Обява

Свий
Няма добавени обяви.

STIHL MS211 vs Husqvarna 435

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: STIHL MS211 vs Husqvarna 435

    Няма дилър на Щил,който да направи 15 процента.Аз бих избрал Щил 180,разликата във цената не е голяма .360-420.

    Коментар


    • #47
      От: STIHL MS211 vs Husqvarna 435

      Въпросния Щил МС170 дали ставе освен за подрязване на дървета и за храсторез?
      Питам защтото имам едни туи дето искат редовно подрязване а не ми се прави с ножица
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #48
        От: STIHL MS211 vs Husqvarna 435

        Мммм, не бих заложил на това.
        Храсти съм гледал, че оформят с подобен тип.
        Веригата на мисля, че ще свърши нещо смислено...

        Враг усраине

        Коментар


        • #49
          От: STIHL MS211 vs Husqvarna 435

          Първоначално публикуван от zoro1 Преглед на мнение
          Няма дилър на Щил,който да направи 15 процента.Аз бих избрал Щил 180,разликата във цената не е голяма .360-420.
          За машина естествено, че няма. Но при условие,че купувате машина от него, е съвсем нормално да направи 15% отстъпка за допълнителен к-т шина-верига, ако не иска да ви размени 30см за 35см.
          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

          Коментар


          • #50
            От: STIHL MS211 vs Husqvarna 435

            С верига да се режат храсти е безсмислена работа, не че не става, но скъсаните вериги и нерви, ще ви струват повече.

            Ако не ви се купува, туй нещо от снимката, то вече в почти всяка къща има бензинова коса китаец, а за косата по 50на лева се придава приставка за оформяне на храсти и тя върши доста хубава работа, както за живите плетове, така и за по високите туи.
            Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

            Коментар


            • #51
              От: STIHL MS211 vs Husqvarna 435

              Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
              ОК, MS170 дали ще пребори дървото?
              Не мен, другото в дясно
              Явно зависи от резача но дали е по възможностите на самата машина?
              Нагоре се разклонява на няколко по-тънки ствола.
              Снимката е стара но дърветата на нея не са се променили много

              Това, че е стара генерация без разни технологични каймаци ми допада.
              Цената също.
              Само 2 въпроса: Дали не се сглобява в чайна и тя, както и 350мм дъска.
              На сайта пише, че е с 300 а не виждам като аксесоар по-дълга.
              Този дъб Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2403.jpg
Прегледи:1
Размер:262.0 КБ
ID:5726904 беше бутнат и нарязан със Хускварна 40. ....малка и непрофесионална машина
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • #52
                От: STIHL MS211 vs Husqvarna 435

                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                Този дъб беше бутнат и нарязан със Хускварна 40. ....малка и непрофесионална машина
                И тва кво доказва? Смисъл при малко желание може да се постигне същия резултат и със швейцарско ножче
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #53
                  От: STIHL MS211 vs Husqvarna 435

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  И тва кво доказва? Смисъл при малко желание може да се постигне същия резултат и със швейцарско ножче
                  Доказва че и малката машина има възможности , стига да знаеш как да ги използваш .
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • #54
                    От: STIHL MS211 vs Husqvarna 435

                    Показва, че голямото дърво може да бъде нарязано и с малката резачка, тя сила си има, другото е въпрос на техника. А такова дърво при обикновен потребител, ще му се падне максимум веднъж в живота и да имате за тази цел "унимог с портални мостове, за да ходите до местната бакалия" е ..... Не, че не може човек да си купи Хуск562 и да си дялка нещо в двора, ама е безсмислено.
                    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                    Коментар


                    • #55
                      От: STIHL MS211 vs Husqvarna 435

                      Е то техника добре (това имах предвид и аз със швицерското ножче), ама пък такъв дето реже дърва веднъж на високосна каква техника да има?
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #56
                        От: STIHL MS211 vs Husqvarna 435

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Е то техника добре (това имах предвид и аз със швицерското ножче), ама пък такъв дето реже дърва веднъж на високосна каква техника да има?

                        Штил 170, или Хуск 135, или среден клас китаец, или китаец от 70лв


                        Па мое си купи и Штил 661 с 60санта шина със сменяема глАва и като си извади уреда у малата сички да ахнат, еваси и е...ча, резача де.
                        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                        Коментар


                        • #57
                          От: STIHL MS211 vs Husqvarna 435

                          Да уточним , ако някой не е разбрал ...човека питаше дали с малката машина може да отреже даденото дърво ...и да може ...и по големи . Така че спокойно може да си закупи машинката и да си я ползва .
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • #58
                            От: STIHL MS211 vs Husqvarna 435

                            Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                            Штил 170, или Хуск 135, или среден клас китаец, или китаец от 70лв


                            ...като си извади уреда у малата сички да ахнат, еваси и е...ча, резача де.
                            Бааси, не ми е минавало на ум, че може да ахна виждайки... Уред!
                            Ма то зависи очевидно къде го вадиш и к'ва е маалата
                            Сори за офтопика.
                            Аз подразбрах кое-как... Форума и участниците за пореден път доказаха, че ако четеш правилно е адски полезен!

                            Др. седмица, като ми се освободи малко време ше мина през щиладийско да видя дали ще ми хареса на цвят и ше взема... Нещо. Отнякъде.
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • #59
                              От: STIHL MS211 vs Husqvarna 435

                              Да влезнем пак на сериозна тема, въпреки многото марки, и по-маркови, и по-китайски, Хускварна и Штил са за предпочитане. Докато е ново, всичко е хубаво, но двете марки имат представителства общо взето във всеки един общински град, и дори да сте загубили долното дясно болтче от стартерният капак, отивате и за 70 стотинки си купувате ново, оригинално и без да чакате доставка от 2 седмици отнякъде си.

                              Отделно имате избор на стандартна шина, усилена шина, още по-усилена със сменяема глава, както и различни вериги - стандартна, със супер зъб, с един изхвъргач, с два изхвъргача, с твърдосплавна пластина.


                              Отделно, си имате и куп брандирани аксесоари, не, че е нещо важно, но защо да си нямате брадвичка Хускварна, закупена от Майстора тук във форума, или примерно оригинална чанта за новият ви Штил, специално направена за него, а не да го подхвърляте в кашон от майонеза в багажника си.
                              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                              Коментар


                              • #60
                                От: STIHL MS211 vs Husqvarna 435

                                Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                                С верига да се режат храсти е безсмислена работа, не че не става, но скъсаните вериги и нерви, ще ви струват повече.

                                Ако не ви се купува, туй нещо от снимката, то вече в почти всяка къща има бензинова коса китаец, а за косата по 50на лева се придава приставка за оформяне на храсти и тя върши доста хубава работа, както за живите плетове, така и за по високите туи.
                                Коса китаец нямам ама имам Щил FS 55, за нея приставка да се превърне в храсторез има ли ?
                                Land Rover Discovery II, V8 4.0
                                VW Golf VI variant
                                Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X