Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Чек енджин" съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Чек енджин" съвет

    Здравейте, харесал съм си една Витарка, ама и свети лампата "чек енджин". Колата е с газов инжекцион и джамбаза започна с лафовете "ама то това е защото няма емулатор, симулатор и т.н." Възможно ли е да е така, особено при ГИ? Лапмата светва още при палене на бензин. Според прочетеното тук има няколко други възможности за това:
    - прецакан дебитомер, към 150 лв. втора ръка
    - прецакана ламбда сонда, към 250 лв нова

    Някой може ли да добави други възможности за тая лампа? Освен това искам да попитам колко ще излезе протекла хидравлична рейка, че капе отнякъде масло, мисля че е от лявата страна по средата на двигателя и май от рейката беше? Не разбирам от Витари, та ме извинете ако съм написал някоя глупост.
    Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

    LZ1POP

  • #2
    От: "Чек енджин" съвет

    Колега, пиши откъде си, може някой колега да се отзове, възможности да свети чека има много, трябва да се прочете и да се види коя е грешката, и оттам да се установи кое не работи, но май джамбаза те е насочил. Относно хидравликата, може и тя да тече, но хидравлична рейка имат витарите след около 2000г, тази кой набор е?!ако е по-старичка тече секторната кутия, а нея мога да ти отремонтирам аз и доста други хора. Ако я купиш, и си наблизо ще говорим-става дума за Варнауспех Но като чета никнейма, май си от Русе?!и за там мога да помогна

    Коментар


    • #3
      От: "Чек енджин" съвет

      Опа грешка ГИ няма никви симолатори,имолгатори и разни сепаратори ,и е много малко ама много малко почти минимална вероятност да е от него. А защо ли свети и на безин ???????????
      Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

      Коментар


      • #4
        От: "Чек енджин" съвет

        Извинявам се, става въпрос за Враца, колата е 2.0 шестцилиндрова, 97 година. Едва ли джамбаза ще даде да бучкам жици за да чета грешки, а и като свети лампата няма как да стане. Да препоръчате някой сервиз във Враца където може да се прочетат грешките, и ако има колега който може да помогне при огледа?
        После осигурявам напиване в кръчма :-)
        Jeep Grand Cherokee '96 5,2 V8

        LZ1POP

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X