Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

    Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
    Носете и магнетофони, а и всякакво ненужно аудио.
    От мен ще има бая, цени по договорка... навигации ,двд, cd,tv, касетофони , усилватели и говорители и всичко което ми е останало от 30-40 машини които смених през последната петилетка+ още джаджи...
    + ако има някой интерес - шибидах с "корито" , за паджеро 2 дълга база+ изпарител за климатроника+вентилатор (този зад бронята) ,бутилка 15цола(50л.) тип резервна гума с 35 литра газ -бонус, напълно изправни , но ще съм с колата и няма как да ги докарам, при интерес и желание идвате и ги грабвате...
    Последно редактирано от salex75; 02-06-11, 22:12.
    0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

    Коментар


    • #17
      От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

      Колега дай цена за газовата.
      899152366

      Коментар


      • #18
        От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

        Колеги аз ще намина към 14.00 , дано да сте още там ,ама пуста работа...
        0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

        Коментар


        • #19
          От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

          Там съм със новата ми африка 750.

          Коментар


          • #20
            От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

            Това са нещата за утре:
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...77#post1549377
            0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

            Коментар


            • #21
              От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

              Миналия битак били 3-4 човека с фотограф. Сега 5-6 пъти повече но без фотограф.
              "Сделка" имаше само 1 но потенциал има голям. Все пак приръста е голям. Венци Петров даде идея, че с този прираст на "акционери" директно отиваме на ключови позиции на фондовата борса. Според мен там и без това не предлагат кой знае какви по-ценни инвестиции.
              Ей са се присетих, че едни две от нещата на Божич (Най-подготвен за събитието) ми притрябваха, ама за следващата сбирка.
              Стигнахме до извод, че железарията е тежка и за следващите срещи, по-обемистите предмети да се обявяват предварително в темета, и ако има интерес да се мъкнат до там. Както и кой от каквото има нужда също да заяви предварително, щото Стефан има голяма вероятност да го има ама няма ТИР да натовари нещата от апартамента, мазето, общите помещения на блока и мазетата на комшиите да ги докара на битака.
              О899 2б2 1З2

              Коментар


              • #22
                От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                Ако Стефан закъса за транспорт да свирка да заредя акумолаторите на служебния Камаз Тази събота не успях да дойда за кога се планира следващата подобна сбирка ?
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #23
                  От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                  Първоначално публикуван от damian64 Преглед на мнение
                  Така нареченият от едно време, Маймунарник. За там става дума. Аз поне за друг летен театър под Семинарията, не се сещам да има, освен ако не е ново строителство !
                  Зависи от едното време,ако е гледано от някое китно БГ селце си в дълбока заблуда.
                  ПАВКО
                  0888802068

                  Коментар


                  • #24
                    От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                    А няма ли начин да се направи тук някакъв виртуален битак- всеки има ненужни вещи и е готов да се раздели с тях срещу ''кой колкото даде''
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • #25
                      От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                      Ще бъде обмислено внимателно, ангажирам се...!
                      VPetrov.photography

                      Коментар


                      • #26
                        От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                        Че кво им е на "стоките за левче"? И тях ги измислих някога - не съм против да се използва. Толкова повече, че освен левчето, там е напълно конвертируем и бирът, при плаващ курс. Не винаги един бир е един лев, има и по-скъпи, особено в кутийките.
                        Лошото е че всичко потъва в последователен архив, а да се нареди в друг софтуер едва ли е възможно. Освен в магазина, което също не е очевидна работа.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                          И аз се интересирам, че имам две пълни мазета!!

                          Коментар


                          • #28
                            От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            И аз се интересирам, че имам две пълни мазета!!
                            Блазе ти. Моите са 4. За виртуален битак и продажби, не знам колко ще е разумно, но може да го ударим на бартери. Кон за свиня, редуктори за помпи, джанти за волани. Както дойде.
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                              Тъй де, ужасът е в подреждането на тия неща. В тема от 200 страници не може да се оправи никой, а тя ще стане толкова през първия месец. Не знам какво ще измислят Венци и Пламен, ще гледам да се видя с тях тия дни да им кажа аз какво съм измислил, обаче работата е много лоша, вервайте ми. Най-малкото - прилича на цял човек на цяла заплата, което изобщо отникъде не го измислям.
                              А в това време наистина отсякъде зеят бездънни мазета, гаражи, дворове, вили, и пищисани хора подгонени от озверели жени и майки.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Офроуд мини събор-битак, за срещи и покупко-продажба на разни неща...

                                Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                                Тъй де, ужасът е в подреждането на тия неща. В тема от 200 страници не може да се оправи никой, а тя ще стане толкова през първия месец. Не знам какво ще измислят Венци и Пламен, ще гледам да се видя с тях тия дни да им кажа аз какво съм измислил, обаче работата е много лоша, вервайте ми. Най-малкото - прилича на цял човек на цяла заплата, което изобщо отникъде не го измислям.
                                А в това време наистина отсякъде зеят бездънни мазета, гаражи, дворове, вили, и пищисани хора подгонени от озверели жени и майки.
                                Не би трябвало да е много сложно. Нещо като интернет магазин. Нещо като сайта на Технополис/маркет.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X