Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Субару Леоне

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Субару Леоне

    Да се похваля и аз го вдигнах моето, но с малко. Общо се вдигна с 8см (6 фланци, 2см гуми и части от OUBACK) Не е такава джипка като вашите

    http://imageshack.us/photo/my-images...170422583.jpg/
    LR Discovery 300Tdi 1996
    Subaru Outback 2.5 1998
    Subaru Legacy 2.2GX 1995 - продадено ;(

    Коментар


    • #17
      От: Субару Леоне

      Здравейте, от няколко дни и аз съм с Леоне. Мотора е ЕА81. В момента съм се вкарал в голям филм, с това какви гуми да избера. Сега е със 195/65/15 зимни, обмислям варианта да продам 15ките, с които е сега и да си взема някакви 14" джанти с гуми, нещо от сорта на 175/80, 185/75 или 185/80/14. Не ми се ще да се изхвърлям с големи и тежки гуми, защото мотора не е от най-мощните и динамиката ще отиде на кино може би, иначе гледам се намират 195/80/15 джипови. Вие с какви размери карате и как се отразяват на динамиката на колата?
      Ето и няколко снимки на колата:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1359216113_368_FT0_dsc01467_.jpg
Прегледи:1
Размер:102.1 КБ
ID:5448231

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1359216113_368_FT0_dsc01468_.jpg
Прегледи:1
Размер:90.5 КБ
ID:5448232

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1359216113_368_FT0_dsc01469_.jpg
Прегледи:1
Размер:89.9 КБ
ID:5448233

      Коментар


      • #18
        От: Субару Леоне

        Неделя ги разтривахме на Мадара. За другата има идея да сме на Шуменското плато. Ако дойде другото Леоне ще обмените инфо.
        ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
        Е250 1998-продаден
        Субару Пустош

        Коментар


        • #19
          От: Субару Леоне

          Аз съм от Варна, предполагам си се подвел по регистрацията. Утре ще я сменям

          Коментар


          • #20
            От: Субару Леоне

            Там обикновено се събират на Red rok. Има едно добре направено червено Леоне...пак бивше шуменско.
            ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
            Е250 1998-продаден
            Субару Пустош

            Коментар


            • #21
              От: Субару Леоне

              Еее колега , ти ме уби , супер е колицата , и аз си търся такава , честито и със здраве да я караш . А за гумите си мисля че са ного големи тези гуми за нея , верно е че има и 15'' за джип , но тях пък изобщо няма да може да ги върти . Според мен ти трябва нещо такова в джипови гуми ;
              http://www.malatesta-magazin.com/ и по възможност 13'' ;
              За нещо такова става въпрос .
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от киро м-72; 29-01-13, 20:35.

              Коментар


              • #22
                От: Субару Леоне

                Да, определено с 13ки ще й е най-добре, но клиренса пада доста така. Още не съм се засилил да купувам, първо ще проуча обстойно как стоят нещата. Но като цяло, се убедих, че по големи от сегашните гуми няма да сложа. Може би по-тесни но една идея по-високи, ще и заспят.

                Коментар


                • #23
                  От: Субару Леоне

                  От отдавна не е писано по темата,а пък и аз минах на джип вече но като разчиствах гаража видях,че са ми останали някой части от модела(имах 4 броя преди да мина на джип)скорости,фар,стартер и др.дреболий,ако на някой могат да влязат в употреба да пише на л.с.Имам и джанти 14цола.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Субару Леоне

                    Първоначално публикуван от titko Преглед на мнение
                    ...................,а пък и аз минах на джип вече .............
                    И аз като теб от Leone се качих на "джип" , но оставам с отлично мнение за Leone-то и Subaru като цяло. Преди това съм притежавал още 2 модела Subaru.
                    Колкото повече - толкова повече !

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X