Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Trooper 3.0 трудно пали

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Trooper 3.0 трудно пали

    Според мен човека който ви прави колата си разбира от работата Аз също бих заложил първо на клапана Изчукването е признак на много високо налягане в системата за високо налягане Вероятно клапана блокира когато двг е топъл

    Коментар


    • От: Trooper 3.0 трудно пали

      Първоначално публикуван от boyko.v Преглед на мнение
      Според мен човека който ви прави колата си разбира от работата Аз също бих заложил първо на клапана Изчукването е признак на много високо налягане в системата за високо налягане Вероятно клапана блокира когато двг е топъл
      Здравей колега виждам в постовете ти че и ти не си по назад.Колате не се намира в България иначе ще я погледнеше и ти.
      Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
      0885/511287 ; +393200282393

      Коментар


      • От: Trooper 3.0 трудно пали

        Днес си го взех джипа.Беше сменен клапана за високото налягане на маслото,този под ЕГР клапана и започна да пали.Сменихме масло и филтри.
        Сега пали от 2,3 превъртания на двигатела.Нормално ли е?
        Върви много,стори ми се като го взех че при запалването май изпуши бяла дим ама не съм сигурен.Утре сутринта ще се види най добре.
        Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
        0885/511287 ; +393200282393

        Коментар


        • От: Trooper 3.0 трудно пали

          Когато колата върви няма какво да я гледа който и да е! Нормално е да пали с повече въртене от другите двг защото трябва да вдигне налягането на маслото в системата
          Белият пушек ще изчезне след като минеш няколко км.

          Коментар


          • От: Trooper 3.0 трудно пали

            Първоначално публикуван от boyko.v Преглед на мнение
            Когато колата върви няма какво да я гледа който и да е! Нормално е да пали с повече въртене от другите двг защото трябва да вдигне налягането на маслото в системата
            Белият пушек ще изчезне след като минеш няколко км.
            Не мога да му свикна още на това да пали така.Патрола ми палеше на четвърт оборот при -20 .
            Днес сутринта запали без никакъв дим с около 3,4 превъртания на двигателя.
            Винаги карам напред по моя път,дори когато свърши.
            0885/511287 ; +393200282393

            Коментар


            • От: Trooper 3.0 трудно пали

              Колега от каде си поръча оплътненията.благодаря предварително.

              Коментар


              • От: Trooper 3.0 трудно пали

                Колега да ми дадеш малко информация каде е представителството на исузу да си проверя за дюзите.благодаря

                Коментар


                • От: Trooper 3.0 трудно пали

                  Обади ми се ще ти кажа каквото знам 0884679260

                  Коментар


                  • От: Trooper 3.0 трудно пали

                    Първоначално публикуван от vanko811 Преглед на мнение
                    Колега от каде си поръча оплътненията.благодаря предварително.
                    Ето ти оригинални уплътнения на много добра цена(аз съм с такива)

                    http://www.ebay.co.uk/itm/Genuine-Is...3D351649364641
                    +359 899985804

                    Коментар


                    • От: Trooper 3.0 трудно пали

                      Здравейте,
                      нов съм в този форум и не знам дали въпросът ми е за тази тема(ако е така се извинявам)
                      От скоро съм горд собственик на този модел.Гледах някъде клип как се разглабят самите дюзи на съставните им части,но не помня къде.Ако някой може нека напище линк.

                      БЛАГОДАРЯ предварително

                      Коментар


                      • От: Trooper 3.0 трудно пали

                        Дюзите се разглобяват лесно само ви трябва инструмент защото иначе ще заприличат на водопроводна тръба Мисля че е по-добре да споделите проблема
                        Според мен нещо се разглобява само ако се знае защо

                        Коментар


                        • От: Trooper 3.0 трудно пали

                          Когато го запаля(първо студено палене много трудно),двигателя малко тресе и не работи равномерно(прекъсва).Не може да се изфорсира повече от 2500 оборота.В движение също прекъсва(на прав участък до 110км/ч и до там.Някой път за 2-3 секунди се изчиства и ме лепи за седалката (както предполагам трябва да е).Сменил съм филтри,масло.Налягането на маслото:ок,въздух в горивната система: не.Никаква индикация на таблото не свети.Клапани:ок
                          След четене в форума предполагам че са дюзите(не впръскват правилно гориво,чува се леко чукане в мотора).Нямам покачване на нивото на маслото и антифриза.
                          Предполагам,че уплътненията на втулките са наред.Демонтирах дюзите:всичките имаха нагар на върха(една е подменяна на 2-ри цилиндър),уплътненията им са здрави.Тъй като няма къде да се тестват реших да закупя нови,а старите да разглобя,почистя,подмяна на игли и евентуална проба дали ще има ефект.

                          Колата я закупих с този дефект,но като я видях просто ме грабна.Силно се надявам да мога да я оправя,че да я покарам все пак

                          Коментар


                          • От: Trooper 3.0 трудно пали

                            Пускал съм линка и преди https://www.youtube.com/watch?v=rzLoaNRhRwY

                            От къде и за какви пари намерихте дюзи? Аз имам сигурно към 20бр, но не и нови, но като си направя сметката колко съм дал, то по-добре да бях купил направо нови.
                            +359 899985804

                            Коментар


                            • От: Trooper 3.0 трудно пали

                              На първо време изскуби маркуча от ЕГР клапана и виж как е.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар


                              • От: Trooper 3.0 трудно пали

                                Купувах нови дюзи от Китай работят на джип вече половин година на опаковката пише че са произведени в сащ Цената излезе 2100лв Търговеца пише за някаква гаранция но мижи да те лажем Цената е за 4бр с ддс и акциз

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X