Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

    Колеги, похвалете се с някоя повреда или впечатление. То много замря подфорумът, ще вземат да ни го закрият модераторите . Аз наскоро си смених термостата. Отдавна не бях пипал нищо и реших, че е време за "ремонт". Старият си работеше, ама ей така профилактично го разкарах. Скоро ремъците на хидравликата, динамото и климатика ще направят 100 хиляди и ще взема да ги сменя, че май почнаха да позаминават. Ако можеше да не гори бензин ... грешка нямаше да има.
    Vitara 2.0 V6
    Honda CRV (Gen 1)
    Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
    ВАЗ 2131

  • #2
    От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

    Ще стане седмица, от последният пост.

    Вчера си смених предните чистачки. Не че не чистеха, изпаднаха ми едни Бош, и реших да ги пробвам.
    Аа, и десният габарит, преден, беше изгорял.
    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

    Коментар


    • #3
      От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

      Аз пък само я измих, вчера

      Коментар


      • #4
        От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

        То с трима потребителя в раздела. Колите не са видяли друго освен асфалт - какво да се пише?
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • #5
          От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

          Е да де, някак по така звучи " не ми свети компаса" или "не работят ел огледалата" на истинския ми джип!

          п.п. Не ми обръщайте внимание, спамя си (по молба на автора на темата). Не искам да обидя никого, и не се чувствам обиден, от това, че карам само по асфалт (Хондата в ЮК), и малко, ама много малко офроуд (Пинина в БГ).
          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

          Коментар


          • #6
            От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

            Първоначално публикуван от bullet_pk
            То с трима потребителя в раздела. Колите не са видяли друго освен асфалт - какво да се пише?
            Идеално, досега липсваше потребител в ролята на провокатор - спамър . Ето го първият кандидат. Потребителите далеч не са трима - ЦРВ си е вече бая масова машина в БГ. Вярно, че не е истински трактор, но пък и 82000 километра по БГ пътища и общо поне 210 000, досега без реглаж, говорят достатъчно за ходовата част, която между другото е с два носача на предно колело в първата генерация. Витарата например не е - тъп Макферсон си е. А при някои версии няма и отделен шарнир => поне 450 лева от смуглите араби или 700 лева от гърците от Миркат. Колега, дано само не си офроудър като един съсед с Паджеро Спорт, дето го "кара" от гаража до автомивката и обратно. Веднъж в годината на море при разход 10-11 нафта като пусне климатика. Иначе, пичът е крупен офроудър ...
            Vitara 2.0 V6
            Honda CRV (Gen 1)
            Honda CRV 2.2 I-CTDI (Gen 3)
            ВАЗ 2131

            Коментар


            • #7
              От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

              Ма ти вързА ли се?!?!?! *********** vs CRV , кеф!

              За окачването - и на мен не ми харесва, че 2-а и 3-а не са с такова, като на 1-а.
              Ти поне имаш богата база за сравнение.
              Имал съм 5 коли с дабъл уишбоун, над 10 години (общо петте), и не ми се е налагало да сменявам нещо по окачването освен големите тампони отзад.

              Еее, не ставали за компетишън! На кой му пука?
              Последно редактирано от krasi-mir; 17-06-11, 17:07.
              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

              Коментар


              • #8
                От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                И аз вчера я измих ! Нещо взе да става жега в Пловдив та се оказа ,че май са ми презаредили климатика щото презостата с включва като луд та се наложи да ходя да изпуснат малко фреон !

                Коментар


                • #9
                  От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                  ето ви какво направих ново по црв-то , най-накрая ми дойде дървения интериор от щатите, то работата малко не е офроад ама с това е новото ):Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1682.jpg
Прегледи:1
Размер:131.5 КБ
ID:5286319Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1683.jpg
Прегледи:1
Размер:133.3 КБ
ID:5286320Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1680.jpg
Прегледи:1
Размер:137.4 КБ
ID:5286318Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1681.jpg
Прегледи:1
Размер:126.4 КБ
ID:5286317
                  Grand Vitara 2005g- за работа
                  Honda CR-V 2.2 2008- грижа се за нея
                  Lexus RX200t -2016г.-евридейката

                  Коментар


                  • #10
                    От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                    Първоначално публикуван от ixeos Преглед на мнение
                    Колеги, похвалете се с някоя повреда или впечатление. То много замря подфорумът, ще вземат да ни го закрият модераторите . Аз наскоро си смених термостата. Отдавна не бях пипал нищо и реших, че е време за "ремонт". Старият си работеше, ама ей така профилактично го разкарах. Скоро ремъците на хидравликата, динамото и климатика ще направят 100 хиляди и ще взема да ги сменя, че май почнаха да позаминават. Ако можеше да не гори бензин ... грешка нямаше да има.
                    Баси-всичко живо е отпуска баси,верно ску-ук-а-а баси!
                    имах и Toyota Rav 4 2006g.
                    Mitsubishi Lancer 2008g.
                    Honda CR-V 1998г.
                    Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                    Коментар


                    • #11
                      От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                      Аз да се похваля, оня ден маи смених здрава задна биелетка, абе имаше гачили малко луфт да я ева, и после кат и отворих маншона вътре беше мизерия ама явно не е тропала щот тропането остана, ама да са ева в главата го фанах кво е. Язък за биалетата щеше да кара още, тропал ми поплавъка в газовата бутилка, и то само при определено количество газ, и понеже е скрита бутилката под масата и тропка едно такова глухо сякаш е по окачването и аре набедих леко разлопаната биалета. Нищо, за награда пък я измих да не каже че само се чудя ко да пипна по нея. И не е верно че освен асфалт не вижда друг терен, е оня ден моята леко я бях вкарал на една поляна на сянка до едно барбекю, а на острещния хълм по разкалена урва се катереха яко офроудъри, ко им праи кеф да са заровят кат прасета в кал не знам.
                      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                      Коментар


                      • #12
                        От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                        Първоначално публикуван от zero Преглед на мнение
                        ... а на острещния хълм по разкалена урва се катереха яко офроудъри, ко им праи кеф да са заровят кат прасета в кал не знам.
                        Ами прави им кеф да минат оттам, откъдето нормалните хора и барбекю "джипарите" няма и да си помислят, че може да мине кола ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                          Знаех си че бързо ще реагирате
                          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                          Коментар


                          • #14
                            От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Ами прави им кеф да минат оттам, откъдето нормалните хора и барбекю "джипарите" няма и да си помислят, че може да мине кола ...
                            Добре де Чаво "откъдето нормалните хора..." офроудърите ненормални ли са според тебе,познавам много добри момчета и много са си нормални?/спам за спам/.
                            имах и Toyota Rav 4 2006g.
                            Mitsubishi Lancer 2008g.
                            Honda CR-V 1998г.
                            Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

                            Коментар


                            • #15
                              От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

                              Искал е да каже " нормални"( кавичките са голема работа).
                              А тоя провокатор Зироу ще го намеря в Пловдив и ш му скъсам ушите. Не, по-добре десният показалец, да видя тогава, как ще натиска бутона на EOS-а?!?!?!
                              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X