Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Късмет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Късмет

    Четем темите за Уаз доста отдавна,научих много,прочетох много.Четем всяка тема за модела.
    Но колкото повече четем темите толкова повече се чувствам късметлия,и ще питате защо,четем у форума:
    -Помощ губи мощност
    -Ами сега загрява
    -Капе масло от ............
    -Не ми работи парното
    -Спирачките нещо......
    -Токовете ги нема
    -Бензин у антифриза
    -Друса тресе бие от там от онам
    Та те тия проблеми ги немам и доста други ама още не съм ги прочел.Е как да не си късметлия

  • #2
    От: Късмет

    Браво. Късмет е когато добрата подготовка срещне щастливата случайност. При теб сигурно точно така се е получило.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • #3
      От: Късмет

      Първоначално публикуван от em4eto_9180 Преглед на мнение
      Четем темите за Уаз доста отдавна,научих много,прочетох много.Четем всяка тема за модела.
      Но колкото повече четем темите толкова повече се чувствам късметлия,и ще питате защо,четем у форума:
      -Помощ губи мощност
      -Ами сега загрява
      -Капе масло от ............
      -Не ми работи парното
      -Спирачките нещо......
      -Токовете ги нема
      -Бензин у антифриза
      -Друса тресе бие от там от онам
      Та те тия проблеми ги немам и доста други ама още не съм ги прочел.Е как да не си късметлия
      Радвам се за теб!
      То и аз донякъде се чувствам така с моето Паджеро, ама ме е страх да се похваля като тебе, че нали се сещаш, с тия коли на по 20 години, как много бързо могат да се обърнат нещата!
      Пожелавам ти да е все така!

      Коментар


      • #4
        От: Късмет

        Браво на тебе. И ние имаме УАЗ (2003 г.), който не прави никому вече проблеми, защото вече никой неще да го кара.
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • #5
          От: Късмет

          Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
          Радвам се за теб!
          То и аз донякъде се чувствам така с моето Паджеро, ама ме е страх да се похваля като тебе, че нали се сещаш, с тия коли на по 20 години, как много бързо могат да се обърнат нещата!
          Пожелавам ти да е все така!
          Е те тук е разликата, ако УАЗа се разхлопа, раздрънка или протече, с малко мерак сам си го поправяш и продължаваш, докато твоя се поправя само с пари.
          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

          Коментар


          • #6
            От: Късмет

            Ми не! Всичко си правя сам по Паджерото.

            Коментар


            • #7
              От: Късмет

              Карал съм УАЗ повече, отколкото съм искал. Слава Богу има и други автомобили...
              За да не стане грешка - уважавам УАЗа и добре знам какво може. Също толкова добре знам какво има отгоре отдолу и вътре в него и то без да съм излишно любознателен.
              Всички автомобили си оправям сам - от основен ремонт до боя. Разликата е, че някои оправаш и караш дълго и щастливо. При други оправянето е непрекъснат процес и начин на живот.
              Конкретно при УАЗ - колкото по-малко съветски части останат по него - толкова повече ще се кара Това е научено по трудния начин - на собствен гръб
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #8
                От: Късмет

                Ей, добре, че в казармата ми се падна линейката /УАЗ 452/, та събираше прах в гаража, нито веднъж за цялата служба не ми се наложи да я изкарам!
                Виж, момчето, дето караше командирския джип /УАЗ 469/ му се разгонваше фамилията - абсолютно всеки ден /изобщо не преувеличавам/ ремонтираше СК, като се върнеше от път .
                Ако щете вярвайте , един ден просто не издържа и се разплака като дете, с глас . Влезе в стаята на старшината и през сълзи го замоли да му зачисли някоя друга машина, или в най-лошия случай да го пише в нарядната група .
                Последно редактирано от мишоци; 15-05-11, 20:46. Причина: правопис
                Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                Само DIESEL !!!

                Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                Коментар


                • #9
                  От: Късмет

                  Аз за това пуснвх и темата ама май други късметлии с УаЗ нема.Аз си го карам с кеф,като почне лов минавам 5000 км.Като няма лов има пикници.
                  И само газ и масло.Мерси на колегите за пожеланията.А за проблемите по автомобила мисля че е от безхаберното отношение на собственика,нали е руско давй.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Късмет

                    Готина тема се заформи, късмет и казарма. Сега ако не оспамя много темата ще се опитам да разкажа за моя късмет свързан с казармата. Така...дойде деня в една не много далечна година да постъпя в родната казарма "дето съм се родил"както обичах да казвам тогава. За мой голям КЪСМЕТ поделението бе на 20км. по GPS от дома ми. Поделението беше комендатура под руско командване и по-специално под командването на ген.Кудрявцев /ако въобще има някакво значение/. Още по-голям КЪСМЕТ беше , че на един войник се падаха по три чисто нови съветски камиона / то други нямаше /. Дотук с готиния КЪСМЕТ . Оказа се че нашата мисия е да охраняваме и поддържаме техниката в случай на война. Подръжката се изразяваше в мазането на гумите и шаситата с нафта за да лъщят когато дойдат на проверка големите болтове. Другото беше " Здравей наряд през ден наряд " ЕГАТИ КЪСМЕТА имам към 170 наряда , а някои от моите набори над 300. Радвал съм се като малко дете като трябваше да ремонтираме някоя машина от автопарка , ама рядко , те нови и здрави. Така че за едни лош за други добър късмет , по повод поста на колегата Мишоци.
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Късмет

                      Привет на всички,вчера влизам в гаража при УаЗа под него чисто слагам ключа пали от раз два дни друсане по баирите кеф.Температура,масло,спирачна течност,антифриз ток.Малко желязо на един прияятел откарах до пункта.Абе два дни
                      не спрех и още се чудим дали нема и други като мене.Поздрави

                      Коментар


                      • #12
                        От: Късмет

                        Ами ако подържаш машината така ще бъде .
                        ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                        Коментар


                        • #13
                          От: Късмет

                          Първоначално публикуван от em4eto_9180 Преглед на мнение
                          Привет на всички,вчера влизам в гаража при УаЗа под него чисто слагам ключа пали от раз два дни друсане по баирите кеф.Температура,масло,спирачна течност,антифриз ток.Малко желязо на един прияятел откарах до пункта.Абе два дни
                          не спрех и още се чудим дали нема и други като мене.Поздрави
                          Поздрави за УАЗката колега! С моята УАЗка също нямам никакви проблеми. Карам я всеки ден като лек автомобил из града а в събота и неделя на разходки в горите.
                          УАЗ 31512 Мицубиши L 200

                          Коментар


                          • #14
                            От: Късмет

                            Първоначално публикуван от cvetan petrov Преглед на мнение
                            Поздрави за УАЗката колега! С моята УАЗка също нямам никакви проблеми. Карам я всеки ден като лек автомобил из града а в събота и неделя на разходки в горите.
                            Жив издрав да си ти и твоята Уазка,знам че има още като мене и тебе ама се плашат от уроки

                            Коментар


                            • #15
                              От: Късмет

                              Абе тая наш'та, командирската, може би е била понеделнишка сглобка, незнам, само казвам какво съм видял с очите си.
                              Колега, в интерес на истината ще ти кажа, че преди години, докато още живеех в Родината, по едно време мислех да тегля заем и да си купя УАЗ, ама 452-ка, че все нещо се изкушавам да товаря и да разтоварвам, има някаква магия в това занимание , а и доста ходех по планините с кучето, та ми се щеше да има и място за спална кушетка и изобщо за багаж.

                              Евтин, проходим, части бол - все убави работи, а и тогава живеех ден за ден. За капак в казармата /както вече споменах/ ми зачислиха точно такъв катър, та го бях научил из основи. Вярно е, че нито веднъж не ми се наложи да го ползвам по предназначение, но пък по цял ден си го човърках, да се отчита дейност, де .
                              Но научих и нещо друго - каквото и да ремонтираш по 452-ката АБСОЛЮТНО винаги приключваш с изподрани и разранени ръце . Ама кой ти гледа, служба да минава .
                              Успех и на добър път!
                              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                              Само DIESEL !!!

                              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X