Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автомобилите на генералния директор на компанията FORD

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Автомобилите на генералния директор на компанията FORD

    Честно откраднато от www.ford-trucks-club.ru в който също членувам













    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

  • #2
    Re: Автомобилите на генералния директор на компанията FORD

    Красота Това е лукс, но има едно нещо, което не ми харесва - дървените апликации Аз попринцип не съм фен на такива апликации в нето един автомобил, ако ще дървото да е растяло на Марс Просто не ми харесва
    А да запитам - Комбат имат ли такова високо ниво на лукс
    о 88 з 417 оо 4 - Стоян

    Коментар


    • #3
      Re: Автомобилите на генералния директор на компанията FORD

      По принцип каквото каже клиента това може да се направи, но Комбат по ред обективни причини не може да бъде толкова луксозен - това е размера на вътрешното пространство. Тук това е Екскуржън - възможно най-голамото нещо в гамата на Форд, докато Комбат е на базата на Тахо на GM - доста "по-малка" колица, пък изаради особенностите на скосените плоскости на бронекорпуса с още по-ограничено вътрешно пространство.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        Re: Автомобилите на генералния директор на компанията FORD

        мдя... такой хочу...
        ... и это пройдет.....
        Chevrolet Express G1500 2000 г. Ford Explorer 1994 г. Opel Kadett 1979 г. Voschod-2 1971 г. UNIMOG 1963 г.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X