Обява

Свий
Няма добавени обяви.

01.05.2011 - Ябланишки събор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 01.05.2011 - Ябланишки събор

    С малко закъснение пускам снимките от първи май - събора на Ябланица.
    Карането беше уникално, някои от нас не бяха карали отдавна, но пък разпуснахме чудесно. През целия ден времето беше с нас, докато карахме дъждът мокреше леко пътят пред нас, така че да няма прах, а нас остави сухи!
    Тръгнахме към 10:00 от Нови Искър. Групата бяхме Аз, Батко Пепи, Милко, Менгата, Лони и син, Марти, Кики.т и новият член на бандата Методи, на който това каране му беше първо излизане в гората!

    Среща пред Батко Пепи...
    Ето го и Методи



    Мартин




    Нинджата...




    Batko Pepi WR




    Тръгваме и Милко ни чакаше на ушите. Той снима мен, аз снимам него.



    ... ето ме















    Менгата и Мето




    Кики.т трябваше да ни чака на Батулия, само дето го изпреварихме с 2 минути.
    От Батулия потеглихме по пътя за Буковец, но там се разделихме на 2 групи, понеже трябваше да се мине през една хард пътека, която повечето едва ли щяха да я минат. Милко, Кики.т и Лони минаха по нея. Аз и Батко Пепи заедно с др. минахме по обичайния маршрут.







    Преди да отидем на събора със сина на Лони се отбихме до Ябланишкия сипей за една проба. Лошото вече е, че там откъдето се засилвахме сега е оградето и засилката е много малка, от клипа се вижда.




    Вече на събора.
    Ето я старата лисица... прави мръсно пред камерата




    Лони и син.



    Турбо Бургията...










    Тук на тази изкачванка....... какво ли не видяхме.... пияни, заляни, с каски, без каски, без екипи и без акъли.... кой взел мотор от някой, кой с неговия си, катерат се, трепат се, много интересно, няма що!




    Kiki.t



















    По едно време отидох да вида какво са се скупчили на едно място много хора и видях некво екстриймче...



    След като се нагледахме на простотии, се разделихме отново. Едни останаха на събора, други се прибраха по асфалта, а Аз, Милко, Батко Пепи и Кики.т сформирахме една силна група и като никога се даваше много газ. Минахме през тази гадна пътека дето слиза на Буковец и там пробвахме едно улейче, дето Кики го открил. Много забавно улейче, в началото малко го позачистихме, но нагоре си остана много обрасло. Донякъде улея свършва и продължава много тясна, едвам забележима пътечка между дърветата, даже наместа неможеш да провреш кормилото и трябва да заобикаляш.






    Стигнахме Батулийката, пихме по една кола и обратно към вкъщи.
















    Това е, очаквайте скоро снимки от съботното каране, което се състоя на 07.05.
    KTM Fen

  • #2
    От: 01.05.2011 - Ябланишки събор

    Добри снимки Дани, ама малко.

    Коментар


    • #3
      От: 01.05.2011 - Ябланишки събор

      Малко но от сърце а ти земи се засрами и почни да наблягаш на карането а не на бирата.
      0878424143
      0887424150

      Коментар


      • #4
        От: 01.05.2011 - Ябланишки събор

        Поздрави на цялата група!

        Гледам нови попълнения сте си намерили да ви е фън, докато ме няма мен

        „От Батулия потеглихме по пътя за Буковец, но там се разделихме на 2 групи, понеже трябваше да се мине през една хард пътека, която повечето едва ли щяха да я минат. “

        Знам я азе тая пътека, миналата година ако не греща я ребрихме нагоре и Пепко ми изкарна маторя
        WR400-in-in-in...
        LZ1RAO

        Коментар


        • #5
          От: 01.05.2011 - Ябланишки събор

          Първоначално публикуван от anubis Преглед на мнение

          Знам я азе тая пътека, миналата година ако не греща я ребрихме нагоре и Пепко ми изкарна маторя
          .... едва ли, кики.т я е открил скоро, тази за която си милиш не е хард и е къса.
          KTM Fen

          Коментар


          • #6
            От: 01.05.2011 - Ябланишки събор

            Беше горе долу добро на Ябланица инече браво хубаво сте покарали

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X