Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лопата като хладно оръжие!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Лопата като хладно оръжие!

    Да, за съжаление си прав и решението е едно - да не се купува нова от магазина, а да се търси стара от преди поне 20 години. Тогава вече може да се говори за военно качество.
    O898595418 - Митко

    Коментар


    • #32
      От: Лопата като хладно оръжие!

      Първоначално публикуван от nbaplayer Преглед на мнение
      Да, за съжаление си прав и решението е едно - да не се купува нова от магазина, а да се търси стара от преди поне 20 години. Тогава вече може да се говори за военно качество.
      Стара от войската...
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • #33
        От: Лопата като хладно оръжие!

        Първоначално публикуван от nbaplayer Преглед на мнение
        Да, за съжаление си прав и решението е едно - да не се купува нова от магазина, а да се търси стара от преди поне 20 години. Тогава вече може да се говори за военно качество.
        Е, този път, ти не ме разбираш май. Това, че лопатката е китайска нищо лошо не значи - даже напротив. Стига да не е сувенир по идея, или да не представлява брак внесен от някой нашенски търговец, бързащ в захлас към "първият си милион"...
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • #34
          От: Лопата като хладно оръжие!

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Е, този път, ти не ме разбираш май. Това, че лопатката е китайска нищо лошо не значи - даже напротив. Стига да не е сувенир по идея, или да не представлява брак внесен от някой нашенски търговец, бързащ в захлас към "първият си милион"...
          Като стоките в магазините от тип " Всичко за 1 лев"
          O898595418 - Митко

          Коментар


          • #35
            От: Лопата като хладно оръжие!

            Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
            Това е лопатката ми , ама има и едни резки на дръжката , но не знам к'во значат...
            Лопатката е правилната, аз имам такава, скъп дар от добър приятел. На втората снимка тия двете до кирките, с нитовете, това са правилните неща още от Първата световна, немска изработка. Не знам на кой пазар е правена тая снимка, но ако може малко инфо( на ЛС), бих издирил продавача да закупя тия бижута.
            Имам и сгъваемата немска от Бундесвера, модел 60-те години. Не зависимо от сгъваемата си природа е изключително здрав и полезен инструмент.
            Тия дни ще снимам идвете и ще ги постна тук или направо ще отворя отделна тема, че имам още един-два интересни шанца, да ги прокоментираме и обменим мнения.
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • #36
              От: Лопата като хладно оръжие!

              Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
              ...Не знам на кой пазар е правена тая снимка...
              Мисля, че е от центъра на Бистрица...
              Only after the last tree has been cut down,
              Only after the last river has been poisoned,
              Only after the last fish has been caught,
              Only then will you find that money cannot be eaten.

              Коментар


              • #37
                От: Лопата като хладно оръжие!

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ee533f050194.jpg
Прегледи:1
Размер:53.2 КБ
ID:5273661
                Руският шофьор нарича "път", мястото през което възнамерява да мине.
                ...Българския коледен дух е духът на заклано прасе...[COLOR="#008000"][/COLOR]

                Коментар


                • #38
                  От: Лопата като хладно оръжие!

                  Баххх, на руснаците и учените са им зли..!
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Лопата като хладно оръжие!

                    Това не е учебен плакат, а социална реклама срещу иманярите.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Лопата като хладно оръжие!

                      Мене по ме кефи кюмюрджийската!
                      Ако си срещу стадо мангали как ще я хвърлиш?
                      Друго си е дългата дръжка!!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Лопата като хладно оръжие!

                        Кашишката лопата в Нивата ми отстрани е наточена като сатър. Става са рязане на пържоли и цепене на дърва. Може би става и за оръжие, но до сега не е имало желаещи да се пробват...
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • #42
                          От: Лопата като хладно оръжие!

                          Както казва една стара Съветска поговорка:
                          "Лопата - друг солдата"
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • #43
                            От: Лопата като хладно оръжие!

                            Нали знаете-колкото резки е имало на дръжката на лопатката,толкова "глави" са паднали! Прочетох темата и се зарибих та и аз си купих-страшно удобно нещо е! Моята се водеше Източногерманска-дали е така незнам,но е добра. Сега съм си харесал Западногерманската-с кирка.Има и щифт за моментална смяна от лопатка на кирка.Ако някои иска мога да му пратя сайта ,от който си я взех.
                            По малко, ама с хляб!

                            Коментар


                            • #44
                              От: Лопата като хладно оръжие!

                              Първоначално публикуван от IcOMencheV Преглед на мнение
                              Нали знаете-колкото резки е имало на дръжката на лопатката,толкова "глави" са паднали!
                              На моята имаше чак картинка от дъвка на Шварценегер от филма Командо. Цял некролог . .

                              Коментар


                              • #45
                                От: Лопата като хладно оръжие!

                                От къде ги намирате колеги? Аз съм виждал единствено по тези сергии, където продават разни манерки, каски, и там дрехи - такива уж военни неща. Та се чудя дали са качествени тези нови лопатки, гледам и някакви сгъваеми има... Дали са китайски боклуци, трябва да ги огледам по - обстойно, че имам нужда от една малка лопатка и аз. Няма да бия хора с нея, за друго ми трябва.
                                Ако е машина, нека бъде немска!
                                XJR 1200
                                ETZ 150
                                Kawasaki Ninja ZX10R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X