Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Четвърти Национален офроуд събор 3-6.09.2011 - Приморско

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Четвърти национален офроуд събор 2011

    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
    За национален събор не знам ама да ви подшушна че на 22, 23, 24 Юли се събираме на Корал Лозенец, където беше първата Сузуки сбирка.Ще има състезание по рисуване с графити, подготвям една от ретро колите ми, която ще бъде изрисувана цялата от майсторите на спрейове, вечерта сме организирали дискотека на плажа, ще има едни момчета да попеят..купона ще е на ниво.Който има желание е добре дошъл

    Бела, сам не става да се организира цяла среща, просто не останаха сузуки фенове и всички се пръснахме.Ако сте свободни, заповядайте да си спретнем нещо импровизирано.Началото на август мисля да се пусна на разходката Емине-Ком, така че ако ви се идва на море, това е момента да се съберем
    Колега, ще има ли отдлена тема за събирането?

    Коментар


    • #17
      От: Четвърти национален офроуд събор 2011

      Първоначално публикуван от maistora_1 Преглед на мнение
      Колега, ще има ли отдлена тема за събирането?
      Амиии, довечера ще нахвърлям една тема
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #18
        От: Четвърти национален офроуд събор 2011

        Добро утро!

        След като проведохме няколко разговора с Венци Петров, Злати и други хора, мисля че мога да ви дам яснота по въпроса за IV Национален оф-роуд събор.

        Тази година се завръщаме на Приморско! Плаж Перла отново ще е наш домакин, организацията пак ще е дело на домакините от Оф-роуд клуб Приморско - Стоян и ко, аз се заемам с ко-организирането и ще помогна да си направим отново як купон.

        Още от сега искам да знаете, че годината е доста трудна, възможностите ни ще са ограничени, но ще си скъсаме з*дни**те за да може от 3 до 6 септември да си изкараме отново страхотно.
        В момента подготвяме подробности, надявам се, че всички, които в началото на темата изразиха желание да помогнат остават на линия, щото една птичка събор не прави ...

        Поздрави!

        Коментар


        • #19
          От: Четвърти национален офроуд събор 2011

          Друго може и да няма но докарайте само караванката с биричката
          Лудак

          Коментар


          • #20
            От: Четвърти национален офроуд събор 2011

            Супер! Ако може и времето да е като предния път...

            Коментар


            • #21
              От: Четвърти национален офроуд събор 2011

              Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
              Добро утро!

              След като проведохме няколко разговора с Венци Петров, Злати и други хора, мисля че мога да ви дам яснота по въпроса за IV Национален оф-роуд събор.

              Тази година се завръщаме на Приморско! Плаж Перла отново ще е наш домакин, организацията пак ще е дело на домакините от Оф-роуд клуб Приморско - Стоян и ко, аз се заемам с ко-организирането и ще помогна да си направим отново як купон.

              Още от сега искам да знаете, че годината е доста трудна, възможностите ни ще са ограничени, но ще си скъсаме з*дни**те за да може от 3 до 6 септември да си изкараме отново страхотно.
              В момента подготвяме подробности, надявам се, че всички, които в началото на темата изразиха желание да помогнат остават на линия, щото една птичка събор не прави ...

              Поздрави!
              Много се радвам, че ще е на морето. Само да се молим за хубава време, всички друго ще се нареди.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • #22
                От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                Добро утро!

                След като проведохме няколко разговора с Венци Петров, Злати и други хора, мисля че мога да ви дам яснота по въпроса за IV Национален оф-роуд събор.

                Тази година се завръщаме на Приморско! Плаж Перла отново ще е наш домакин, организацията пак ще е дело на домакините от Оф-роуд клуб Приморско - Стоян и ко, аз се заемам с ко-организирането и ще помогна да си направим отново як купон.

                Още от сега искам да знаете, че годината е доста трудна, възможностите ни ще са ограничени, но ще си скъсаме з*дни**те за да може от 3 до 6 септември да си изкараме отново страхотно.
                В момента подготвяме подробности, надявам се, че всички, които в началото на темата изразиха желание да помогнат остават на линия, щото една птичка събор не прави ...

                Поздрави!
                Охаааа, еее Ице, ще помогнем с каквото можем.Знаете че сутрешното събуждане с "Агънцааа заспааалиии" няма да ви се размине и тази година
                Ще гледам да си наредя така ангажиментите че без музика да не останете.
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #23
                  От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                  Ванка, там си

                  Коментар


                  • #24
                    От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                    Така, сега е времето за даване на полезни и изпълними идеи... В общи линии, на събора ще има традиционния траял "Приморско", импровизирано изложение за оф-роуд и различните игри от типа на - шофиране с кофа на капака, теглене на джип, може би мерене на ходове и т.н. Също, ще направим и традиционното състезание с джетове.

                    Давайте нататък с идеи за обмисляне.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                      Аз не помня нещо да не ми хареса миналия път. Единствено имаше леки проблеми с публиката на траяла. Може би трябва да се мисли за някакви по-сериозни заграждения. И евентуално мястото за хапване да не е съвсем пред сцената, ако такава се предвижда. Някак трудно се яде в як джангър, ИМХО.

                      Поздравления за начинанието. Почти се бях отчаял че тая година ще хартисаме без събор.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                        Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                        ....
                        Давайте нататък с идеи за обмисляне.
                        Които се заемат с организирането на събитието, според мен трябва внимателно да изчетат коментарите и отзивите от миналите събори. При нормално стечение на обстоятелствата на мен ще ми е втори събор и аз за мен съм си направил изводи от предния
                        Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                        ....
                        Като изводи за мен си:
                        - като ходя на подoбни хубави събития сам да си организирам спането и храната
                        .....
                        Като цяло съм много доволен че присъствах.
                        Тези който са ходили поне на един от трите досегашни събора си имат "едно на ум", въпроса е - тези на който ще им е за пръв път да не се "изненадат"
                        Ако има подобни мероприятия като тази, нека да са по от рано ако може.

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        ....
                        Почти се бях отчаял че тая година ще хартисаме без събор.
                        въпреки че ми се вижда написано с ирония, ще напраша коментар
                        Е, това при мен не е така само чаках дата и място за да си наредя така нещата че да ходя.
                        Успех на организаторите с организацията

                        Коментар


                        • #27
                          От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                          Не е с ирония. Само на събор успявам да се видя с шепа хора, с които иначе все няма време. Доста от тях вече и рядко пишат.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                            Миналия събор си беше ок откъм организация. Имаше и кетъринг, и достатъчно хотели и ресторанти за по изисканите консуматори. Вярно, че някои и дрехи за преобличане не си бяха взели, но за това едва ли организаторите имат някаква вина...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                              Така, относно настаняването, което е със сигурност от най-важните неща. Със сигурност ще има палатков лагер, колко като площ и къде точно мисля, че ще е ясно за тези които са били предния път. За другото се надявам колегите от Приморско да дадат доп. инфо. Възможно е да има някаква символична такса за палаткаджии, както преди, но това се доуточнява, както и дали ще има нужда от предварителна регистрация.
                              Що се отнася до хотели, квартири и апартаменти, ако има някой/и с приоритетни цени за събора, ще бъде оповестен тук. Лично аз си намерих миналия път апартамент в деня в който дойдох, без предварително планиране, хубав, на добра цена.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Четвърти национален офроуд събор 2011

                                По отношение на настаняването точно в Приморско е мястото, където нямаше никакви проблеми. От 4 звездния хотел до Перла до хилядите хотелчета и квартири, свободни в началото на септември, има за всеки вкус и джоб. А мястото за палатки е идеално. Като наближат нещата, тук ще се появи списък с препоръчани места за спане с контактите им.
                                Най-вероятно концерт и сцена няма да има, иначе всичко ще е като през 2009 година. Борим се за бирен бар, барбекюто е сигурно, диджея е ясен и купона гарантиран.
                                За да си припонмим страхотните емоции и да се настроим пак вижте тук - http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=64890
                                Последно редактирано от zzlatev; 12-07-11, 15:25.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X