Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Части за на'ште 'жипки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Части за на'ште 'жипки

    Колеги, понеже наскоро ми предстои смяна на комплект съединител( Clutch kit ) за Исузу 3тди, както и разни дреболии като амове, кабелчета и т.н, бихте ли споделили цени в БГ, както и в чужбина(Англия, предполагам), за части, които скоро сте пазарували или имате намерение да пазарувате. Целта е да спестим време и пари, ако някой мисли да купува от място, от което е скъпо или излиза същото, както да си закупи от тук.
    +359 899985804

  • #2
    От: Части за на'ште 'жипки

    Здравей колега. Малко късно, но сега видях темата. Ето някои части за Trooper 3.0 D. Съединител група Sachs - 1500 лв. Само феродов диск - 500 лв. Амортисьори KYB газови - преден 160 лв. бр., заден 120 лв. бройката. Ангренажен ремък Роланд + 1 обтяжна ролка Ina - 300 лв. Сензор за гориво 150 лв. Накрайник/шарнир - 30 лв. бр. Спирачни дискове Zimmermann - 90 лв. брой. Накладки няколко марки - средна цена 90 лв., комплект предни.
    Нямам такъв джип, но ми е мерак да си купя, и в тази връзка направих проучване за цените на частите у нас. Почерпил съм информацията от два магазина - в София и в Пазарджик. Предполагам, че цените в повечето магазини са такива, като от опит знам, че можеш да се бориш за отстъпка до 30%. Лошото е, че поради непопулярността на модела, частите най-вероятно не са налични на склад. Което означава, че поръчваш и чакаш. Другото лошо е, че не успях да открия магазин, предлагащ нови дюзи. Нямам информация за цени извън България.

    Поздрави.

    Коментар


    • #3
      От: Части за на'ште 'жипки

      Първоначално публикуван от intensity Преглед на мнение
      Здравей колега. Малко късно, но сега видях темата. Ето някои части за Trooper 3.0 D. Съединител група Sachs - 1500 лв. Само феродов диск - 500 лв. Амортисьори KYB газови - преден 160 лв. бр., заден 120 лв. бройката. Ангренажен ремък Роланд + 1 обтяжна ролка Ina - 300 лв. Сензор за гориво 150 лв. Накрайник/шарнир - 30 лв. бр. Спирачни дискове Zimmermann - 90 лв. брой. Накладки няколко марки - средна цена 90 лв., комплект предни.
      Нямам такъв джип, но ми е мерак да си купя, и в тази връзка направих проучване за цените на частите у нас. Почерпил съм информацията от два магазина - в София и в Пазарджик. Предполагам, че цените в повечето магазини са такива, като от опит знам, че можеш да се бориш за отстъпка до 30%. Лошото е, че поради непопулярността на модела, частите най-вероятно не са налични на склад. Което означава, че поръчваш и чакаш. Другото лошо е, че не успях да открия магазин, предлагащ нови дюзи. Нямам информация за цени извън България.

      Поздрави.
      Дюзите в ибей ги гледах по 169 паунда, което не е чак толкова много, ако решават най-болезнения проблем на този автомобил
      +359 899985804

      Коментар


      • #4
        От: Части за на'ште 'жипки

        Здравейте! Да представиме и Исузу 3.1 TDI:
        Феродов диск за съединител, японски - 195 лв.
        Аксиален лагер - 65лв.
        Ангренажен ремък - 45лв./USA/
        Двете ролки на въпросния ремък - едната за 200лв., а другата за 100лв.
        два броя гарнитури за моторната спирачка, поръчани в БГ и доставени от Германия /за срок от 10 дни/ - 16 лв.-1бр.
        Задни амове - 2бр./японски/ по 100лв./1бр.
        Реле, управляващо ABS - с поръчка в БГ, доставка от Германия - 70лв.
        Шарнирни болтове - горен и долен носач - 50-55лв./цена в БГ/
        Маншони - 4бр.х15лв.от Мерцедес МБ1000, a при официални представители - 215лв/1бр.
        Предни и задни накладки, дискове и спирачки - 50лв. за комплект.

        ПП:Искам да спомена само, че Исузу 3.1 - 2.8 ТДИ са много близки и използват едни същи ремъци и ролки...може да е полезно и на други колеги. Някои от нещата обаче съм сменял преди няколко години и затова не съм много сигурен, че сега цените им са актуални .
        Последно редактирано от skandi66; 02-10-11, 21:36. Причина: допълнение

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X