Обява

Свий
Няма добавени обяви.

1HZ 4.2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 1HZ 4.2

    Аз съм с ОМЕ окачване и демпфер. Моето окачване сработва добре след поне 5 км блъскане из дупките. Като "загрее" возията се променя доста. С 35ци съм. Даже си езех и 39ки и ще я правя SOA като свърша с къщата, че сега няма секунда време.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #17
      От: 1HZ 4.2

      Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
      Няма как тази ресьорна тойота да вози меко, с тези многолистови ресьори. И все пак в сравнение с ресьорен Патрул, возията е по-добра (субективно, според мен).
      Зависи от междуосието, че дългия е към 3м..

      Коментар


      • #18
        От: 1HZ 4.2

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
        Зависи от междуосието, че дългия е към 3м..
        Да, имах предвид късите 160 и 260.

        Коментар


        • #19
          От: 1HZ 4.2

          Здравейте колеги!Прикачам документ, който се надявам да е от полза на всички занимаващи се с Ландкрузер.Само ще помоля да не ме карате да го превеждам, поне засега, че нещо нямам време за такива дълги изпълнения.Модераторите могат да го преместят където намерят за добре.Със здраве на всички!
          Мето
          Прикачени файлове
          1999 4Runner 3RZ/ 4Runner 1KZT/ 4Runner 5VZ

          Коментар


          • #20
            От: 1HZ 4.2

            Хайде наснимай я тая йОтКа най после!
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #21
              От: 1HZ 4.2

              Честито и браво за избора на 4х4.
              Ако слагаш Силверстон имай в предвид че 35" на практика е 34" и според моя скромен опит с този модел това е много подходящ размер за него, стига да ползваш колата само в кал и гора, защото на асфалт с тия гуми си като влак.

              Коментар


              • #22
                От: 1HZ 4.2

                Чудесен избор,
                Купил си си нещо,което е направено с голямо желание ,много разбиране и....една камара пари....
                Моделът е HZJ-70/моделът с най-късото междуосие/.
                Това е Тойотата на Гената от Русе.
                Явор и Гената са изписали и доразвили потенциала на този вид ....
                Моята бе бледо копие :

                ....За този модел става дума....
                ....Знам как изглеждаше в Гената..../в началото/.

                ....Но как изглежда ...сега..../Надявам се да и направиш една обстойна фотосесия/.
                По отношение на гумите,Явор е напълно прав./личен опит/.
                Джантите,които той внася/-44/ , са правилен избор за тази Тойота...
                Ще добавя само,че 33 инча МТ гума ,на този мотор/без турбина/,върви на всякакъв терен...,дори и по асвалт.
                ...В калта не минава без хард изпълнения....
                ...Всяка една гума е компромис...
                На бой отиват само старците!

                Коментар


                • #23
                  От: 1HZ 4.2

                  Ще снимам тойота и ще пусна снимки.Не знам дали е била в Гената от Русе.Купих я от Мартин от Шумен.Явор го познава.Предишния собственик е от Русе Генади Петров.В момента джипа е с турбо,шнорхел на Сафари,джанти -44 ЕТ 15''.Двигателя е в много добро състояние.Имам проблем с радиатора които с запояван и сълзи.Мисля да го сменя с нов,не обичам кърпени работи.В момента съм изхвърлил целия салон и правя нов-нови спортни седалки,вибро и звуко изолация и т.н.Калниците са силно изрязани и не знам как ще и стоят 33''.Ако има някои колега наблизо с 33'' мога да отида да проваме как ще и стоят.
                  тел.0879292900 Калин Костадинов

                  Коментар


                  • #24
                    От: 1HZ 4.2

                    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                    Честито и браво за избора на 4х4.
                    Ако слагаш Силверстон имай в предвид че 35" на практика е 34" и според моя скромен опит с този модел това е много подходящ размер за него, стига да ползваш колата само в кал и гора, защото на асфалт с тия гуми си като влак.
                    Яворе дай някой офертичка за Силверстон,че братята американци нещо се мотат.И свиркай като ми дойдат торсионите за Тераното че съм ги обещал на човека.
                    тел.0879292900 Калин Костадинов

                    Коментар


                    • #25
                      От: 1HZ 4.2

                      Първоначално публикуван от катерано Преглед на мнение
                      Яворе дай някой офертичка за Силверстон,че братята американци нещо се мотат.И свиркай като ми дойдат торсионите за Тераното че съм ги обещал на човека.
                      Торсионите са в София утре или вдруги ден ще при теб. Гуми имам при мен два комплекта 5 броя 35/11,5 - 15" и 6 броя 35/11,5 - 16" втора употреба трудно различими от нови, не съм решил какви пари ще им искам. Кажи на колко цола ти трябват на теб и ще помисля за цена.

                      Коментар


                      • #26
                        От: 1HZ 4.2

                        Трябват ми 15".Дай малко снимки на гумите ако решиш.По принцип търся нови гуми.
                        тел.0879292900 Калин Костадинов

                        Коментар


                        • #27
                          От: 1HZ 4.2

                          Мога да ти доставя нови 35" на цена 570лв за около седмица.

                          Моите гуми както написах са без никакви забележки, само "таралежчетата" по тях ги няма, не са пукани и почти не са помирисвали асфалт. По груби сметки едва ли имат и 1000км пробег. Четирите са карани а резервната е чисто нова.











                          Ето сравнение на нова и карана гума, личи си че няма износване!






                          На четирите гуми ще им искам по 400лв. а резервната 500лв.

                          Ако ти трябва нещо за твоята тойота винаги можеш да ме потърсиш имам почти всичко на склад за нея

                          0899852338 ЯВор

                          Коментар


                          • #28
                            От: 1HZ 4.2

                            Пич,високи са ми тези цени за новите гуми.Ще помисля.Дай нещо друго на 35''.На лични.
                            тел.0879292900 Калин Костадинов

                            Коментар


                            • #29
                              От: 1HZ 4.2

                              Да ти кажа и на мен са ми високи ама това е положението с новите гуми, по лошото е че тепърва ще се вдигат още. Ако те интересуват ползваните гуми звънни ми да се разберем там мога да намаля, но за новите не зависи от мен.

                              Коментар


                              • #30
                                От: 1HZ 4.2

                                Нейните гуми са в мен - Silverstone MT 117. 35 x 11,5 x 15. Купих ги от Мартин. Обаче имам проблем с турбото и не знам кога ще го реша. С тази криза е трудно. Аз съм в Разград. Ако искаш ела да ги видиш и да говорим .
                                Samurai Gemax

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X