Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подводен самолет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Подводен самолет

    Достъпа ще е свободен,намира се тук-43.13.404 N 028.01.464. E.,ще бъде обозначен с буй,и нанесен на морските карти,самолета лежи на 21 метра,разположен изток-запад,това всичко е по предварителна информация.Момчетата имат няколко дни работа още по самолета,след това е достъпен за всеки.Не знам защо така негативно се приема и малкото направено в страната ни...По света е масова практика създаването на изкуствени рифове.Браво на момчетата за труда им!

    Коментар


    • #47
      От: Подводен самолет

      Лошо няма,все пак е по достоен край от претопяването.
      Самолет нарязан, е много тъжна гледка.
      Juliata e част от историята.

      Коментар


      • #48
        От: Подводен самолет

        Pacific, четенето на линковете, които си дал ми помогна да осъзная грешките си. Заслужавам да бъда хвърлен на шведките и бразилките. В последствие, аз ще разказвам цветно и с подробности за тях, а ти за спускането си до самолета .
        Ей, направо ще ме кандърдисаш да погледна Ту-154 отгоре и да кацна на вертикалният му стабилизатор. Добре, че не съм жена....
        There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
        No wahalla.

        Коментар


        • #49
          От: Подводен самолет

          GDB файл за потънал самолет за GPS.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #50
            От: Подводен самолет

            Първоначално публикуван от Tramp Преглед на мнение
            Pacific, четенето на линковете, които си дал ми помогна да осъзная грешките си. Заслужавам да бъда хвърлен на шведките и бразилките. В последствие, аз ще разказвам цветно и с подробности за тях, а ти за спускането си до самолета .
            Ей, направо ще ме кандърдисаш да погледна Ту-154 отгоре и да кацна на вертикалният му стабилизатор. Добре, че не съм жена....
            Aaaa, видя ли? Отивам да търся наказателния отряд. Но ще се забавя. Бразилия не е близко
            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

            Коментар


            • #51
              От: Подводен самолет

              Първоначално публикуван от FLY_FREE Преглед на мнение
              http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%...1%88%D0%B8_A6M

              http://www.airwar.ru/aww2.html

              Имало е с дървена конструкция,метални -желязо ,стомана ,дурал и т.н.
              Колега, в линка който си дал си пише, че "Zero"-то си е от дуралуминий, както и самолета на Тато, както и всички самолети от края на 30-те години на миналия век досега...

              Коментар


              • #52
                От: Подводен самолет

                Да ,Зерото и Джулията са от Дуралуминий както и почти всички съвременни самолети ,но по времвето на ВСВ е имало и с дървени , и с железни конструкции ,затова ти дадох повече линкове за повече информация.

                Коментар


                • #53
                  От: Подводен самолет

                  На бургаското летище в голямо хале и на открито има изложба от 20-тина самолети и хеликоптери. Една руска версия на легендарния "Дъглас" е до сами входа на административната сграда. И пред халето на "Явор-Вромос" има един запазен самолет.
                  В Бургаския залив - място, колкото щеш. Дали и ние да ke потопим няколко машини?
                  От мен алуминиев картер на Мондео:-))

                  Коментар


                  • #54
                    От: Подводен самолет

                    Браво на инициаторите! Ще има в България много интересен нов изкуствен риф! И полезен за морските обитатели.
                    Надявам се още това лято да го снимаме!
                    Show must go on!
                    LZ1VES

                    Коментар


                    • #55
                      От: Подводен самолет

                      Определено потапянето на самолета е по-добро от това http://russia.ru/video/tu154vvc/
                      ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                      LZ1YBB

                      Коментар


                      • #56
                        От: Подводен самолет

                        Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                        Определено потапянето на самолета е по-добро от това http://russia.ru/video/tu154vvc/
                        Тоя после ще започне и ракетата да яде.

                        Та сега сериозно. Септември мисля да ида да го видя наживо, та ако има желаещи може да се организираме един уикенд!
                        Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
                        0879076007 Жельо

                        Коментар


                        • #57
                          От: Подводен самолет

                          Аз съм "За". На мен ми е близичко, така че ще дойда с удоволствие.
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Подводен самолет

                            Първоначално публикуван от paunoff Преглед на мнение
                            Аз съм "За". На мен ми е близичко, така че ще дойда с удоволствие.
                            Ти да нямаш познати водолази?
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Подводен самолет

                              Самолета си е на Марин...аз кой съм, че да искам да е сладкарница в хАспарухово....

                              Коментар


                              • #60
                                От: Подводен самолет

                                В събота направих посещение на самолета. Останах много доволен. Не знам колко време метала ще издържи в морските води, но дано да е повече. Местоположението е удобно както за тръгване от Варна, така и от Златните. Обекта е маркиран със две сини туби и въже от към носа - да се надяваме, че скоро ще има истински буй. Пъроначално е имало туби и от към опашката, но вече бяха изчезнали. Дъното е доста тинесто и от там самолета на места бе покрит с тънък слой тиня. По стар български обичай не липсваха и надписи по фюзелажа, направени от посетителите. Въпреки тинята видимоста беше добра. В самолета прониква достатъчно светлина през илюминаторите, така че не няма опасност от загуба на ориентация. Почистен е добре и поне аз не забелязах опасни места за порязване, закачане и т.н. Има 4 люка за достъп до вътрешността. През кожусите на страничните двигатели също може да се преминава свободно, което си е много приятно усещане. А най-яко беше проникването в посока от задната рампа, която излиза през горния (третия) двигател. На следващото си посещение ще пробвам по обратния път. Ако някой реши да ходи скоро да се облича добре, защото водата долу беше 13 градуса.
                                А и винаги съм готов за ново посещение, така че ме бройте когато организирате групата.
                                Jeep Grand Cherokee 4.7 V8 Limited 2001г.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X