Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

    Пожеланието беше към частта за влизане в правилника... В големите състезания има и големи интереси, и съответно има интриги, караници, и т.н... А аз участвам по състезания за собствен кеф. От малък си мечтая за участие в моторен спорт, и чак на тези години ми дойде възможност да се пусна.

    А комарите ще ги изгоним, само дърва за скарата да има... Че миналата година ни носихте. За наш срам...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

      Купите и плакатите са готови и са при мен.Само дето още спонсори няма,ама ще ги ръчкам.
      Ето снимки на плакатите-пуританите няма да се доволни,ама мен си ме кефят!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19052011265.jpg
Прегледи:1
Размер:109.3 КБ
ID:5279244Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19052011264.jpg
Прегледи:1
Размер:192.4 КБ
ID:5279245Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19052011266.jpg
Прегледи:1
Размер:113.0 КБ
ID:5279246
      Р.р. Чак сега видях как са надписали купите,а именно OFFROUD.Е няма да поръчвам нови!Тия ще са!
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • #18
        От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

        Да го д.хат пуританите
        Ако може за участниците някакъв още по "антипуритански" плакат...
        Или по-добре каката от плаката да дойде в бивака вечерта преди състезанието...

        Само да оцелея след Кубрат, там сме!
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #19
          От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Да го д.хат пуританите
          Ако може за участниците някакъв още по "антипуритански" плакат...
          Или по-добре каката от плаката да дойде в бивака вечерта преди състезанието...

          Само да оцелея след Кубрат, там сме!
          Аз и да не оцелея в Кубрат пак съм там.Съдба.Коле тази година и душ ще има,не само топла вода,а догодина вана и кака!
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • #20
            От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

            Аз пък си искам каката тази година...

            Майтап разбира се, даже и да се строша при Мехата ще направя всичко възможно да дойда-длъжник съм ти, а и трасето е супер. И купона преди старта и след финала...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #21
              От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

              Поздравления за хъса за правене на състезание тип трофи!Организацията е по-трудна,зрителите ще са по-недоволни и т.н.Моите полуоски вече ги поръчах и до 11/06 ще съм на лице,така че тук ще участвам.
              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

              Коментар


              • #22
                От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                Къде ги намери тез плакати бре Чавдаре .Този със уаза много ми напомня една случка....
                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                Коментар


                • #23
                  От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                  Първоначално публикуван от stoianovm Преглед на мнение
                  Поздравления за хъса за правене на състезание тип трофи!Организацията е по-трудна,зрителите ще са по-недоволни и т.н.
                  Чаро, в този ред на мисли на Младен, даи да направим една пътна книга за трасето извън траяла. Шоуто и тръпката за състезателите са много по големи, отколкото по ленти. Ако трябва и ще помагам при правенето на роудбука.
                  П.П. Тъкмо ще има след кого да караме
                  Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                  SSang Yong Kyron 2.0xdi
                  Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                  Коментар


                  • #24
                    От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                    Не съм карал по маркери-сигурно ще е по-интересно и по трудно от пътна книга.Нека да видим и това.
                    Танасеее,ти май нещо се бъзикаш-10 води хвърлих като ме погнахте накрая.Толкова не се потих през цялото състезание,колкото последната гонка
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • #25
                      От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                      Първоначално публикуван от stoianovm Преглед на мнение
                      Не съм карал по маркери-сигурно ще е по-интересно и по трудно от пътна книга.Нека да видим и това.
                      Танасеее,ти май нещо се бъзикаш-10 води хвърлих като ме погнахте накрая.Толкова не се потих през цялото състезание,колкото последната гонка
                      Има идея да се направи пътна книга.Самата тя ще бъде много лесна за четене,без заигравки и объркващи посоки на движение,с ясни маркири,поставени или отбелязани .До 05.06 ще направя окончетелният маршрут за трофито и ще се знае по пътна книга или по маркири ще се кара.

                      И още нещо важно.За желаещите хотел:
                      Желателно е да се направи предварителна резервация,защото хотелчето е само с 30 легла.Заявки за резервации може да изпратите до мен или направо на тел.на хотелчето./комплекс "Роял"/.Разбира се може и палатков лагер да се направи.Има едно паркче тук в селото,може и до трасето,а може и на Дунава.

                      Тел.на комплекс "Роял":

                      08534/891 или 893
                      0888 574 609
                      0885 062 027
                      0887 363 157
                      0896 861 388
                      Атанас Николов Атанасов
                      Последно редактирано от чаро 4х4; 23-05-11, 13:17.
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • #26
                        От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                        Нещо май разбрахме, че за Патроли не е много подходящо поради ширината на едно мостче ?
                        Samurai Gemax

                        Коментар


                        • #27
                          От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                          Мостчето е най-малкия проблем.Минавал съм от там десетки пъти .Моя съвет е да се инструктира предвърително навигатора да не се шашка на мастчето.Има доста коментирано по това мостче във форума.Аз лично мога да обърна обратно на въпросния мост.
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • #28
                            От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                            чаро,направи 2-3 екстрема по желание,канала също да бъде включен.ще доида да проверя.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                              Аз съм на палатка, както миналата година. Така е по-весело, ще си запалим огънче(да си носим ли дърва) разни пушеци от скари, някакви бутилки, и много препарат против комари...
                              Витаралясника е в ремонт, но почти е готов, за състезанието ще съм готов, само дето знам, че пак ще се счупя, ама какво да се прави-главата празна, а в нея едни мухи...
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #30
                                От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 11.06.2011г.

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Аз съм на палатка, както миналата година. Така е по-весело, ще си запалим огънче(да си носим ли дърва) разни пушеци от скари, някакви бутилки, и много препарат против комари...
                                Витаралясника е в ремонт, но почти е готов, за състезанието ще съм готов, само дето знам, че пак ще се счупя, ама какво да се прави-главата празна, а в нея едни мухи...
                                Коле,освен карета няма друго какво да счупиш.Сигурно твоите ги правят в Китай от мека пластмаса
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X