите на отрязана глава, така че не съм направил нищо незаконно и неморално (под неморално имам в предвид да убивам животно по жесток и болезнен начин за него). Стрелях в присъствието на възрастни, които ми говореха, че нищо нямало да стане и съчмата нямала да пробие черепа. След като съчмата мина, бръкнах с една дълга видия в образувалия се отвор и разбрахме, че го е пробил. Всички много се учудихме и чак не можахме да повярваме.
    Пушката ми е от среден клас с лек тунинг (Гп, дулни фаски, преправен спусък, утежнен приклад и др, които не вдигат мощността).
    Сега главата влезе в фризера. Като я изкараме, за да я сготвим ще пиша пак.
    Последно редактирано от Nikola jekov; 25-12-16, 21:37.

    Коментар


    • От: Диво прасе с/у възд. пушка

      Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
      Добре де , да исчакаме аотопсията да видим и какво? ще покаже от тия 10 сантиметра .
      И каде ? мислиш е стигнал проектила

      С неговата пушка не знам,такива нямам,но с яка вьздухарка пада от раз ако се уцели кьде трябва пьк кой каквото иска да спори.

      С Макаров не падал,с 308 трудно падал,а хората ги бият тия с яки вьздухарки.И не споря ма фактите са си факти - шибни го кьде трябва пьк пада и с 22
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: Диво прасе с/у възд. пушка

        Когато някой има сполука с въздухарка с/у диво прасе и реши да покаже и докаже, снимчици там каквото реши, да ми драсне на ЛС и ще отключа темата и добросъвестно ще публикувам. До тогава...
        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X