Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

    Ето няколко снимки от екипаж 16 от първия ден. Вървяхме много добре, но поради технически проблеми стигнахме само до 53-я км и успяхме да се щракнем за спомен. Но пък сме много доволни. Поздрави на всички.

    Без вода на билото на 38-я км.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-09-10 12.48.14.jpg
Прегледи:1
Размер:173.9 КБ
ID:5303095

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-09-10 12.48.27.jpg
Прегледи:1
Размер:118.8 КБ
ID:5303096

    добри хора ни услужиха

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-09-10 12.48.42.jpg
Прегледи:1
Размер:106.2 КБ
ID:5303097

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-09-10 12.52.03.jpg
Прегледи:1
Размер:146.7 КБ
ID:5303098

    пак без вода на 45-я км, добри локви ни услужиха

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-09-10 14.41.42.jpg
Прегледи:1
Размер:170.5 КБ
ID:5303099

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-09-10 14.41.53.jpg
Прегледи:1
Размер:173.4 КБ
ID:5303100

    прибираме се към финала от 53-я км.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-09-10 17.41.25.jpg
Прегледи:1
Размер:119.9 КБ
ID:5303101

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2011-09-10 17.41.30.jpg
Прегледи:1
Размер:102.8 КБ
ID:5303103
    Последно редактирано от Стоян Францов; 11-09-11, 19:58.

    Коментар


    • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

      Още 30 минути видео от втория ден на две части
      част 1https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...2%20rali-2.wmv 35 MB
      част 2https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...rali%202-1.wmv 160 MB
      Сваляйте и гледайте
      Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
      Пламен Златарев 0888 66 03 18

      Коментар


      • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

        Прибрах се успешно(не ме спряха полицаи), и искам и тук да кажа благодаря на организаторите.
        Трасето беше доста каменисто и друсливо, на места силно прашно(още ми скърца между зъбите...), но имаше от всичко с изключение на кал. Ако се абстрахираме от камъните, трасето си беше много приятно. Е, можеше и повече адреналин, ама нали сме любители...
        Някои толкова харесаха някои места, че ги минаха два пъти, други от 85 км по пътна книга направиха 180... Важното е, че няма поражения по хората, а машините... ще ги оправим, като всеки път.
        За пътната книга-според мен беше перфектна. Само на едно място ходихме за гъби, но това е поради наша грешка, и липсата на трип.
        Ако бях изчакал малко повече на единия стоп щях да съм на доста по-предно място в класирането(ГПС-а отчел 3км/ч вместо нула), но щом така показва-няма мърдане. А и аз бях там за кеф, а не за класиране, и с тайната цел да дочупя витарата. Не се счупи, мамицата и здрава...

        Още веднъж благодаря на организаторите за усилията по състезанието, ще помня тези два дни дълго.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

          Състезанието беше прекрасно! Благодаря на всички организатори колеги и приятели!
          0885 777 899

          Коментар


          • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Прибрах се успешно(не ме спряха полицаи), и искам и тук да кажа благодаря на организаторите.
            Трасето беше доста каменисто и друсливо
            Кольо, нали каза, че си се надрусал на Емине - Ком за цял живот, пък то кво се получи, а ?

            Коментар


            • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

              Първоначално публикуван от rockyTDI Преглед на мнение
              Танче,а някакво класиране от днес ? Ако е възможно де !!!
              ЗА ВЧЕРА!
              КАК се обработват траковете от ГПС-ите на 39 екипажа(на трасе 85 км), някои от които финишираха около 19.00 часа вчера, да се изчислят резултатите и да се направи класиране за деня?!

              Колегите, които сезанимаваха с това(Десо и Цецо) успяха да го напраят до около 22.00 часа.., но поради голямото натоварване и бързане, искаха да ги проверят отново за евентуални грешки и предложихме на състезателите брифинга да се отложи за сутринта преди старта тогава да се обяви прецезираното класиране за първи ден. Около 23.00 часа те обявиха сигурното класиране от 1-во до 6-то за първи (трофи ден).Тази сутрин класирането за вчера бе обявено на всички състезатели.

              Аз разполагам само с тази информация за вчера:
              1 място екипаж 19(Диан Минтов/Цветан Илиев) -03:50:53
              2 място екипаж 11 (Александър Грозданов/Георги Захариев)– 04:03:41
              3 място екипаж 7 (Иван Иванов/Ивайло Василев) – 04:28:06
              4 място екипаж 26(Калин Митров/Владимир Велков) – 04:28:54
              5 място екипаж 8(Георги Георгиев/Росен Павлов – 04:44:47
              6 място екипаж 35(Цветомир Велковски/Николай Георгиев – 04:51:47

              Колегата ще пусне класирането за двата дни и генералното класиране като дойде на себе си малко по-късно тази вечер.

              П.С.Ама като гледам Пламен Златарев колко е бърз, може да се случи да видите първо клипчето с награждаването на победителите в състезанието...!

              Екипаж номер 38 - Милен Ганев/Тодор Тодоров,който вчера участва в състезанието БЕЗ КЛАСИРАНЕ, даде най-доброто време -03:30:32( с 10 минути наказание). Милен реши да се впусне в надпреварата само, за да докаже, че това трасе може да се премине нормално за 3 часа и това щеше да се случи, ако не му се беше наложило да се съобрази с естествените за трофи състезание ситуации-една тапичка(с ...Асенчо), каране след по-бавнодвижещи се екипажи, технически проблем и едно превишение на скоростта(по вина на навигатора)
              Последно редактирано от Таня Кълева; 11-09-11, 21:34.
              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

              Коментар


              • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                Кольо, нали каза, че си се надрусал на Емине - Ком за цял живот, пък то кво се получи, а ?
                Бе мани, мани... Ние си падаме малко нещо мазохисти... Особено пък с малките машини дето друсат като качручки... Какво знаете вие тежките
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                  Ето и от мен няколко снимкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000322.jpg
Прегледи:1
Размер:264.8 КБ
ID:5303147Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000326.jpg
Прегледи:1
Размер:234.4 КБ
ID:5303148Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000330.jpg
Прегледи:1
Размер:268.1 КБ
ID:5303149Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000334.jpg
Прегледи:1
Размер:175.8 КБ
ID:5303150Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000343.jpg
Прегледи:1
Размер:194.5 КБ
ID:5303151, също и най-готината фенка на офроудаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000338.jpg
Прегледи:1
Размер:168.5 КБ
ID:5303158

                  Коментар


                  • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                    честито на победителите.

                    Коментар


                    • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                      Тук пробвах една технология за забавен кадър.
                      http://htftp.offroad-bulgaria.com/Nik_Nikolov/Teteven/
                      Не съм много доволен от резултата, но ми е за пръв път.
                      Поздравления, много добре се е получил!!!

                      Коментар


                      • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                        Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                        Макар и да не участвахме във втория ден по наша преценка, нашия екипаж №35 остана много, много доволен от първия!
                        Ако имаше и втория ден трофи като в първия, или по-сериозен и бавен траял, като на Тетевен 2010, със сигурност щяхме да участваме.
                        За първи път участваме на каране по роудбук и е много забавно. В началото си мислех, че джипа няма да издържи на такова зверско "лупане" из камънаците със сравнително висока скорост, но към края вече го приемах за нормално. На връщане до Враца нищо не вибрираше, не тропаше по-различно от това, което беше и преди да минем по трасето.
                        По време на състезанието на два пъти загубихме пътя, като пътвия път (преди втора контрола), към нас в загубването се присъединиха още 4-5 джипа. Съжаляваме, ако сме заблудили някого. Накрая, като намерихме пътя около нас нямаше никакви други екипажи и си помислихме, че са пред нас, щото имаше пушилка. Тя се оказа от цивилни "джипки", и до самия край, мисля така и не настигнахме никой от загубилите се с нас колеги. Интересно ми е какво е станало.
                        Няколко пъти карахме наобратно по трасето, за да започнем "на чисто". Не знам това, доколко е правилно и как може да се избягва, защото определено е много рисковано; разчитахме на това, че бяхме от последните 2-3 номера и нямаше други, но какво би станало ако бяхме от първите, не ми се мисли...
                        На второто загубване (тук да похваля навигатора ), сме пропуснали един лист от роудбука и представете си каква манджа стана по едно време...

                        Поздравления и благодарности на организаторите за вниманието и времето, с което ни удостоиха сутринта при разтълкуването на роудбука, и след финала!
                        Жалко, че другия "Тетевен", живот и здраве ще е чак догодина...
                        Вие мисля че бяхте в червената Гега , ние бяхме с Рейнжда .Обиколихме още на горе намерихме още една група търсеща пътя и в крайна сметка на едно двойно разклонение както беше по роудбука имаше още един път и това ние бъркало .

                        Поздрави от Нас на огранизаторите и догодина пак !
                        Лудак

                        Коментар


                        • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                          Ето и последното 48-минутно видео от състезанието от втория денhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/o...20rali%203.wmv
                          Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                          Пламен Златарев 0888 66 03 18

                          Коментар


                          • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                            Награждаването...http://htftp.offroad-bulgaria.com/op...11%20nagra.wmv
                            размер 108 MB,продължителност 17 мин.
                            Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                            Пламен Златарев 0888 66 03 18

                            Коментар


                            • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                              Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                              на едно двойно разклонение както беше по роудбука имаше още един път и това ние бъркало
                              Именно, всичко си беше точно по книгата, ама като не внимаваме... А и излизането на асфалта доста спомогна за объркването, щото по книгата се излизаше точно на асфалт, само че 400-500м по-нататък...
                              Без блокажи си за никъде. :D
                              Без лебедка, хептен...

                              0887 731062 - Цецо

                              Коментар


                              • От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                                Поздравления за състезанието на организаторите!!! И двата дни беше голямо преживяване всичко беше на едно голямо ниво ! Плевенската група си изкара един прекрасен луикенд на тетевенските поляни още веднъж поздравления за прекрасното състезание! не на последно място страхотните клипове заснети през обективите на Тетевенската телевизия ! съжаляваме само ,че трябваше да тръгваме и не можеше да дочакаме награждаването
                                Сузуки Витара 1.6 М.И. - R.I.P. 1995-2016
                                Мъжът е като хладилна чанта, ако го напълниш с бира, може да го носиш на всякъде.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X