Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за покупка на нов джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Съвет за покупка на нов джип

    Колега edin , за парите и изискванията които си поставил , най-подходящо за тебе е новото Mitsubishi Outlander 2.0 DI-D.
    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
    Суперскан България www.decbg.com
    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

    Коментар


    • #32
      До: Съвет за покупка на нов джип

      Хайде сега да сложим край по въпроса Liberty-Cherokee-Названието Liberty е единствено в Щатите,Cherokee e за европа без изключения-дори и в Англия се казва така.
      А да не забравя-някои в по-горните постове беше писал че новите модели на джип били измислици-можеш ли да се обосновеш,и ако е възможно да не се стига до обиди от този род понеже ми звучи малко лекомислено-все пак всеки си купува машината по негово усмотрение(възможности,потребност и т.н.т)
      Бъдете живи,здрави и укаляни до ушите
      Всичко най-най
      Прикачени файлове
      Kawasaki GTR 1400

      Linked brakes are designed for heating your seat,go round a corner,touch your rear brake pedal mid lean,shit yourself......heated seat---simple!!!

      Коментар


      • #33
        До: Съвет за покупка на нов джип

        Първоначално публикуван от SIM Преглед на мнение
        Хайде сега да сложим край по въпроса Liberty-Cherokee-Названието Liberty е единствено в Щатите,Cherokee e за европа без изключения-дори и в Англия се казва така.
        А да не забравя-някои в по-горните постове беше писал че новите модели на джип били измислици-можеш ли да се обосновеш,и ако е възможно да не се стига до обиди от този род понеже ми звучи малко лекомислено-все пак всеки си купува машината по негово усмотрение(възможности,потребност и т.н.т)
        Бъдете живи,здрави и укаляни до ушите
        Всичко най-най
        Мисля че под измислица колегата разбира Компас, който си е нещо такова ако трябва да сме точни, но така или иначе никой от форума май няма с такова така че едва ли има истински обидени.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #34
          До: Съвет за покупка на нов джип

          Един, ако бях на твое място, бих взел RAV4.

          Не съм специалист, така че не вземай мнението ми много на сериозно, но ми направи впечатление твоето разбираемо желание "да не се троши въобще". Преди не повече от месец четох някъде сериозна класация на най-надеждните автомобили (не само джипове) в света. RAV е в първата десетка.

          Поздрави!
          Искам България чиста!

          Коментар


          • #35
            До: Съвет за покупка на нов джип

            Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
            Един, ако бях на твое място, бих взел RAV4.

            Не съм специалист, така че не вземай мнението ми много на сериозно, но ми направи впечатление твоето разбираемо желание "да не се троши въобще". Преди не повече от месец четох някъде сериозна класация на най-надеждните автомобили (не само джипове) в света. RAV е в първата десетка.

            Поздрави!
            То и моята Витара не се троши въобще , от март месец нито един проблем . Май защото си взех Гранда , и нема един километър пробег...........Ама затова е най-нетрошливия джип в форума и въобще.....................Стига с тези "сериозни " класации .
            Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
            Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

            Коментар


            • #36
              До: Съвет за покупка на нов джип

              Защо не се разтърсиш в немските сайтове за автомобили. Аз преди време търсих също джип НСГВ и имаше много добри предложения за дживое стояли каято експонати или карани няколко месеца. Може и да си избереш съответния сайт на дадената марка, там също има отделна страница за лизингови автомобили.
              AUDI Q5, 2TDI

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X