Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ретро кола под наем?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Ретро кола под наем?

    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
    За да не пускам нова тема.
    На 28-ми Май щерката е Хабитуренка. Имам нужда от помоШ. Няма кола, а децата са три, които трябва да се возят.
    За съжаление не ще кална Жипка. Можело било Не Кална.
    Моля за помощ, пАри няма - до 30 лв. мога да заделя, или някое желязо от магазина.
    Предварително благодаря на отзовалите се.
    Не ставам за девойки. Ще им се скапят прическите и финтифлюшките ако не са с рокерски костюми. Съжалявам! Иначе бартера с железата си ставаше :-) Пък и тогава съм свободен кат фтиче.
    0888932647

    Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

    Коментар


    • #17
      От: Ретро кола под наем?

      Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
      За да не пускам нова тема.
      На 28-ми Май щерката е Хабитуренка. Имам нужда от помоШ. Няма кола, а децата са три, които трябва да се возят.
      За съжаление не ще кална Жипка. Можело било Не Кална.
      Моля за помощ, пАри няма - до 30 лв. мога да заделя, или някое желязо от магазина.
      Предварително благодаря на отзовалите се.
      Пламене, знаеш ми колата. Ако я искаш, ще махна обявата от стъклата! (само да не се продаде случайно до тогава, че нещо се засили интереса, а зимата хич го нямаше...) Само не искам после да се гледам на снимки как висят от прозорците....

      П.П. Предполагам имаш и шофьорска книжка...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #18
        От: Ретро кола под наем?

        Ааааааа, не. Чужда кола и чужда жена.... за второто - що пък не !?
        Нали ще съм хабитуренски баща бре ! Къде си видял трезвен такъв.
        Има под ръка едно А5 и един Туарег, на Приятели, ама мойто и то не знае к'во иска. Били много ..... к'во точно не знам.
        Явни иска да е нещо хем хубаво, хем странно и интересно, ше взема да цаня някой файтон, ама няма толкоз кинти.
        Довечера ще я подложа на кръстосан разпит, че снощи нещо не беше на кеф.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • #19
          От: Ретро кола под наем?

          Първоначално публикуван от jika7a Преглед на мнение
          up
          Eто ти няколко предложения:
          Buick Skylark 1962г.:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:buick1.jpg
Прегледи:1
Размер:37.8 КБ
ID:5274655
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:buick4.jpg
Прегледи:1
Размер:42.1 КБ
ID:5274656
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:buick6.jpg
Прегледи:1
Размер:31.3 КБ
ID:5274657

          Mercedes-benz 220 W111:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1060461.JPG
Прегледи:1
Размер:168.3 КБ
ID:5274658

          Аз например, бях с този Chrysler hod-rod на моя бал:
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Chrysler Hot-Rod.jpg
Прегледи:1
Размер:84.8 КБ
ID:5274659
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7241689.jpg
Прегледи:1
Размер:105.6 КБ
ID:5274660


          За Buick-a и Мерцедеса - 0888 655 491, Маргарит.
          За Крайслера - 0887 958 458, Любо.
          Освен тези автомобили, те имат и разни други. Най-добре им се обади колкото се може по-скоро, че времето тече и да не се окаже, че и двамата са заети на 22-ри.
          Успех!
          С "Фармахим" - непобедим
          Дизел - само дънки!

          Коментар


          • #20
            От: Ретро кола под наем?

            Тук също дават под наем :

            http://www.rustymania.com/copper/index.php?cat=6
            Alfetta GT

            Коментар


            • #21
              От: Ретро кола под наем?

              ... то не е по темата, ама току-що чух, че сега на прицел освен висящите от прозорци и люкове абитуриенти, били и балоните по колите - влошавали видимостта...

              Та - още едно наум - то станаха хиляда и едно, ама ...

              Весел празник желая на всички

              Коментар


              • #22
                От: Ретро кола под наем?

                Да, балоните били опасни - щели да глобяват! Но защо се мъчат, нека директно, ако има в колата абитуриент, булка или подобен, да глобяват и толкоз!
                Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

                Коментар


                • #23
                  От: Ретро кола под наем?

                  А има ли някой с култовото Рено 14? Много ми хареса, един приятел ми прати линк:

                  Това е такава рядкост и за кола от Голфовия клас на същите години на Голф 1-чка изглежда доста прилично!
                  На мен повече ми харесва дизайна от този на Golf Mk 1.
                  Ако няма с такова дали има някоя с добре поддържано BMW E21?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ретро кола под наем?

                    Колега,погледни в бмв-форума шарк сектора-има бая запазени Е21ки

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ретро кола под наем?

                      Първоначално публикуван от Speeder Преглед на мнение
                      Тук също дават под наем :

                      http://www.rustymania.com/copper/index.php?cat=6

                      Speeder Как точно стават нещата в този сайт, фордът ми харесва страшно много. И аз тази година ще бъда абитуриентка.. как мога да се свържа с човека, който го дава?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ретро кола под наем?

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Потърси в гуглето за др. зизи , купона е пълен с Трабант дълга база.
                        чак такава чест- да ме търсят в гуглето- аз съм си тук- на завет благодаря за рекламата

                        Коментар


                        • #27
                          От: Ретро кола под наем?

                          А за следващите балове се оглеждайте за новия Баркас Б1000 на доктор ЗиЗи!
                          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                          Коментар


                          • #28
                            От: Ретро кола под наем?

                            Да питам и аз. Трябва да наема за снимки някой ретро пътнически бус - класиката е Т1, но и всякакви други добре запазени и леко смешновати варианти стават. Дори и Баркас, ако е много лачен. От по-новите - Субару Либеро би свършило работа. Търси се за един ден снимки + един ден подготовка, след десетина-петнадесет дена.
                            Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                            TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                            Коментар


                            • #29
                              От: Ретро кола под наем?

                              Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
                              Да питам и аз. Трябва да наема за снимки някой ретро пътнически бус - класиката е Т1, но и всякакви други добре запазени и леко смешновати варианти стават. Дори и Баркас, ако е много лачен. От по-новите - Субару Либеро би свършило работа. Търси се за един ден снимки + един ден подготовка, след десетина-петнадесет дена.
                              Един приятел от Кюстендил има разни стари бусове Т1 мисля ,че със сигурност има.Мога да го питам.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Ретро кола под наем?

                                Благодаря - ако има нещо подходящо, дай връзка.
                                Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                                TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X