Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Басове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Басове

    Gagic,
    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    нe скривај се! Прикупи новац и буди спреман!
    Еще не вечер )
    - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
    - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

    Коментар


    • #17
      От: Басове

      Нещо май няма да се получи:
      Първоначално публикуван от velinsl Преглед на мнение
      Колега, прости им любопитството, но къде караш такива километри и какво работиш?
      С тоя километраж на година просто ме респектира?
      Очевидно, че не/не само в България. Така сметнато грубо всеки ден имаш път от София до Варна /грубо пресметнато/, като няма събота, няма неделя, нито празници.
      Още веднъж се извинявам за любопитството.
      Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
      От Пловдивско до София, всеки ден, от време на време и в чужбина
      Минимум километрите за ден са ми 430
      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Айде пак се почнА с легендите. Освен да работиш шофьор и да возиш нЕкой шеф, щото София-Пловдив е минимум два часа с излизането (освен ако не се пътува в 3 часа през нощта)? Обратното пак е поне толкова, ако не броиш само 126-те км. между двете табели за влизане в населено място. Т.е. - поне 4 часа на ден отиват в пътуване, да не говорим, че нормално трябва да отидат поне 6 часа.
      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Преди това трябва да се хванете на бас
      Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
      Става....
      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
      Хи, хи... С Краси на бас за такива работи... Краси не е честно от твоя страна... :-)
      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      От нулевия километър на София, до Тримона, майна, 144 км. за един час (тъпото "Гугъл" го дава час и 43 минути)
      Щото:
      Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
      Какво да правя сега като не вярваш, аз не съм и споменавал, че пътувам от Пловдив, а от Пловдивско, не четеш!
      И защо да не пътувам в 3 през нощта? Писах, когато искам, тогава. И да, работя, няма как, но не 8 часа, още не съм постигнал това ниво, налага се да върша моята работа, и по малко и на подчинените

      Като пътуваш по един път всеки ден, знаеш къде има камери и милиция.
      Та странна работа как хем се навъртат по 450 км. дневно, хем не се пътува от Филибето-майна до Софето, а негде от... по-близо ли?
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #18
        От: Басове

        Гагич, ще се получи, но напиши с какво точно не си съгласен?
        ТЛК 80 4,2ТД-95г

        Коментар


        • #19
          От: Басове

          По далече съм от Пловдив....
          ТЛК 80 4,2ТД-95г

          Коментар


          • #20
            От: Басове

            Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
            По далече съм от Пловдив....
            Еми, хайде тогава:
            1. За колко време ще стигнеш от центъра на Пловдив (за да не разкриваш свръх-секретната тайна какво работиш и къде живееш) до "пъпа на София" ?
            2. По кое време на денонощието се ангажираш да проведем експеримент?
            Търтей се е съгласил да ми бъде секундант. Търся под наем (или на заем) каска, наколенки и прочие моторджийско оборудване, зер-белким-чунким-санким свит в ембрионална поза и вързан с колан на задната седалка на истинския ти автомобил, оцелея някак през пътуването. Ще сложим на удобно за теб място "даш-камера" с GPS, мереща скорост, време и записваща тракове. HP f800g - такава имам. Ще нося в себе си и един Garmin Nuvi за да запише трак и съответно съпоставяне на данните.
            Ти си избери твой секундант и "доказателствени технически средства". А, да също - аз плащам половината гориво в избрана от тебе бензиностанция (виж к'ъв съм пич ).
            Сега чакам отговор на горните въпроси, както и какво дава / плаща загубилият баса.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #21
              От: Басове

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Еми, хайде тогава:
              1. За колко време ще стигнеш от центъра на Пловдив (за да не разкриваш свръх-секретната тайна какво работиш и къде живееш) до "пъпа на София" ?
              2. По кое време на денонощието се ангажираш да проведем експеримент?
              Търтей се е съгласил да ми бъде секундант. Търся под наем (или на заем) каска, наколенки и прочие моторджийско оборудване, зер-белким-чунким-санким свит в ембрионална поза и вързан с колан на задната седалка на истинския ти автомобил, оцелея някак през пътуването. Ще сложим на удобно за теб място "даш-камера" с GPS, мереща скорост, време и записваща тракове. HP f800g - такава имам. Ще нося в себе си и един Garmin Nuvi за да запише трак и съответно съпоставяне на данните.
              Ти си избери твой секундант и "доказателствени технически средства". А, да също - аз плащам половината гориво в избрана от тебе бензиностанция (виж к'ъв съм пич ).
              Сега чакам отговор на горните въпроси, както и какво дава / плаща загубилият баса.
              Аз попитах с какво от моите твърдения не си съгласен?
              Хайде отговори, конкретно!
              Иначе няма какво да говорим.
              ТЛК 80 4,2ТД-95г

              Коментар


              • #22
                От: Басове

                Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                Аз попитах с какво от моите твърдения не си съгласен?
                Хайде отговори, конкретно!
                Иначе няма какво да говорим.
                - Не съм съгласен, че всеки ден пътуваш от Пловдив до София отиване и връщане;
                - Не съм съгласен, че стигаш от единия град до другия в едната посока за по-малко от 2 часа, освен ако не мериш само пътуването по магистралата - другото е невъзможно.
                - Не съм съгласен с това:
                Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                Извинявай, ама голяма глупост каза, Дъстър със S класа да сравняваш, дори и 20 годишна.
                Имам си 2, и си ги карам, минавам по около 140000 км. на година, със скорости недостижими за дачия, а за комфорт да не говорим.
                и други участници изразиха съмнение, цитирано е по-горе. Това означава, че навърташ ВСЕКИ БОЖИ ДЕН, вкл. събота и неделя, по 388 км., което ако не си зает целодневно само с шофиране, е невъзможно в Клета Майка България, такива са ни пътищата, такива са ни и задръстванията.
                - Не съм съгласен, и съм цитирал по-горе, с още една камара изявления, колко пъти да ги повтарям?
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • #23
                  От: Басове

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  - Не съм съгласен, че всеки ден пътуваш от Пловдив до София отиване и връщане;
                  - Не съм съгласен, че стигаш от единия град до другия в едната посока за по-малко от 2 часа, освен ако не мериш само пътуването по магистралата - другото е невъзможно.
                  - Не съм съгласен с това:

                  и други участници изразиха съмнение, цитирано е по-горе. Това означава, че навърташ ВСЕКИ БОЖИ ДЕН, вкл. събота и неделя, по 388 км., което ако не си зает целодневно само с шофиране, е невъзможно в Клета Майка България, такива са ни пътищата, такива са ни и задръстванията.
                  - Не съм съгласен, и съм цитирал по-горе, с още една камара изявления, колко пъти да ги повтарям?
                  Всеки ден пътувам, как се доказва? Освен да те взема с мен, ако можеш да ставаш във 2-3 часа през нощта, заповядай.
                  Мислех те за по умен, 2 часа Пловдив-София дори и междуградските автобуси го правят.
                  Не си толкова добър в провокациите, колкото си мислиш.
                  Не четеш какво пиша, ти си първия който ме кара да бързам, колко време съм карал, колко щяло да ми остане за работа, хайде гледай си работата!
                  Казах колко километра минавам на година, включително и тези в чужбина, а това че за теб е непонятно, какво да направя, имаш да се учиш още.

                  А ако толкова държиш на бас, уточни къде е пъпа на София, и по кое време на денонощието, че в задръстване.......

                  Аааа, да знаеш, че се работи не само в центъра на София, и не работя само на едно място, и не е тайна какво работя, но.........нали знаеш много, разбери сам.
                  ТЛК 80 4,2ТД-95г

                  Коментар


                  • #24
                    От: Басове

                    Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                    Всеки ден пътувам, как се доказва? Освен да те взема с мен, ако можеш да ставаш във 2-3 часа през нощта, заповядай.
                    Мислех те за по умен, 2 часа Пловдив-София дори и междуградските автобуси го правят.
                    Не си толкова добър в провокациите, колкото си мислиш.
                    Не четеш какво пиша, ти си първия който ме кара да бързам, колко време съм карал, колко щяло да ми остане за работа, хайде гледай си работата!
                    Казах колко километра минавам на година, включително и тези в чужбина, а това че за теб е непонятно, какво да направя, имаш да се учиш още.

                    А ако толкова държиш на бас, уточни къде е пъпа на София, и по кое време на денонощието, че в задръстване.......

                    Аааа, да знаеш, че се работи не само в центъра на София, и не работя само на едно място, и не е тайна какво работя, но.........нали знаеш много, разбери сам.
                    М'дааа, и аз те мислех за по-умен, че поне можеш да четеш, а не само да пишеш. В онази тема за "истинските автомобили" съм ти дал линкове към карта. Повтарям за последен път: "нулевият километър" на София, от който се броят "култови" места като "4-ти километър" (днес психиатрична клиника "Св. Наум"), 7-ми км., където СерГей искаше да мести правителствените сгради, 31-ви километър - кръчмата до бента на Пасарел по пътя за Чамкория и т.н., е обсерваторията на цар Фердинанд зад Централния военен клуб, пада се горе-долу пресечката на ул. "Раковски" и ул. "Оборище", щото обсерваторията се намира в градинка. Центърът на Пловдив е римският форум при пощата, или айде да бъдем модерни - площад "Централен" срещу "Тримона". Разстоянието София, нулев километър - площад "Централен" в Пловдив не можеш никога да го изминеш с кола за 1 час, независимо по кое време на денонощието. Хващаш ли се на бас?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #25
                      От: Басове

                      За мен е "мисията невъзможна",само от тримона до магистралата са минимум 10-12минути ако няма трафик.Това са шест сфетофара и три кръгови по най-бързият маршрут.
                      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Басове

                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        М'дааа, и аз те мислех за по-умен, че поне можеш да четеш, а не само да пишеш. В онази тема за "истинските автомобили" съм ти дал линкове към карта. Повтарям за последен път: "нулевият километър" на София, от който се броят "култови" места като "4-ти километър" (днес психиатрична клиника "Св. Наум"), 7-ми км., където СерГей искаше да мести правителствените сгради, 31-ви километър - кръчмата до бента на Пасарел по пътя за Чамкория и т.н., е обсерваторията на цар Фердинанд зад Централния военен клуб, пада се горе-долу пресечката на ул. "Раковски" и ул. "Оборище", щото обсерваторията се намира в градинка. Центърът на Пловдив е римският форум при пощата, или айде да бъдем модерни - площад "Централен" срещу "Тримона". Разстоянието София, нулев километър - площад "Централен" в Пловдив не можеш никога да го изминеш с кола за 1 час, независимо по кое време на денонощието. Хващаш ли се на бас?
                        Не мога.
                        И сега, какво?
                        Аз съвсем други неща пиша, колко километра изминавам всеки ден.
                        Но мога да ида където кажеш по бързо от теб, хващаш ли се на бас?
                        ТЛК 80 4,2ТД-95г

                        Коментар


                        • #27
                          От: Басове

                          Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                          Не мога.
                          И сега, какво?
                          Аз съвсем други неща пиша, колко километра изминавам всеки ден.
                          Но мога да ида където кажеш по бързо от теб, хващаш ли се на бас?
                          Ми, не ги изминаваш, щото "един живот не стига" ( © песничка от филм за Джеймс Бонд ) - физически няма време в Клета Майка България, освен ако не си професионален шофьор и това ти е работата - цел ден да врътиш волано.
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • #28
                            От: Басове

                            Е са кфо, нема да има бас, нема да има черпафка. Ебаго за кво спорите?

                            Иначе нормално е всеки да го кара рибарската, е някои си признават бързо (като Гоблина за средата му скорост в Сърбия), други са по-упорити
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #29
                              От: Басове

                              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                              Ми, не ги изминаваш, щото "един живот не стига" ( © песничка от филм за Джеймс Бонд ) - физически няма време в Клета Майка България, освен ако не си професионален шофьор и това ти е работата - цел ден да врътиш волано.
                              Минавам си ги, ще те повозя, но без каска, до Пловдив и обратно, когато кажеш.
                              ТЛК 80 4,2ТД-95г

                              Коментар


                              • #30
                                От: Басове

                                Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                                Минавам си ги, ще те повозя, но без каска, до Пловдив и обратно, когато кажеш.
                                По-добре иди да успокоиш Вени, че препоръката ми да се обърне към теб, Ясен я изтри:

                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                Ама в талона за ГТП има още 75 000 км отгоре, това ми е дерта.
                                Утре, ако тръгна да го продавам Паджерото, как да му обясня на купувача, че тая кола за една година е минала тия километри?
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X