Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И още един с Frontera!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: И още един с Frontera!

    ново 20йсе ! Не я карах тука сигурно една седмица,че си имах и повече работа и си карах еврдейката,и неска реших да я запаля да ходя да и сменя там едното гърне ,че е тръгнало да изгнива и има дупки.И тръгнах аз .. по едно време намалям и някакви страшни вибрации по предницата .. ама цялата кола се тресе като тръгна да спирам и педела ми рита се едно на ABS .. много странно , неска не ми остана време .. ама утре ше разглобя отпред да видя кво що ,че си е направо плашещо , имам чустово ,че нещо се разпрадне направо (:

    Коментар


    • #47
      От: И още един с Frontera!

      Да не си я сложил случайно на 4x4.

      Коментар


      • #48
        От: И още един с Frontera!

        Не , не ... само на задно си е .. а й щях да забележа ако беше така :S

        Коментар


        • #49
          От: И още един с Frontera!

          Възможно е като си я карал преди това да си попрегрял дисковете, а после да си се накиснал през някоя лаква и готово. Криви дискове - едно от нещата, зради които може да ти трепери педалът на спирачката.

          Коментар


          • #50
            От: И още един с Frontera!

            Значи , не съм вярвал ! Това за една седмица толкова ръжда се беше събрала по дисковете ,че незнам .. това беше проблема !

            Поздрави

            п.п днес по рано бях в люлин , и видях една зелена фронтера къса база .. май я е правил евгени от Велинград .. много е готина на живо !

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X