Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

    http://ca.wikipedia.org/wiki/Campion...cr%C3%B2s_1980 Ето го крайното класиране за световния шампионат , с Българското знаме и най-великия ни състезател. Карал е само 8 , от 12 кръга.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #17
      От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

      сълзи ми тръгват от очите като се сетя за Рангелов , не достежим е какво шоу правиха с Балинов като бяха в един клас.И сега да се качи на мотора половината български състезатели ще са зад него.Голям БЪЛГАРИН като спортист и като физика.Много здраве и щастие му пожелавам.

      Коментар


      • #18
        От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

        Чета и гледам така О_О Аз съм все още млад, на 19.Чета с ОГРОМЕН интерес!В момента баща ми, ми разакзва за него.

        Коментар


        • #19
          От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

          Няма човек, който да се интересува от мотокрос и да не е слушал истории за Димитър Рангелов! Няма ли човек, който го познава да вземе снимки от състезания, от кариерата му изобщо....дайте да пишем на БНТ-то да извадят един два филма...ако трябват пари ще съберем...Не е хубаво да оставяме тази истинска ЛЕГЕНДА затрупана с прах. Много благодаря за снимките и на мотор_мен за разказите!!!

          Коментар


          • #20
            От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

            Днес сигурно 20 пъти отварям този раздел с цел да прочета нещо за тази легенда!

            Коментар


            • #21
              От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

              Повечето информация за него е извън България , попаднах на няколко форума в Европа и един в САЩ където говорят за него , изглежда там е по-известен , тук е забравен. Има един филм , снимаха го в началото на 80-те , главния герой беше състезател по мото крос , шампион , караше такси , вечер пиеше , пушеше и въртеше далавери. Снимаха Рангелов докато кара , а после главния герой на мотора му , така разбираха военните мото кроса , филма се казваше Състезателя или нещо такова. Друго интересно е , че футболиста Димитър Рангелов , му е син , абсолютно копие , като го видя на терена , имам чувството , че ще изкара някоя кросарка да разоре тревата.
              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

              Коментар


              • #22
                От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                Първоначално публикуван от BukToP Преглед на мнение
                Няма човек, който да се интересува от мотокрос и да не е слушал истории за Димитър Рангелов! Няма ли човек, който го познава да вземе снимки от състезания, от кариерата му изобщо....дайте да пишем на БНТ-то да извадят един два филма...ако трябват пари ще съберем...Не е хубаво да оставяме тази истинска ЛЕГЕНДА затрупана с прах. Много благодаря за снимките и на мотор_мен за разказите!!!
                За съжаление в България нищо няма да намериш приятелю,защото в момента родължава да действа комунизма,същият този който унищожи този прекрасен гений

                Коментар


                • #23
                  От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18367_101262566575179_100000743074336_33974_4787033_n.jpg
Прегледи:1
Размер:57.8 КБ
ID:5275208Г-н Рангелов е безспорен талант и състезател,достоен човек и гражданин,а това,че някой го пренебрегнаха ,не го променят като такъв!Той има достоино място в историята на мотоспорта и това е категорично!Нека да е жив и здрав и нека създава качествени спортисти!
                  HUSGVARNA 630 SMR
                  PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                  Коментар


                  • #24
                    От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                    Bulgaria's godfather of Grand Prix motocross! RESPECT!!!
                    Визия без действие е красив сън.
                    Действие без визия е кошмар.

                    Коментар


                    • #25
                      От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                      N 1 Рангелов N 61 БалиновНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Forto 2.jpg
Прегледи:1
Размер:39.7 КБ
ID:5275996Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Foto 1.jpg
Прегледи:1
Размер:42.5 КБ
ID:5275997

                      Коментар


                      • #26
                        От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                        Момчета най-лошото е че за този спорт в България няма пари и средства. Синът на легендарния Димитър Рангелов е нападателя на Националния ни отбор по футбол-Димитър Рангелов - Младши. В момента не се сещам в кой германски отбор играе, но преди време малкия Рангелов беше казал: "Татко ми и сто години да се състезава в мотокроса , никога няма да вземе парите които аз ги взимам за една година във футбола."

                        Коментар


                        • #27
                          От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                          Първоначално публикуван от HONDA FOR Преглед на мнение
                          Момчета най-лошото е че за този спорт в България няма пари и средства. Синът на легендарния Димитър Рангелов е нападателя на Националния ни отбор по футбол-Димитър Рангелов - Младши. В момента не се сещам в кой германски отбор играе, но преди време малкия Рангелов беше казал: "Татко ми и сто години да се състезава в мотокроса , никога няма да вземе парите които аз ги взимам за една година във футбола."
                          Няма пари и средства защото тюмбелите които трябва да ги отпускат не могат да откраднат от този спорт и нямат интерес да го поддържат,във футбола се купуват мачове и така някой стават милионери,абе каца без дъно колкото и да се краде няма да се усети.За мен най мъжкият спорт винаги ще си остане мотокроса,при него няма лъжа няма измама ако можеш да караш ставаш легенда и всички те помнят,ако не можеш да караш минават годините и отиваш в забрава.

                          Коментар


                          • #28
                            От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                            ...при него няма лъжа няма измама ако можеш да караш ставаш легенда и всички те помнят,ако не можеш да караш минават годините и отиваш в забрава.
                            В по-голямата част си прав, но за липсата на лъжа и измама - остави. Разтърси се в историята и намери информация за Ярослав Фалта и за разминаването му със световната титла в полза на Генадий Мойсеев. Не че не ги уважавам и двамата де...
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • #29
                              От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                              Лъжата и измамата си ги имаше , Мойсеев трябваше да е над всички , всеки е искал Рангелов в отбора си , но са го взели там където е разрешил големият брат. На много места съм го виждал като Дмитрий Рангелов. Но 83г. нямаше лъжа , нямаше измама , би двама световни шампиони със сериен мотор ,и нямаше кой да го спре , това нещо незнам дали е правено от някой друг. А самото състезание трябва да бъде включено в тренировачния процес на младите състезатели , та да не се плашат от тоя или оня , понеже бил шампион.
                              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                              Коментар


                              • #30
                                От: ДИМИТЪР РАНГЕЛОВ - преди 30 години

                                Мойсеев си е мъж и карач. Няма какво да го виним.
                                Виня политиката че отне на Ярослав Фалта една заслужена титла чрез всевъзможни хватки на отбора на Мойсеев в последното състезание.

                                А за Рангелов - може и да греша, но мисля че никога не е търкал титли с Мойсеев. Хронологически мисля че започна може би по времето когато Мойсеев се оттегляше.
                                Издъних се на Тюринг теста

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X