Обява

Свий
Няма добавени обяви.

3.0 V6 от автомат към ръчка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 3.0 V6 от автомат към ръчка?

    Има и друга "бира" , че принципно на автоматика дифовете са с друго число......
    Лудак

    Коментар


    • #17
      От: 3.0 V6 от автомат към ръчка?

      Първоначално публикуван от pH Преглед на мнение
      Е продадох един щото беше дизел и си взех такъв същия, но бензин... Бях на голяма загуба и трябваше да чакам много докато си намеря каквото искам. Сега с продажби и покупки на следваща кочина не ми се занимава. И в 2та джипа налях адски много пари, а знам, че продажната цена е смешна. Ще си сменя кутията, защото ме дразни. На извънградско на байр на 120 км в час и авто пилот ми връща предавка, за да набере скорост и е много неприятно. Освен това 5 скорости повече ми харесват от 4. Освен това разхода е по - висок. Причини много. Не ми харесва. Не мога да усетя джипката така както си я усещам с ръчка. Преди си мислех, че ще свикна и ще ми е добре ама не ми харесва. За оффроуд автомата дори като, че ли е по лесен, защото не ти се налага да редиш скоростите и да се овърташ в кал докато смениш скорост ръчно, но пък на мен ръчно по - ми допада.
      Дерзай на верен път си , ръчната кутия си е ръчна. Да ме прощават колегите с автомати , но аз лично смятам че да караш офроуд с автоматик е все едно "да биеш жена си без да я псуваш" Това естествено е шега за да разведрим обстановката. Поздрави на всички , карайте с каквото ви е кеф.
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • #18
        От: 3.0 V6 от автомат към ръчка?

        . Да ме прощават колегите с автомати , но аз лично смятам че да караш офроуд с автоматик е все едно "да биеш жена си без да я псуваш" Това естествено е шега за да разведрим обстановката. Поздрави на всички , карайте с каквото ви е кеф.[/QUOTE]


        Браво ,те това е лафа на вечертта ... и аз съм на мнение ,на който каквото му харесва ...
        MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
        MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

        Коментар


        • #19
          От: 3.0 V6 от автомат към ръчка?

          Първоначално публикуван от pH Преглед на мнение
          Е продадох един щото беше дизел и си взех такъв същия, но бензин... Бях на голяма загуба и трябваше да чакам много докато си намеря каквото искам. Сега с продажби и покупки на следваща кочина не ми се занимава. И в 2та джипа налях адски много пари, а знам, че продажната цена е смешна. Ще си сменя кутията, защото ме дразни. На извънградско на байр на 120 км в час и авто пилот ми връща предавка, за да набере скорост и е много неприятно. Освен това 5 скорости повече ми харесват от 4. Освен това разхода е по - висок. Причини много. Не ми харесва. Не мога да усетя джипката така както си я усещам с ръчка. Преди си мислех, че ще свикна и ще ми е добре ама не ми харесва. За оффроуд автомата дори като, че ли е по лесен, защото не ти се налага да редиш скоростите и да се овърташ в кал докато смениш скорост ръчно, но пък на мен ръчно по - ми допада.
          Правил съм това упражнение. Само че "наобратно" (от ръчка - автомат)
          Мога само едно да ти гарантирам - в голям филм ще се вкараш!!!
          Но няма невъзможни неща. Все пак въпросът е в това, до колко си струва.
          Ако си го решил - успех, ако не си и търсиш съвети - по добре се вслушай в тях!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X