Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Голяма скука в тоя подфорум! (СПАМ)

    Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
    Виж сега, в Дупница има едно момче, което внася от Англия коли за части, предимно Ровър и Хонда. Регистриран е в Ровър и Хонда форумите. E сега погледнах, още е активен. Ще ти пратя на лични тел. и уеб стр за връзка с него, може да е скатал някоя книга.
    Добре, благодаря предварително!
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • Здравейте, момчета Имам една отнесена питанка - Някой опитвал ли се е да монтира самоблокиращ се диференциал на задния мост на ЦРВ 1-2?
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От 2009-а съм (много) активен тук и във Хонда форумите, и не съм чел за такова нещо.
        Англо и руско говорещи форуми не чета.
        Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

        Коментар


        • При рашките, както винаги има рационализатори, но преправянето е доста мащабно и такъв като мен, който няма необходимата материална база, ще трябва да остане по гащи, за да плати преработките Накратко - има разработен LSD за задния мост на ЦР-В след 2006-та, който пасва идеално и на Акорд, но пък с доста труд се намества в задния мост на ЦР-В 1 и 2. Има прилична разлика в предавателните числа, която не позволява директната смяна. Иначе ето един Акорд 4WD с такъв заден мост -

          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
          Из "Златния телец"

          Коментар


          • Почти бях сигурен, че някой руснак го е правил.
            Иначе да, каквото и да сложиш предавателното число е&ава майката на всичко. А и CR-V няма раздатка. Една корона с един пиньон в предния диф не е раздатка.

            Мен по ме кефи системата за американския пазар - SH-AWD. Там вече (ако не ме лъже паметта) има три ел. многодискови пакета в задния диф. Контролира въртящия момент по всяко време. Играе го и стабилити асистънт. За съжаление не съм я разучавал и не съм запознат в детайли как работи. На теория звучи супер.
            Тааа вероятността да монтираш SH-AWD от някоя тотализирана Акюра за без пари май е по-примамлива. Ама сигурно ще се наложи пълна смяна - от двг до задния диф.

            SH-AWD имат и Хонда Леджънд.
            Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

            Коментар


            • Е, чак такова преработване просто губи смисъл. Аз предпочитам да няма много електроника в колата. Просто след 2006 е изменена муфата, която включва задния мост - вместо чисто триене има и съчмена муфа като при Крайслер Вояджър, която включва драстично по-бързо. Окопаването става по-рядко явление.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6f9a7804l6e-960.jpg
Прегледи:80
Размер:211.0 КБ
ID:6874319
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X