Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Субару Леоне

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Субару Леоне

    Здравейте колеги от скоро съм в сайта и искам да ви покажа клипове и снимки на моята кола.

    http://vbox7.com/play:c769a5c5
    http://vbox7.com/play:07c2e777
    http://vbox7.com/play:56062d61
    Прикачени файлове

  • #2
    От: Субаро Леоне

    Добре изглежда.Браво.Гумите какъв размер са?Под праговете колко см има?
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      От: Субару Леоне

      Честито колега, Аз лично също тръгнах от такъв модел субару. Бях много доволен (ама жената малко го удари ) и го продадох.Добре си дошъл във компанията. А така като гледам сме и комшии. Аз също живея около 130-то. така че ще се виждаме.

      Коментар


      • #4
        От: Субару Леоне

        Значи в офроуд форума имало и други Субаруджий.Тия коруби са идиотоустойчиви.За жалост моята няма хубав външен вид.Поздравления колега.Много добре ти е станало леонето!


        Коментар


        • #5
          От: Субару Леоне

          Има, има А Леонето е страхотно Нашето (от аватара, Легаси 1.8 ) го сполетя зла участ, сега сме на номер 2 (Легаси 2.0), но то очаква бая смени по окачването, за да може да ходи по същите места...

          Коментар


          • #6
            От: Субару Леоне

            Първоначално публикуван от eager Преглед на мнение
            Има, има А Леонето е страхотно Нашето (от аватара, Легаси 1.8 ) го сполетя зла участ, сега сме на номер 2 (Легаси 2.0), но то очаква бая смени по окачването, за да може да ходи по същите места...
            Как смяташ да го лифтваш и с колко?
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #7
              От: Субару Леоне

              А, нищо сериозно, като начало само амортисьори, пружини и гуми, че сега е наистина много зле, а като видим резултата, ще мислим и за подложки. На предишното му се отразиха много добре (подложките, 4 см).

              Коментар


              • #8
                От: Субару Леоне

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_7221.jpg
Прегледи:2
Размер:100.3 КБ
ID:5274136Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_7197.jpg
Прегледи:1
Размер:169.5 КБ
ID:5274135Колега,вмъкни му едни 5см. подложки и доста джипове ще ти завидят на клиренса.Диференциалите са високо и нямаш ядове.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_7213.jpg
Прегледи:1
Размер:156.0 КБ
ID:5274134

                Коментар


                • #9
                  От: Субару Леоне

                  А продава ли се
                  Samurai Gemax

                  Коментар


                  • #10
                    От: Субару Леоне

                    http://kirilg.snimka.bg/experiment/a...leoneto.584286
                    Да се похваля и аз с моето леоне . Гледам са се събрали субаристи тук . Височина 8 санта нагоре .

                    Коментар


                    • #11
                      От: Субару Леоне

                      Първоначално публикуван от киро м-72 Преглед на мнение
                      http://kirilg.snimka.bg/experiment/a...leoneto.584286
                      Да се похваля и аз с моето леоне . Гледам са се събрали субаристи тук . Височина 8 санта нагоре .
                      Интересен проект колега. Поздравления! Предполагам че ако сложиш и по-големи гуми, поне като на Форестер-205/70/15 ще стои по-добре.
                      Ще те помоля да направиш няколко снимки отдолу, за да се види как стои кардана.Благодаря!

                      ПП И си опиши проекта, кое как, защо, къде. Имам Форестер, при смяна за задни пружини и амортисьори се панадигна някакси по естествен път, хареса ми и от тогава около 60000км си движи така.
                      Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Субару Леоне

                        Първоначално публикуван от киро м-72 Преглед на мнение
                        http://kirilg.snimka.bg/experiment/a...leoneto.584286
                        Да се похваля и аз с моето леоне . Гледам са се събрали субаристи тук . Височина 8 санта нагоре .
                        Поздравления за труда. Сега му сложи по-големи гуми и си готов. Само ми е интересно дали ще издържат каретата.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Субару Леоне

                          Малко по малко ще се съберем и тук.
                          Поздрави!
                          VITARA, SAMURAI
                          FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                          RENAULT ESPACE QUADRA
                          ...и едно сивикче за града...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Субару Леоне

                            Поздравления колега за положения труд.Не знам с какъв двигател си но при мен нещата с 2,2i-136PS и гуми 30х9,50R15 не сработиха.Палят стандартният амбриаж,най-вероятно ще се нуждая от керамика.При гуми 205х80R16 колата си пее без проблем.Колкото до окачването ,карета и полуоски до момента нямам проблеми а колата не се жали грам Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17122011671.jpg
Прегледи:2
Размер:186.0 КБ
ID:5349131

                            Коментар


                            • #15
                              От: Субару Леоне

                              Първоначално публикуван от киро м-72 Преглед на мнение
                              http://kirilg.snimka.bg/experiment/a...leoneto.584286
                              Да се похваля и аз с моето леоне . Гледам са се събрали субаристи тук . Височина 8 санта нагоре .
                              Абе много мървило в тая тема , няма ли новости около старото златно Леоне . Благодаря за отзивите за моята колица , но междувременно аз я продадох , и много ме е яд . Но криза какво да се прави , но сега ми е влезнала една друга муха в главата
                              и я обмислям от доста време . Та каква е идеята ; мисля си да събера едно легаси 2 и едно джъсти накуп . Да взема мостовете с двигател , кутия , дифове , цялото задвижване от легаси 2,2 като мостовете да се свържат като шаси на джип , и отгоре да сложа купето от джъстито . в общи линии тва ми е идеята , знам че ме чака много работа , но мен много не ме слуша главата и като си наумя нещо и полудявам . Все още го обмислям , но ще го измисля и ще го направя . Съвети не са излишни , и да видим кво ще стане ако изобщо стане , но аз както казах лесно не се предавам . Поздрави !

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X