Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за лагерите на полуоските, предни и задни на Фероза.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за лагерите на полуоските, предни и задни на Фероза.

    Колеги, имам следното питане. Еднакви ли са лагерите на полуоските предни и задни и какъв модел са? Съчмени или ролкови и някой може ли да ми даде поне номерация или размер на външния, вътрешния диаметър и ширината на лагера.
    Мерси.

  • #2
    От: Въпрос за лагерите на полуоските, предни и задни на Фероза.

    Различни са, предните са конусни а задните предполагам са съчмени, в някои от темите мисля че съм писал размерите. Външния конусен го има стандартен, вътрешния е малко по-особен.
    Последно редактирано от sapporo; 08-06-11, 19:50.
    Bertone freeclimber 1.8 115hp

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за лагерите на полуоските, предни и задни на Фероза.

      Сваляш, и им гледаш номерата. Твърде вероятно е да ги има в близкия магазин за лагери. Чак ако ги няма, ги търсиш като резервна автомобилна част. Сравнително рядко е някой такъв лагер да е толкова извънземен, че да е правен специално за това возило или тая марка автомобили. Поне не и за автомобили от тия години и с това предназначение.

      А защо реши че са за смяна? Поне за предните, пожеш да съдиш дали са за смяна по това дали има шумове и дали се появяват луфтове след по-малко от 10-20000км след реглажа. Ако случая не е тоя, вероятно просто имат нужда от обиране на луфтовете.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X