Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спасителна жилетка - каква и откъде

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спасителна жилетка - каква и откъде

    Здравейте, търся си два броя сравнително евтини спасителни жилетки с възможност за ползване при водни спортове. Дайте идея къде в София мога да си купя такива на що-годе прилична цена и какво да гледам, все пак да върши работа.
    Александър

  • #2
    От: Спасителна жилетка - каква и откъде

    Напиши за какво са ти.
    Има пластмасови надувни смехории.
    Има спасителни жилетки за пътници на кораби правени с идея да изкараш седмица две в океана.
    За водни спортове-спасителни.
    За водни спортове-антишокови.
    За водни спортове- антишокови, ударозащитни.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #3
      От: Спасителна жилетка - каква и откъде

      За водни спортове - спасителни, няма да карам екстремно. Трябва де е твърда (не надуваема), да не е много скъпа, но да върши основната си функция безотказно.
      Нещо , което да не ограничава движенията да речем при гребане. Най-вече ме интересува и къде продават такива. Преполагам ще има в Sport Depot, евентуално Метро, но ако се сещате и други места, казвайте. Да речем, че ми трябва относително спешно
      Александър

      Коментар


      • #4
        От: Спасителна жилетка - каква и откъде

        http://obim.rs/
        Аз съм такава трети сезон.Нямам забележки,а съм и тежък.Доста дообре са направени.Вече не знам как стоят нещата за доставка в момента.Може и да имам телефон на човека който ни ги докара.
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #5
          От: Спасителна жилетка - каква и откъде

          Ако не си намеря утре или не ми хареса това, което си намеря ще те питам за телефона. Видях, че продават някакви жилетки в Sport Depot, евентуално от там ще си взема.

          Ще се ползват за Каяк, поне това е идеята засега.
          Александър

          Коментар


          • #6
            От: Спасителна жилетка - каква и откъде

            Не први глупости.
            Жилетка за водни ски не е спасителна жилетка в общия смисъл на думата.
            Това са преди всичко антишокови жилетки с повишена плаваемост. При ските е по-важно да се притъпи удара на водата. Щанса да се удавиш ако си в съзнание не е голям, като се има предвид, че оня с лодката, който те тегли, ще се върне да те прибере.
            Тия от линка горе, продават жилетки които не са лоши но не са за ски.

            Ето ти подобна, малък размер,. Слагам я на чужди деца когато са на лодката за всеки случай.
            По-твърда е и не е рзтеглива. Трудно заема формата на тялото. Пречи на движенията. При удар във водата не поема удара.


            Това е жилетката на жена ми за ски. Материята прилича на неопрен. Разтяга се и е по-мека. Поема удара при падане. Не оставаш като шамаросан.


            Търси Джоб, О'Браян, Росиньол, КуикСилвър. Нормално една добра жилетка струва между 100 и 300лв. Гледай по-стар модел, че са на половин цена за същата стока с други шарки.
            Провери за жилетки в магазините на Росиньол или КуикСилвър. Най-добре отиди на Казичене на влека и говори с хората там.
            Или ми звънни един тел. Не купувай жилетка без да си я пробвал. Ако ти е хлабава, не върши работа, ако ти е малка.....малка е.
            Това, че сега не мислиш да правиш идиотии не значи, че така ще е и утре. Като клъвнеш водата с човката ще разбереш какво искам да кажа.


            ПП Извинявам се. Не съм прочел добре за какво ще я ползваш, но това което съм написал ще те ориентира. За каяк горната е може би дори по-добра защото е с по-голяма положителна плаваемост. Водещите производители са същите.
            Последно редактирано от drukman; 03-06-11, 23:08.
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • #7
              От: Спасителна жилетка - каква и откъде

              http://www.bg-kayak.com/22/pcategory.html

              Тук има разни жилетки. Същите тези симпатяги дават и каяци под наем. Благодаря за информацията.
              Александър

              Коментар


              • #8
                От: Спасителна жилетка - каква и откъде

                E това са точно жилетки за гребане. Цените изглеждат нормални за България. Иди лично да си я мериш.
                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                Коментар


                • #9
                  От: Спасителна жилетка - каква и откъде

                  1. На изхода от Горубляне и околовръстното.
                  2. 7-800мпо нататък към Панчарево има яхтен магазин.
                  3. До Пасарел - лаго Пасарел - има ги в нета.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Спасителна жилетка - каква и откъде

                    Днес си купихме. На пътя между Пасарел и яз. Искър са вносителите, имаше и лодки. После гребахме на Панчарево и е много манияшко. Сега ще пробваме различни видове лодки.

                    За жилетките - излязоха под 200 лв. двете, английски са и са много качествени. По-късно ще сложа снимки.

                    Аз си харесах това


                    А тази се падна на жена ми.
                    Последно редактирано от axlastro; 04-06-11, 18:08.
                    Александър

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X