Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лопата като хладно оръжие!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Лопата като хладно оръжие!

    Да не забравим и нея!


  • #2
    От: Лопата като хладно оръжие!

    Лопатата си е страшно оръжие..Ако пък е и права..Охладнява от 1вия удАр
    Последно редактирано от derhunter; 26-04-11, 21:40.
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • #3
      От: Лопата като хладно оръжие!

      Im Western nicht Neues
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Лопата като хладно оръжие!

        Преди години се наложи да ударя един шамар с лопатата на един циганин ,който се опитваше да разбие сандъка на камиона ми. Не знам дали му стана хладно,но май го загрях добре.

        Коментар


        • #5
          От: Лопата като хладно оръжие!

          Коментар


          • #6
            От: Лопата като хладно оръжие!

            Ми да става........Имам една книжка с гриф за служебно ползване и контролен номер "Методическо ръководство по СРБ III бойна степен" Та там в нея има доста пози с лопатка (шанцов инструмент)

            Коментар


            • #7
              От: Лопата като хладно оръжие!

              Имаше едно поделение в Пловдив, до "Братската могила". Сега там има МОЛ... Мисля, че бяха парашутисти, поне така си говорехме наборите- 12, 13 годишни хлапета бяхме. През оградата им се виждаше част от тренировъчният полигон. Един ден ги гледах, как забиват този вид лопатки в мишени- в цял ръст. Всеки забиваше по няколко, после имаше няколко хватки с инструктор и пак се нареждаше на опашката...

              Коментар


              • #8
                От: Лопата като хладно оръжие!

                Пехотната лопатка си е доказано добро оръжие за ръкопашен бой от масовото и въвеждане на въоръжение- Първата Световна война.
                Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                Коментар


                • #9
                  От: Лопата като хладно оръжие!

                  Да бе, намерило се кой да ни учи за лопатките ...
                  Сибирски, засрами се бе ... Сталинград са го удържали наточените лопатки на вашите войници. Хем работилниците на точиларите са били точно до баните и бръснарниците, под скатовете. Додето се мие - лопатката е наточена.
                  А в българската армия тая работа са я свършили още през Първата Балканска война, веднага щом са им раздали лопатки. Значи са го измислили преди това. Ще дойде - ХІХ век.
                  В началото на 80-те, имаше "нова лопата - не я ща!", и "правена лопата", в тукашната терминология - тунингова. От тях имаше "хубава лопатка", или "нехубава", и те вече бяха според годините на производство, и според дали е левашки стъргана на шмиргел, или съвестно клепана от истински косач. Най-хубавите бяха от времето на световните войни, и клепани.
                  ИМХО, разбира се, по моему най-правилните са наточени само отдясно. Иначе кълца дрехите като виси отзад.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Лопата като хладно оръжие!

                    Аз лопатата я признах за сериозно оръжие миналата зима, след като един приятел излязъл с някъква девойка беше нападнат в заведение от трима младежи заради мераците им към нея .При опита му да си тръгне ,те отново го нападат но той вече е до колата си, в багажника на която държи въглищарска лопата против закъсване.След кратка схватка тримата лежейки един върху друг (вероятно в несвяст)били прибрани от полицията а приятеля ми пуснат след думи на очевидци че се е защитавал.та мисълта ми е ЗА ЛОПАТАТА!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Лопата като хладно оръжие!

                      Първоначално публикуван от X TARGET Преглед на мнение
                      Ми да става........Имам една книжка с гриф за служебно ползване и контролен номер "Методическо ръководство по СРБ III бойна степен" Та там в нея има доста пози с лопатка (шанцов инструмент)
                      Аз пък се снабдих с 1 и 2 степен.Да вземем да ги сканираме за вътрешна употреба
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • #12
                        От: Лопата като хладно оръжие!

                        Ти това за книжките ли?
                        Имам и други, ама няма да ги сканирам аз!
                        Книжките ще дам, и скенер ще дам, вие дайте само секретарката. Много страници са, нямам как.
                        Сигурно мога да покажа и три прости движения, ама без спаринг. Вече не ставам((

                        Коментар


                        • #13
                          От: Лопата като хладно оръжие!

                          Бре, чудна гадинка! Абе трябва да си купя едно такова, ама как да намеря ''истинска''? Или от Войната?
                          Стефане, ти нямаш ли някоя из твоите запаси?
                          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                          Само DIESEL !!!

                          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Лопата като хладно оръжие!

                            Имам, разбира се. Лежи в сейфа на спомените. Даже не я откраднах, просто си тръгнах с нея от полка, в който някога служих. И който по-по-преди това е командвал мой дядо. Така че винаги мога да я върна на МНО, ако това е нужно. Клел съм се - значи заедно със себе си.
                            Всъщност това са тежки и грозни предмети. Толкова ли ти трябва? Ако ти е важно - ще намеря, още ги има ...
                            Тая дето вече я скрих, два пъти ми отърва кожата, и сега не се въргаля по джиповете само за да не я открадат. Като съм на зор я турям между седалките. Не че е незнамсикво, просто и вярвам. И така ...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Лопата като хладно оръжие!

                              Да, да, намерИ ми, плащам двойно, сериозно говоря .
                              Да е здрав колегата за хубавата тема!
                              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                              Само DIESEL !!!

                              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X