Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Изродът на Слави

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Изродът на Слави

    БРАВО на Слави направил е уникален дзвяр.Много ме е яд ,че не успя да участва на Лазарово

    Коментар


    • #17
      От: Изродът на Слави

      Има качества подобна машина за траяли,като гледам само едни 12x16 тракторки и трябват.Дост труд е коствала на създателя си,евала за което.
      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

      Коментар


      • #18
        От: Изродът на Слави

        Много добра траялна концепция ,но биваше и мотора да е някой по мощен дизелак ...
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • #19
          От: Изродът на Слави

          Страхотен звяр! Поздравление за това невероятно произведение!
          Константин Вълчанов.0888313247

          Коментар


          • #20
            От: Изродът на Слави

            Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
            От друга страна, интересно би било да се види, доколко успешно може да се справи например с "блатната" зона на трасето в Лазарово.
            На мен също ми е много интересно, как се държи четирилинково окачване с големи ходове в блато. Мисля, че и на Слави още не му е ясно. Като започнат пробите и разходките ще видим...
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • #21
              От: Изродът на Слави

              Няколко снимки с телефона:




              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • #22
                От: Изродът на Слави

                ЕЕЕЕ!!! Дайте му малко газ и ще прескочи къщата. Жоро, стига ни дразни казвай кога ще го видим между ленти и съдии. Там сме, успех с довършването.
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • #23
                  От: Изродът на Слави

                  Ако трябва да бъда честен, вече трети ден гледам темата и осмислям видяното! Огромен респект, за вложения труд и талант! Страхотен е...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Изродът на Слави

                    Трябват спонсорииии, не става само с акъл!!!!
                    sigpic

                    Коментар


                    • #25
                      От: Изродът на Слави

                      Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
                      ЕЕЕЕ!!! Дайте му малко газ и ще прескочи къщата. Жоро, стига ни дразни казвай кога ще го видим между ленти и съдии. Там сме, успех с довършването.
                      Там ще се изложи ми се струва, ама с тия секретните снимки не съм съвсем сигурен.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Изродът на Слави

                        Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                        Като сложиш две четиристепенни СК една след друга ще имаш избор от 16 предавки, като най-бавната ще е ( ако 1-ва е 4:1) 16:1, а най бързата ще е директна. Можеш да пълзиш по тежките препятствия без да палиш съединителя и да подбираш най-подходящата предавка за двигателя в зависимост от терена.
                        Само с тези две СК нещо не ми харесва. Аз карам с раздатката на Миро 4,16:1 и мисля че е по добре от двете СК. А от скоро му подготвям на моя нови гуми и джанти 235/85/16 Кайман. Мисля си че с тази раздатка ще ги развърта добре.
                        ТЛК-120 Николай Колев
                        0898521295

                        Коментар


                        • #27
                          От: Изродът на Слави

                          Страшилище
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • #28
                            От: Изродът на Слави

                            Какво става със звяра има ли развитие
                            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                            Коментар


                            • #29
                              От: Изродът на Слави

                              Видях хидроцилиндър за управлението. Вероятно се кара по различен начин, няма обратна връзка във волана ?

                              Коментар


                              • #30
                                От: Изродът на Слави

                                Това прави по-големи чупки от гимнастичка на задна седалка !Това по спомени!Яка машина!Желая на създателя много успехи с НЕЯ!
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X