Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

    Ние няма да можем да дойдем, за което много съжаляваме
    Samurai Gemax

    Коментар


    • #17
      От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

      На нашето състезание не мога да карам,но при вас съм на линия,че ми се кара та ми се вика!!!
      Ако има нещо с което да помагаме сме на линия!
      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

      Коментар


      • #18
        От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

        Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
        На нашето състезание не мога да карам,но при вас съм на линия,че ми се кара та ми се вика!!!
        Ако има нещо с което да помагаме сме на линия!
        О, Влади, да знаеш, че хем ще си караш с кеф, хем ще си викаш, ама колкото искаш из тетевенския балкан! А пък ние ще те гледаме и слушаме после в клипчетата дето ще ги направиш от борда...(с телефона като на "Баха 550..." Винаги си добре дошъл да покараш, а за помощта знаем-доказал си го и ти, и Коце и всички от вашата група. Благодаря, ако има нещо, ще "свиркам".

        И много се радвам, че първо точно с тебе ще споделя(и с всички тук, които се интересуват от нашето състезание) една радостна новина. А тя е-тази година и ние сменихме "малко" формата на състезанието и решихме през първия състезателен ден да се кара по навигация, а втория по затворено трасе, но малко по-различен тип. Вече са маркирани няколко трасета и се работи основно по два маршрута - един за "сухо" и един за "мокро". Още дообмисляме регламента и като изчистим нещата окончателно, ще го публикувам.
        С две думи - в тръпка сме вече яко!
        Поздрави!
        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

        Коментар


        • #19
          От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

          Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
          О, Влади, да знаеш, че хем ще си караш с кеф, хем ще си викаш, ама колкото искаш из тетевенския балкан! А пък ние ще те гледаме и слушаме после в клипчетата дето ще ги направиш от борда...(с телефона като на "Баха 550..." Винаги си добре дошъл да покараш, а за помощта знаем-доказал си го и ти, и Коце и всички от вашата група. Благодаря, ако има нещо, ще "свиркам".

          И много се радвам, че първо точно с тебе ще споделя(и с всички тук, които се интересуват от нашето състезание) една радостна новина. А тя е-тази година и ние сменихме "малко" формата на състезанието и решихме през първия състезателен ден да се кара по навигация, а втория по затворено трасе, но малко по-различен тип. Вече са маркирани няколко трасета и се работи основно по два маршрута - един за "сухо" и един за "мокро". Още дообмисляме регламента и като изчистим нещата окончателно, ще го публикувам.
          С две думи - в тръпка сме вече яко!
          Поздрави!
          А могали да карам само 2 ден ?

          Коментар


          • #20
            От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

            Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
            А тя е-тази година и ние сменихме "малко" формата на състезанието и решихме през първия състезателен ден да се кара по навигация, а втория по затворено трасе, но малко по-различен тип. Вече са маркирани няколко трасета и се работи основно по два маршрута - един за "сухо" и един за "мокро". Още дообмисляме регламента и като изчистим нещата окончателно, ще го публикувам.
            С две думи - в тръпка сме вече яко!
            Поздрави!
            Оппаааа,мислех да се пазя за трофито на Нови Искър и да не се състезавам никъде до тогава,даже и на събора мисля карам лекичко-само за кеф без да се чупя,ама вие вкарвате някакви оферти... та не знам какво да правя???Той навигатора като вика,че главата не ме слуша-точно това има в предвид-че не устоявам на такива предложения-слаби са ми капачките.Като дадете повече инфо ще решим.Ама го дайте по на време,че от Приморско май направо в Тетевен ще се ходи.
            2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

            Коментар


            • #21
              От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

              Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
              О, Влади, да знаеш, че хем ще си караш с кеф, хем ще си викаш, ама колкото искаш из тетевенския балкан! А пък ние ще те гледаме и слушаме после в клипчетата дето ще ги направиш от борда...(с телефона като на "Баха 550..." Винаги си добре дошъл да покараш, а за помощта знаем-доказал си го и ти, и Коце и всички от вашата група. Благодаря, ако има нещо, ще "свиркам".

              И много се радвам, че първо точно с тебе ще споделя(и с всички тук, които се интересуват от нашето състезание) една радостна новина. А тя е-тази година и ние сменихме "малко" формата на състезанието и решихме през първия състезателен ден да се кара по навигация, а втория по затворено трасе, но малко по-различен тип. Вече са маркирани няколко трасета и се работи основно по два маршрута - един за "сухо" и един за "мокро". Още дообмисляме регламента и като изчистим нещата окончателно, ще го публикувам.
              С две думи - в тръпка сме вече яко!
              Поздрави!
              Аз вече знам за формата на състезанието-за това ме слагайте пръв в списъка,а колкото до трасето-само яко кал,лебедки и той купона сам ще си дойде.И другото важно нещо-разполагам вече и с истинска борд камера и то като тези във формула 1 .Поздрави!
              0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

              Коментар


              • #22
                От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                колкото до трасето-само яко кал,лебедки и той купона сам ще си дойде.И другото важно нещо-разполагам вече и с истинска борд камера и то като тези във формула 1 .Поздрави![/QUOTE]Влади ако трасето е така добре . Ама данесе окаже че си си вземал камерата точно в подходящия момент Ние с бавните кутий и дифове по добре данесе эаписваме. (Данесе пречим и да ви разваляме купона)

                Коментар


                • #23
                  От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                  Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
                  колкото до трасето-само яко кал,лебедки и той купона сам ще си дойде.И другото важно нещо-разполагам вече и с истинска борд камера и то като тези във формула 1 .Поздрави!
                  Влади ако трасето е така добре . Ама данесе окаже че си си вземал камерата точно в подходящия момент Ние с бавните кутий и дифове по добре данесе эаписваме. (Данесе пречим и да ви разваляме купона)[/QUOTE]

                  Нещо не схванах за "подходящия момент" и не мога да разбера защо да не се записвате-това не е рали а трофи-ето това е истинския Оф-роуд!
                  0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                  Коментар


                  • #24
                    От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                    Нещо не схванах за "подходящия момент" и не мога да разбера защо да не се записвате-това не е рали а трофи-ето това е истинския Оф-роуд! Защото се притесняваме трасето данее наистена като за формула 1 .

                    Коментар


                    • #25
                      От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                      Защото се притесняваме трасето да не е наистина като за Формула 1 .

                      Приемам, че се шегувате. Но ако наистина се притеснявате за скоростта и това ви кара да се откажете, ще съобщя само, че трасето на трофито(първия ден) е с денивелация от 400 до 1200 м...ясно е, е не може да се развие средна скорост за Формула 1!

                      Много скоро ще пусна подробен Правилник и Програма. Изчистваме детайлите, защото искаме да се получи едно хубаво преживяване за всички.
                      Ще се радваме на вашето участие, така че стягайте се.
                      Поздрави!
                      0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                      Коментар


                      • #26
                        От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                        Първоначално публикуван от vatbali Преглед на мнение
                        Ние с бавните кутий и дифове и меките кардани по добре данесе эаписваме. (Да не се пречкаме и да ви разваляме купона)
                        Гълъб нали караш леген(да), кво се притесняваш. След Лазарово, голЕм майнаджия си станал. Много претенции бе е.... ти. Ма много притеснения, много нещо!

                        Коментар


                        • #27
                          От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                          Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                          Гълъб нали караш леген(да), кво се притесняваш. След Лазарово, голЕм майнаджия си станал. Много претенции бе е.... ти. Ма много притеснения, много нещо!
                          Нали знаеш че легендата нее много за тази цел. А Тетевен мие слабост, от там се заразих с тази болест.

                          Коментар


                          • #28
                            От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                            може ли да се кара само трофито без траяла....

                            Коментар


                            • #29
                              От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                              Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
                              може ли да се кара само трофито без траяла....
                              Я, Маноле, ти жив ли си бе ? Да нямаш лоши спомени от траял в Тетевен? За тебе, като звезда, ще ходотайстваме да караш каквото искаш с каквото искаш. Ама верно бе, какво ще караш?

                              Коментар


                              • #30
                                От: "Тетевен 4х4" 2011 - 10-11 септември

                                Първоначално публикуван от mxmanol Преглед на мнение
                                може ли да се кара само трофито без траяла....
                                Маноле ти се пусни на трофито а аз на траяла и ще ни броят за един

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X