Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Басове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Басове

    Я, на какво се натъкнах :
    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
    ... Та, не го виждам туй бъдещо метро до Горна баня... в много далечното бъдеще е негде...
    Първоначално публикуван от Danika
    Хайде на бас!
    Според официалния сайт, пускът ще бъде през 2018 год. Парите са европейски, но изпълнението ще си е наше, та....Ако съм жива през 2020 год. и загубя баса, предлагам да те черпя, каквото пожелаеш и където пожелаеш (в рамките на София). Ако спечеля - ще ми купиш парфюм по мой избор.
    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
    Добре Избирам почерпка в най-хубавата пернишка кръчма, според преобладаващото обществено мнение през 2020 г. София тогава ще бъде част от Перник.
    Първоначално публикуван от Danika
    Добре. Разбрахме се
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • cecoa1
      cecoa1 коментира
      Редактиране на коментар
      Плаша се вече, даже и за Перник си познал, само да вържат сините тЪрби, и вече ще е официално.

    • Bogoljub Gagic
      Bogoljub Gagic коментира
      Редактиране на коментар
      Само дето нЕма вОда у Перник-квартало на Софията, та ще требе да тражим другаде кръчмА... Инак ще ни заразят с нещо винкеУите - кой ги знаЙ плакнат ли си чиниЙте и чашЕте и с какво?

  • #32
    Вече сме 2020, Даника си е жива и здрава и от време на време хвърля по едно око на форума Метро - продължава да няма (няма и да има, то си беше ясно) - скоро, де. Иначе като прословутият Крымский мост, все някога, някооооога, някогааааааа (както пееше Богдана) ще проима.
    Междувременно да отбележим и това паметно "парѝ" (это по-русски, из французского "pari" )
    Да видим дали сработва този линк.

    Идва оттук:
    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic
    ОК. Това е нещо сериозно този път. Считано от днес текат 18-те месеца, през които US няма да обявят нито един корумпиран български политик / магистрат / държавен служител. Това, че могат да обявят тебе или мене няма да се зачита, ибо не попадаме в горната категория. 100 € (ся някой здравсил ще предскаже, че до 18 месеца еврото ще престане да съществува или най-малко ще стане = 1 рубла).

    Както и:
    DBRS #3589.1
    DBRS коментира
    08-02-20, 21:21
    И от мен 100 в полза на ново US обявено корумпе до 18мес.
    (8септ.2021 ок ли е ? )
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #33
      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      ...
      Да видим дали сработва този линк.

      Идва оттук:
      Я, че готино тва бря
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X