Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво бъдеще предричате на VW Touareg по ралитата?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    хора отворете някой от сайтовете на фирмите, които подготвят автомобили за баха и другите такива пустинни състезания, там е истината, тук в европа няма нито желанието, нито възможностите да се пръскат такива пари, каквито в САЩ, въпрос на ресурси

    онези хора са в космоса, а в европа още пасат трева
    drive alive

    Коментар


    • #17
      Хи! Парите за подготовката за състезания са просто изхвърлени, ако от това не следва производство Ф-1 е европейска и частично японска идиотщина, и от това пряко произлизат производствени пробиви. Кажи поне една американска кола, която може да се сравнява технологично с най-евтиния фиат дори ... А че американците обират останалия свят, в това число и тебе, за да си правят кефа по скъп и глупав начин е отделна история. Башка дето в космоса летят само труповете им. Това също трябва да го можеш)) А единствената реално космическа държава все пак е славянска, не се напрягай толкова, и посмъртно няма да те признаят за англо-саксонец)) Нито за афро-американец. Изплюй дъвката, бъди себе си! Дано звучи достатъчно американски за да се замислиш ...

      Коментар


      • #18
        аз не харесвам америка /САЩ/ не харесвам и американците, познавам достатъчно, това са пе****си. но немога да казвам на черното бяло, хората са напред, те са най - напред и това са фактите. имал съм възможност да стана американец, германец и французин но съм се отказал от това, защото тук е моята държава, моите хора, много съм далеч от мисълта да проповядвам и популяризирам американския начин на живот и да оправдавам технити глупости, аз съм си българин и колкото и тъпо да звучи ми харесва, затова стефане такива приказки ме обиждат.

        а за пустинните ралита, в САЩ те са индустрия, огромна машина за пари, която освен че се самофинансира, носи и огромни печалби, в европа те са жест на добра воля от страна на производителите на автомобили, които неистово се опитват да си възвърнат инвестициите, като слагат в серийната кола, копчето от париж дакар и се надяват някой германец да се въодушеви от това и да купи на жена си цялата кола заради копчето
        drive alive

        Коментар


        • #19
          Чисто аналитично, в момента Touareg е в сериозен цикъл на налагане на пазара. И от VW няма да се колебаят да го модифицират постоянно само заради 1 победа в Дакар - тя им е нужна много, за да могат да утвърдят имиджа на Туарега като оф-роудър.
          Volkswagen не искат да победят Mitsubishi в "Дакар", основната им цел е да станат първи на всяка цена. Все пак в "цивилиен" вариант Touareg и Pajero са в съвсем различни сегменти - VW е при т.нар Premium SUV, докато Митсубишито е при семейните всъдеходи. И немците искат да докажат че луксозната джипка си е джипка от истинските.

          Коментар


          • #20
            машинката е спечелила и ΟRPI Maroc

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от sofianita
              машинката е спечелила и ΟRPI Maroc
              Машинката спечели и Световния крос-кънтри шампионат
              Освен Мароко, биха и на още две-три ралита, вкл. последното в Турция, което им даде и титлата

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от izo4x4
                Машинката спечели и Световния крос-кънтри шампионат
                Освен Мароко, биха и на още две-три ралита, вкл. последното в Турция, което им даде и титлата
                И какво и е стандартно на спечелилата машинка бе Ицо???Ако говорим за качества трябва да се имат предвид серийните модели!!!
                А, ти всъщност може да си заделил 500 000 EUR и да си вземеш някой "победител"-Pajero например.Само че на него двигателя му е отзад,окачването поръчково,охлаждането специално изчислено да не говорим за рамата.Същия е случая и Туарега!

                Насаждането отгоре на някакво купе не говори нищо за това под него!По тая логика дай да бръмчиме със Ситроен ZX.И той печели Дакар,при това няколко пъти май
                offroad фен
                1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
                TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

                Коментар


                • #23
                  А ето отговорът сам се роди че на мен не ми се пишеше
                  Обаче стана дума за Ситроен нали а преди това бяха Порше Рено и др
                  Никой обаче не се сеща с какви гуми масла филтри и тн и тн Това се прави за реклама и по малко за нови технологии нещо като полигон тестове наи вече за нови материали и тези автомобили никога не са претендирали за нещо общо със сериините си визйи и имена това и децата го знаят Знаят го и тези които успяха да видят ЗХ и ПАДЖЕРО пред Хотел Шератон в София преди няколко години Аиде и името на хотел казахме това е то рекламата Според мен като от централата решат че Туарега в Дакар не носи реална реклама за концерна и тои ще остане по старите календари Преди това ще се стремят да бият Митцобиши

                  Защото Стефане тези фирми ги интересува космическия пазар които е тук на земята за съжеление не е на изток Имено там се продават наи много модели такива коли

                  Коментар


                  • #24
                    Вече не няма кво да кажа, ами и нищо не мога и да мисля за автопазара ... Вчера в новините - в Белгия стоварват от парахода първите 200 китайски джипа за магазина. Отдалече - няква недоправена Фронтера. Или полустар Нисан. Това лошо, а още по-лошо че кинците рекли че всякакви технологични и проблеми по безопастността ще бъдат решени до 2 години. Това май вече е края на европейското автомобилостроене. Освен това нефта си се свършва. А и днеска някви малоумници гръмнали метрото в Лондон ...
                    Къв пазар, къде пазар ... Идея нямам къде ще му излезе края ...

                    Коментар


                    • #25
                      До: Какво бъдеще предричате на VW Touareg по ралитата?

                      Първоначално публикуван от Гълъбин Преглед на мнение
                      И какво и е стандартно на спечелилата машинка бе Ицо???Ако говорим за качества трябва да се имат предвид серийните модели!!!
                      А, ти всъщност може да си заделил 500 000 EUR и да си вземеш някой "победител"-Pajero например.Само че на него двигателя му е отзад,окачването поръчково,охлаждането специално изчислено да не говорим за рамата.Същия е случая и Туарега!

                      Насаждането отгоре на някакво купе не говори нищо за това под него!По тая логика дай да бръмчиме със Ситроен ZX.И той печели Дакар,при това няколко пъти май
                      http://www.ultimatecarpage.com/pic.p...=6&carnum=2595

                      Аз не бих нарекъл тази клетка "купе"

                      Коментар


                      • #26
                        До: Какво бъдеще предричате на VW Touareg по ралитата?

                        Но двигателя е почти стандартен, освен че е подсилен и много тунингован Ако не се лъжа караха Р5 2.5 ТДИ, вадеш 280 коня примерно нещо такова. При положение, че уличния е 173 коня.

                        Иначе на Баха 2007 имаше Туарег участие с уличен туарег, без никакви промени по шаси/окачване/двигател. Само няма задни седалки а на тяхно място карго - за гуми и т.н.
                        VW Touareg V10, 5000cc

                        Коментар


                        • #27
                          До: Какво бъдеще предричате на VW Touareg по ралитата?

                          Първоначално публикуван от Софианитка Преглед на мнение
                          Какво бъдеще предричате на VW Touareg по ралитата?
                          Незнам за ралита,но един приятел си купи и ми раправя,че даже и на бордюр няма да го качи........

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X