Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

    Изказвам моите благодарности, на Тошко за снимките които е качил - Динко

    Коментар


    • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

      Приятелю, Тошко очаквам от теб да има и видео на червената Ябланска "СТРЕЛА"

      Коментар


      • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

        Първоначално публикуван от V.Vushev Преглед на мнение
        Приятелю, Тошко очаквам от теб да има и видео на червената Ябланска "СТРЕЛА"
        Ето и видеото:



        Слушайте внимателно коментарите зад камерата,те са на В.Вушев
        Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

        Коментар


        • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

          Още не ми е останало време да обработя видеото, но това е специално за най атрактивния участник

          http://www.youtube.com/watch?v=6-U1ZuDEyWU
          BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

          Коментар


          • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

            Ето някоя снимка и от мен.





























            Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
            Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

            Коментар


            • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

              Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
              За мен беше удоволствие да бъда навигатор на Бай Матьо. Трасето много ни хареса, а пътната книга беше перфектна и много пълна. Нямахме късмета да финишираме, защото машината не издържа, и успяхме да стигнем едва до 37-мия километър. Мястото беше много неприятно. Това е стръмния и дълъг наклон преди качването на билото над Черни Вит. Оставаха ни около 150 метра да билото, но така и не го видяме. Нисана роди на това място. След кратък оглед на джипа, ни стана ясно, че не можем да продължим. Разочарованието ни беше голямо, но стана още по голямо след като видяме първия джип чак след двадесет минути. Което показваше, че сме били с много добро време до тогава. Но действителноста беше такава. За нас състезанието приключи в този момент. Искам да благодаря на организаторите за спешната помощ, която ни оказаха. Казвам спешна, защото две минути след като, бай Матьо се обади на Таня, Виетнамката беше при нас (лекарите от спешното не могат да го направят това, ама могат поне да се учат на организация). След кратка преценка на ситуацията стана ясно, че пътя е само един-назад и надолу. Нямаше как Виетнамката да ни изтегли по стръмния наклон нагоре. А и най близкия асфалт беше зад нас. Затова не ни оставаше нищо друго освен да чакаме да минат всичи останали джипове. Е почакахме си. Около два часа. По едно време се сетих, че поне мога да снимам. По късно, ще кача и снимките. С нас стоя и момчето с Виетнамката и си правихме компания. Съжалявам само, че не го попитах за името. Искам специално да му благодаря за прецизноста с която ни смъкна по опасния наклон, като ни осигуряваше през цялото време вързани за него, защото без двигател, хидравлика на волана и спирачки си е секс. Изтегли ни до най близкия асфалт. Там оставихме джипа и тъкмо се чудихме как да се доберем до сервизната ни джипка за да си приберем строшената, при нас дойдоха Магера и Динко Бартера. Благодаря им, че ни взеха и ни откараха 16-17 км до старта, където беше сервизната ни кола. Без помоща на тези хора, сигурно щяхме да замръкнем в планината.
              Благодаря за споделеното..., за снимките, за високата оценка и за хубавите думи към всички нас!
              Имах удоволствието да видя отблизо Бай Матьо „в действие” тази година в Трявна и затова много се зарадвах на участието му и в нашето състезание. А вас двамата като екипаж, ви виждах сред първите достигнали финала и то без(или с минимален брой минути наказания). Но... имахте лош късмет, за който и аз много съжалявам!
              Когато видях на дисплея на телефона си името на Бай Матьо, разбрах, че има проблем, но....не очаквах, че е толкова „сериозен”... и сърцето направо ми се сви.
              Много, много жалко, че не успяхте да покарате, да си доставите удоволствието от преминаването на трасето и да финиширате, та и ние да ви се нарадваме!
              Надявам се това да стане следващия път, а и да имаме повече време, та да се видим и поговорим!
              И, никога нямаше да ви оставим в гората-хора сме(и балканджии).
              Поздрави и най-добри пожелания от всички ни!
              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

              Коментар


              • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                Не съм ви забравил .... поддържам темата да не замре ииии Видео:

                http://www.youtube.com/watch?v=_bzU1C6PJAI
                BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                Коментар


                • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                  УУУУУжасно атрактивен ,, рекламен" клип се е получил. Имаш едно голямо БРАВО от мен
                  >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                  Защото така ми харесва...
                  Телефон: НЯМАМ
                  Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                  Коментар


                  • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                    Малко снимки и от мен, че до сега не ги бях свалял от фотоапарата:

                    От първия ден форсирането на реката

















                    Някои я форсираха и така:



                    Втория ден не съм снимал, но за сметка на това на тръгване посетихме Гложенския манастир - чудесно местенце!
                    За догодина - живот и здраве да е ще му отделиме подобаващо място в програмата си.







                    Хубава вечер на всички!
                    Казано е:
                    -"Обичай ближния",
                    щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X