Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Носач за мотор (Motorbike Carrier)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Носач за мотор (Motorbike Carrier)

    Коментар


    • #17
      Прикачвал ли е някой ендуро за теглич на кола?

      Зддравейте и се надявам да получа отговор на въпроса.Ако искам да отида на почивка някъде със семейството обаче искам да си взема и мотора дали ще мога да го прикача на теглича на автомобила и как.Благодаря предварително за отговорите.
      КТМ 400 EXC

      Коментар


      • #18
        До: Прикачвал ли е някой ендуро за теглич на кола?

        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=12072
        MG RACING

        Коментар


        • #19
          До: Носач за мотор (Motorbike Carrier)

          Благодаря за инфото.
          КТМ 400 EXC

          Коментар


          • #20
            До: Носач за мотор (Motorbike Carrier)

            Здрасти и от мен,
            И аз съм си мислил начини за превоз на мотоциклет с кола и най безболезния според начин би се получило ако се качи предната гума в багажника. Естествено корава връзка гума багажник и по някакъв начин да седи идеално изправен мотора. Видях една снимка с подобен начин на возене.
            Кажете си мнението.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #21
              До: Носач за мотор (Motorbike Carrier)

              Ми аз подобно нещо имах възможност да го наблюдавам на живо! Един път като пътувах към морето, един кара доста време пред мене возейки си мотора по този начин! Всички дупки дето останаха между колелата на колата, колелото на мотора ги уцели! По едно време много взе да лъкатуши отзад мотора, и тоя явно се усети та отби да го укрепва сигурно.
              "Do not correct a fool, for he will hate you;
              Correct a wise man, for he will appreciate you."

              Коментар


              • #22
                До: Носач за мотор (Motorbike Carrier)

                Първоначално публикуван от manom Преглед на мнение
                Здрасти и от мен,
                И аз съм си мислил начини за превоз на мотоциклет с кола и най безболезния според начин би се получило ако се качи предната гума в багажника. Естествено корава връзка гума багажник и по някакъв начин да седи идеално изправен мотора. Видях една снимка с подобен начин на возене.
                Кажете си мнението.
                Ще се опитам да цитирам мнението на един от колегите но за съжаление не помня кой но му помня съвета. При подобен начин на придвижване е необходимо да се свали веригата или предния пиньон защото ако на някоя дупка мотора включи на първа последствията ще са ПЛАЧЕВНИ

                Коментар


                • #23
                  До: Носач за мотор (Motorbike Carrier)

                  Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                  Ще се опитам да цитирам мнението на един от колегите но за съжаление не помня кой но му помня съвета. При подобен начин на придвижване е необходимо да се свали веригата или предния пиньон защото ако на някоя дупка мотора включи на първа последствията ще са ПЛАЧЕВНИ
                  Не съм много убеден че е възможно така да включи на първа, защото ако това е възможно, значи този мотор и при спускане по инерция може да включи на първа на някоя дупка, а тогава последиците за тоя дето го кара също ще са плачевни! Или пък представяш ли си при приземяване след скок мотора сам, изненадващо да свали с една предавка надолу (сам и изненадващо)!
                  "Do not correct a fool, for he will hate you;
                  Correct a wise man, for he will appreciate you."

                  Коментар


                  • #24
                    До: Носач за мотор (Motorbike Carrier)

                    Първоначално публикуван от sl.daskalov Преглед на мнение
                    Не съм много убеден че е възможно така да включи на първа, защото ако това е възможно, значи този мотор и при спускане по инерция може да включи на първа на някоя дупка, а тогава последиците за тоя дето го кара също ще са плачевни! Или пък представяш ли си при приземяване след скок мотора сам, изненадващо да свали с една предавка надолу (сам и изненадващо)!
                    Има логика в това което казваш но допълнителни мерки за сигурност никога не са излишни

                    Коментар


                    • #25
                      До: Носач за мотор (Motorbike Carrier)

                      Не правете така с вашите мотори "Оставете това на професионалистите"

                      http://break.com/index/driver-loses-...n-highway.html

                      Коментар


                      • #26
                        До: Носач за мотор (Motorbike Carrier)

                        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                        Не правете така с вашите мотори "Оставете това на професионалистите"

                        http://break.com/index/driver-loses-...n-highway.html
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • #27
                          До: Носач за мотор (Motorbike Carrier)

                          ..е не ..тоз добре го бе замислил ама...не стана работата нещо ..
                          като стана въпрос за такива работи..имам колесар за 2 мотора който продавам..прясно боядисан с лети джанти със чисто нова ел уредба стопове мигачи и тн.. само му трябва някой да го мине през технотест. евтино го давам..колкото да се оттърва че стои на димитър в гаража и нещо май му пречел

                          Коментар


                          • #28
                            До: Носач за мотор (Motorbike Carrier)

                            Тази тема е доста старичка, ама да не отварям нова.
                            Искам да питам, някой виждал ли е да се продава или ако знае къде може да се поръча за изработка такъв багажник за мотор, като на първия пост от темата?
                            Искам да мога с джипката да си превозвам моторетката, но не с ремарке.
                            Opel Frontera 2.0i
                            Honda XLR 250

                            Коментар


                            • #29
                              До: Носач за мотор (Motorbike Carrier)

                              Мислил съм да заваря една добре оразмерена тръбичка за теглича , така че като се свали предната гума на моторетката да се хване през тази тръбичка и коловете с оста. А задната гума да си се търкаля.

                              Някой ако е виждал нещо подобно или пък се сеща за аргументи против да свирка....
                              0888932647

                              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                              Коментар


                              • #30
                                До: Носач за мотор (Motorbike Carrier)

                                Доста сме писали по този метод, даже и снимки имаше но е поне отпреди година и половина.
                                Аз съм имал само един аргумент против макар, че колеги почти ме убедиха в противното.
                                Трябва да се разкача и веригата /мое мнение/ за да се избегне при някоя дупка да се включи мотора на първа...
                                Ще потърся снимките да видиш.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X