Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спортни ауспуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Спортни ауспуси

    http://www.planetklx.org/techtips/exhaust.html Ето на какво се натъкнах.Някой ако може да поясни за какво става въпрос и ако има излишно време да преведе текста ,ще съм му благодарен.
    Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

    Коментар


    • #32
      От: Спортни ауспуси

      Първоначално публикуван от aleks_ma Преглед на мнение
      http://www.planetklx.org/techtips/exhaust.html Ето на какво се натъкнах.Някой ако може да поясни за какво става въпрос и ако има излишно време да преведе текста ,ще съм му благодарен.
      UP...
      Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

      Коментар


      • #33
        От: Спортни ауспуси

        Първоначално публикуван от aleks_ma Преглед на мнение
        http://www.planetklx.org/techtips/exhaust.html Ето на какво се натъкнах.Някой ако може да поясни за какво става въпрос и ако има излишно време да преведе текста ,ще съм му благодарен.

        Повечето
        KLXersпремахване начелноPlug- това елесно да се направи, добавяоще 5конски сили, неструва и стотинкаи неще забраниискрогасител, в състава наауспуха. Нещо повечевластмогат да бъдат подслушваниотфондоватадвигателсвторичния пазаротработените газове. Носледпазарнастройкасе вписва вKLX? Осигуряваизползваемипечалбина власт, без да се събуждамъртвите? Имаодобренискрогасител? И нее простодухашедим?Етоняколкоплюсове и минуси, зада помогнедасе сравниизпускателнасъстав сналичните в моментана пазара насистеми, но имайтепредвидтези общи правилана палецав...Преминаването към след ауспуха пазара, без промяна на тръбата нафондовата глава предоставя само незначителни печалби във властта

        Фондовата ауспуха е много тежък, така че след пазарната система може значително да се намали общото тегло на мотора

        Някои след като на пазара на ауспуха, които дават големи печалби власт целияоб банда, но не могат да отговорят на стандартите за шума,
        Уверете се, че новата headpipe идва с топлинния щит или Притурки, така че можете да се заключва щит на акции на новата тръба
        Ако решите да премахнете Plug задника, вместо да инсталирате по-добрасистема за отработените газове, да направи всичко
        Премахването на челно щепсела Няма да деактивираме искрогасител, в състава на ауспуха.

        П.п използвах "преводач" и за това превода може да не е много точен,но може да се добие някаква представа за какво става на въпрос.
        Симеон Симеонов - 0878666200
        Suzuki Bandit N600 with K&N filter and Hurric exhaust
        Suzuki - A way of life

        Коментар


        • #34
          От: Спортни ауспуси

          Не разчитайте на тези преводачи, превеждат буквално и без смисъл.
          Това, което стана ясно, е че 'уж' добавя 5к.с. на мен лично не ми се вярва.
          Yamaha WR 200

          Коментар


          • #35
            От: Спортни ауспуси

            Чесно казано и на мен не ми се вярва да добавя 5 к.с. .... но живот и здраве да се постопли времето мисля да пробвам да видя какво ще стане..
            Балкан 50--->Минск 125--->Кавазаки КЛХ 250---> Beta RR 525 Factory 2009

            Коментар


            • #36
              От: Спортни ауспуси

              Аз имам проблем купих си акрапович за 570 паунда и мотора ми прекъсва и понякога гасне в тихите обороти помогнете ми
              мотора ми е пиаджо беверли 350 кубика 2018 година

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X