Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на колянов вал кавазаки кх

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ремонт на колянов вал кавазаки кх

    здравеите колеги,искам да ви попитам някои от вас занимавал ли се е с това и от кои сервизи е останал с положително мнение,и наи важното извършения ремонт надежден ли е.става въпрос за кавазаки кх 125,долното иглено лагрече на коляновия вал отново е за смяна,предишния ремонт беше преди не повече от 500км. сега няма да бързам и ще поразпитвам кои извършва тази услуга надеждно.които може да помага.
    0889-14-22-44- ДАНИЕЛ

  • #2
    От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

    Колега,щом не изкарва и 500км,май не е само лагера.Аз като ремонтирах коляновия вал,комплекта който ми продадоха включваше биела,лагер и оста на биелата.А майстор си потърси в твоя град.Успех.

    Коментар


    • #3
      От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

      Лозен, кой Лозен?

      Коментар


      • #4
        От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

        Аз правих(правиха ми) на КТМ-а , досега има 86 м/ч и няма признаци на какъвто и да е дефект , при положение че биелата ми не беше в цветущо състояние (човека ме предупреди че е за смяна , но я заглади няколко стотни и направи термична обработка ) , е всичко си е на моя отговорност естествено , при следваща смяна на буталото ще трябва нова биела , майстора си работи това от около 30 год.- валове ,цилиндри и др. .
        Ако биелата ти е наранена , и платинени ролки да сложиш спасение няма , освен това се изработва нов "чоп" , обработва се термично и т.н.
        "Суетата, е любимият грях на дявола"!

        Коментар


        • #5
          От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

          Абе иска си комплект лагер, биела, чоп, даже дават и горния лагер на цена под 200 лв.Какво има за умуване.Аз карам вече 2 години от както съм я сменил и нямам ядове.
          0888 074 049

          Коментар


          • #6
            От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

            Няма две мнения.
            Нова биела с чоп. Сменяй и си решаваш проблема.
            Ама ако искаш да минеш с 20лв нищо друго няма да постигнеш освен тази тема да стане от 20 страници и пак без резултат.
            А за смяна на чопа и баланс на вала мога да препоръчам само двама човека - Иро или Чав.
            Иро - 0888088999
            Чав - на него нещо не му намирам телефона, но тук достатъчно колеги го имат, ще го намериш.

            Коментар


            • #7
              От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

              Първоначално публикуван от yurgana Преглед на мнение
              Аз правих(правиха ми) на КТМ-а , досега има 86 м/ч и няма признаци на какъвто и да е дефект , при положение че биелата ми не беше в цветущо състояние (човека ме предупреди че е за смяна , но я заглади няколко стотни и направи термична обработка ) , е всичко си е на моя отговорност естествено , при следваща смяна на буталото ще трябва нова биела , майстора си работи това от около 30 год.- валове ,цилиндри и др. .
              Ако биелата ти е наранена , и платинени ролки да сложиш спасение няма , освен това се изработва нов "чоп" , обработва се термично и т.н.
              можеш ли да ми дадеш някакви кординати на този маистор,незнам какво е състоянието на биелата,трябва да я види които си разбира от това и тои ще каже какво да сменяме.
              0889-14-22-44- ДАНИЕЛ

              Коментар


              • #8
                От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

                Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                Няма две мнения.
                Нова биела с чоп. Сменяй и си решаваш проблема.
                Ама ако искаш да минеш с 20лв нищо друго няма да постигнеш освен тази тема да стане от 20 страници и пак без резултат.
                А за смяна на чопа и баланс на вала мога да препоръчам само двама човека - Иро или Чав.
                Иро - 0888088999
                Чав - на него нещо не му намирам телефона, но тук достатъчно колеги го имат, ще го намериш.
                жорка ще се чуя с тези хора и ще им го занеса да видят и кажат какъв ще е ремонта му.мерси за информацията.
                0889-14-22-44- ДАНИЕЛ

                Коментар


                • #9
                  От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

                  Нова биела, чоп и лагерче задължително, и всичко се прави на хидр. преса, баланс между центри и с индикатор до + - 001мм.на шийките за лагерите, ЧУК в никакъв случай. На всичко останало му се казва калама, абе както ще да е но да се возя, за продав и друго каквото се сетите но не и качествен ремонт.За нестандартен такъв ремонт има десетки начини но за съвременните мотори от които е изстискано всичко като обороти и мощтност всичко друго е под съмнение.
                  При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

                  Коментар


                  • #10
                    От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

                    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                    Лозен, кой Лозен?
                    софия,село горни лозен.
                    0889-14-22-44- ДАНИЕЛ

                    Коментар


                    • #11
                      От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

                      благодаря на отзовалите се.за момента небързам и изкам да го прави някои които е в час с нещата.
                      0889-14-22-44- ДАНИЕЛ

                      Коментар


                      • #12
                        От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

                        Първоначално публикуван от bumbako Преглед на мнение
                        софия,село горни лозен.
                        Значи пускаш се надолу към магистралата и като стане равното в дясно има разбит път към гаража на АПК.
                        Търсиш Емо 0888570190. Той ще те насочи.

                        Коментар


                        • #13
                          От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Значи пускаш се надолу към магистралата и като стане равното в дясно има разбит път към гаража на АПК.
                          Търсиш Емо 0888570190. Той ще те насочи.
                          Пенчо, ти колко кросови мотора си правил при Емо и съответно те е насочвал за тях?

                          Коментар


                          • #14
                            От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

                            Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                            Пенчо, ти колко кросови мотора си правил при Емо и съответно те е насочвал за тях?
                            Аз лично николко. Просто Емо познава шлайфисти всякакви.

                            Коментар


                            • #15
                              От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

                              Първоначално публикуван от bumbako Преглед на мнение
                              можеш ли да ми дадеш някакви кординати на този маистор,незнам какво е състоянието на биелата,трябва да я види които си разбира от това и тои ще каже какво да сменяме.
                              Далече ти е (Казанлък) , все пак ако нещо ти хрумне ето тел. 0899 934 392 - Георги Биязов ...
                              "Суетата, е любимият грях на дявола"!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X